Synteza koacetylenu ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Cześć!
Wszyscy wiemy, że kokaina i alkohol reagują w organizmie z kokaetylenem. Jest o wiele bardziej kardiotoksyczny i niezdrowy. ALE moje pytanie brzmi: jaka jest droga do wytworzenia kokaetylenu w postaci proszku? Znalazłem to:
"Jest to stosunkowo proste do zrobienia poza ciałem. Rozpuścić w bezwodnym etanolu z kilkoma kroplami hcl i refluksem załatwiłoby sprawę".

Nie jestem w stanie spróbować. To jest tylko dla hipotetycznych badań
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Przez krótki czas w moim kraju (RPA) można było kupić herbatę z koki. Była bardzo łagodna, w rzeczywistości porównywalna do herbaty rooibos IMO (herbata bezkofeinowa, którą często pijemy tutaj). Nie pobudza w najmniejszym stopniu, a wręcz uspokaja i bardzo łatwo się ją pije.


Wziąłem około 20-30 torebek herbaty i wrzuciłem je do butelki wódki, która wytworzyła dość silny kokaetylen, który przynajmniej zapewnił mi niewielką stymulację.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Znajdź inny>
Transestryfikacja>
Podgrzej kokainę HCl w suchym etanolu razem z natriumetoksydem, który jest podgrzewany, aby etanol mógł zostać oddestylowany (70 do 75 stopni Celsjusza).
Następnie dodaje się wodę, która rozkłada etoksyd do wodorotlenku azotu. Etanol odparowuje, a kokaetylen będzie pozostałym produktem.

Czytałem również, że w podobny sposób można go wytwarzać na ciepło w bezwodnym alkoholu i kwasie octowym.

Jeszcze nie udało mi się tego wypróbować!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Jest to jednak bardzo szkodliwe dla serca!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
To prawda, ale interesujące jest to, że połączenie tworzy nową substancję wewnątrz ciała. Więc stworzenie jej na zewnątrz i posiadanie jej jako soli chlorowodorowej byłoby osiągnięciem chemicznym
Ale tak, narkotyki są złe
 
Top