Question Analog kokainy

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Witam! Szukamy taniego i dobrego analogu alkaloidu tropanowego na bazie kokainy.
Czy możecie polecić nam coś innego niż troparil?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na rynku w Chinach istnieje strona oferująca 4-flouro-kokainę HCl. Wystarczy wyrzucić ten para-fluor i mamy prawdziwą syntetyczną kokainę za 30 USD/g. Jest seria win, win 35,xxx to para-choro Troparil, to standardowe analogi kokainy są ponownie mierzone pod kątem agonizmu danych. Powodzenia w znalezieniu. Na Alibabie mają próbki 2-metoksy-3-tropinonu za 30 USD/kg. Potrzebna jest tylko grupa benzoilowo-benzoilowa i ester metylowy dla kokainy, a podstawienie pierścienia benzylowego prowadzi do góry analogów kokainy
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Brzmi to atrakcyjnie i jestem bardzo zainteresowany chronioną formą anhydroekgonidyny, która jest bezpieczna do wysyłania i dawałaby analogi troparilu w pojedynczej reakcji z odczynnikiem metaloorganicznym jako donorem arylowym.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Byłbym bardzo wdzięczny za link do godnego zaufania dostawcy tego, o czym wspomniałeś, jeśli tylko będziesz na tyle uprzejmy, więc nie krępuj się napisać do mnie, jeśli unikasz publikowania tego publicznie. Dzięki!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ani mi się śni spekulować na temat wiarygodności chińskich producentów chemikaliów. Gdybym był niesamowicie odważny i mógł to zrobić, z pewnością zamówiłbym próbki od każdego wymienionego w Alibaba. Gdybym zapłacił za 10 próbek i otrzymał 1, byłbym zachwycony. Są oni w stanie ukraść twoje pieniądze lub wysłać ci ten prekursor za 280 dolarów.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Jak mogę dodać kwas benzoesowy do cząsteczki?
 

waltershite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Założyli konto, aby zapytać, jak mógłbym znokautować para-florynę?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pierwszą metodą, którą uznałem za opłacalną, był cynk. Widziałem też defluoryzację pierścienia 4-podstawionej fenyloaminy przy użyciu samego NaOh. Zakładam, że chroniłbyś tropan, który i tak może być chroniony przez przeszkodę steryczną lub moity estrów etylowych, które mogą ucierpieć, ale łatwo je zastąpić. Trzecim pomysłem jest usunięcie dziury benzoilowej i zastąpienie jej niepodstawionym benzoilem. Nie pamiętam, jakie cząsteczki w artykule zostały zredukowane za pomocą NaOh, ale było to analogiczne do kokainy.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
@Frit Buchner Czy masz więcej informacji na temat fluorokainy? Jakie ma działanie? Czy jest podobna do kokainy, czy to gówno?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Może być neurotoksyczny, ale spodziewałbym się, że będzie działał tak samo, jeśli chodzi o siłę działania
Edycja: patrząc na stronę wiki wygląda na to, że miałem rację, mniej więcej równowaga, więcej serotoniny, toksyczność nieznana.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Przeprowadziłem dość wyczerpujące poszukiwania i niewiele znalazłem. Nie mogłem nawet znaleźć odniesienia do twierdzenia o 100-krotnym zwiększeniu serotoniny. Gdyby zostało to wykazane w biopsji mózgu małpy, powiedziałbym, że 4-f-c był sri w dawce 2 mg i to wszystko. Silna dawka kokainy farmaceutycznej wynosi 2 mg / kg i myślę, że 200 mg fc byłoby zespołem serotoninowym z dupy. Nie ma w zasadzie żadnych raportów na ten temat (1 na Erowid, ale jeśli przeczytasz, autor mówi o 4-chloro-kokainie w treści raportu). Ale jak powiedziałem, można to zrobić.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ze względu na zależność struktura-aktywność, F w 4. pozycji powinno sprawić, że związek będzie nieco silniejszy, ale wielkość atomu jest mniej prawdopodobna, aby spowodować znaczną toksyczność, ponieważ masa halogenu zwiększa potencjał toksyczności (na przykład 4-chloro-amfetamina jest tak silnym uwalniaczem 5HT, że zabija wszystkie neurony serotoninowe, ale sztywny analog 2-amino-indanu nie ma tego szalonego poziomu toksyczności).
szalonego poziomu toksyczności).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że nie ma sensu męczyć się i tracić dużo materiału, ponieważ 4-fluorowany analog jest prawdopodobnie silniejszy, a jeśli występuje wzrost toksyczności, może to być nieistotne (jest to osobista opinia, która nie została dokładnie zbadana przed opublikowaniem tego, więc proszę wybacz mi, jeśli się mylę, ponieważ wiem, że powinienem przeczytać kilka artykułów przed wyrażeniem mojej opinii).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ten dokument znajduje się w bibliotece. Zaczyna się od arekoliny hbr, która jest głównym aktywnym składnikiem orzechów betelu. W kroku 1 używają grignardów, które są trudne do wykonania, ale produkt 1, racemiczny +- jest ekwipotencjalny do kokainy, więc mówimy o łatwości!
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/chemistry-and-pharmacology-of-the-piperidine-based-analogues-of-cocaine.114/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Czym jest α-PHiP i czy jest podobny do kokainy? Nie widzę zbyt wielu informacji na ten temat. Chcę czegoś, co mogę spożywać i ma taki sam efekt jak kokaina, ale jest tańsze.
Jeśli ktoś może udzielić mi informacji, muszę kupić Viagrę i tam, gdzie ją kupuję, sprzedają to również
więc składam zamówienie
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To katynon. W rzeczywistości jest znacznie silniejszy niż kokaina w dziale agonistów dopaminy. Niektóre z tych rzeczy (a-pihp, a-php, a-pvp) sprawiają, że ludzie tracą gówno i jedzą ludzkie twarze. Silna dawka to 25 mg, w porównaniu do 200 mg w przypadku kokainy. Zdecydowanie bym spróbował
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kupię 1 g, żeby spróbować i skomentuję, jak to idzie hahaha Mam nadzieję, że nie będę zbyt gwałtowny po zażyciu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zacznij nisko! Zdaję sobie sprawę, że ten link to a-php, ale będzie podobny 40mg doustnie lub 25:wędzone sprawi, że będziesz chciał biegać i skakać 🤷😅.vif sprawił, że to zrobiłem, jest cholernie silny. Z pewnością nie robię tego paląc metę lub crack
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP to APVP+... z pubs.acs.org;
"Zwiększenie długości α-węglowego łańcucha bocznego analogów 1-fenylo-2-(pirolidyno-1-ylo)etano-1-onu z grupy metylowej (α-PPP) do propylowej (α-PVP) spowodowało gwałtowny wzrost powinowactwa do podtypów MR, a jeden dodatkowy węgiel (α-PHP) dodatkowo zwiększył powinowactwo do MR".
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Wypróbuj Dimethocaine ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Też chciałbym spróbować! Wydaje mi się, że czytałem, że ma 1/3 mocy kokainy, ale porównują ją do klasy farmaceutycznej. Jeśli weźmiemy pod uwagę średnią czystość produktu końcowego (50%), to jest on w 60% tak silny jak kokaina. Niewiele jest substancji, których bym nie spróbował.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dimetokaina (DMC, larokaina), syntetyczna pochodna kokainy, jest szeroko rozpowszechnionym "legalnym hajem" spożywanym jako "nowa substancja psychoaktywna" (NPS) bez żadnych testów bezpieczeństwa, na przykład badań metabolizmu. Dlatego celem tej pracy było zbadanie jej metabolizmu in vivo i in vitro przy użyciu chromatografii cieczowej - spektrometrii mas (wysokiej rozdzielczości) (LC-HRMS). DMC podawano samcom szczurów rasy Wistar (20 mg kg(-1)), a ich mocz ekstrahowano za pomocą ekstrakcji do fazy stałej po enzymatycznym rozszczepieniu koniugatów lub za pomocą wytrącania białka (PP). Metabolity rozdzielono i zidentyfikowano za pomocą LC-HRMS. Głównymi reakcjami fazy I były hydroliza estrów, deetylacja, hydroksylacja układu aromatycznego i ich kombinacja. Główną reakcją fazy II była N-acetylacja części kwasu p-aminobenzoesowego niezmienionego związku macierzystego i kilku metabolitów fazy I. Zidentyfikowane metabolity zostały następnie wykorzystane do identyfikacji DMC w moczu szczurów po zastosowaniu dawki dla zwykłego użytkownika. Przy użyciu GC-MS i LC-MS
(SUSA), DMC i jej metabolity mogły zostać wykryte w próbkach moczu.
Opcjonalne dawki dimetokainy
Dimetokaina potrzebna do użytku rekreacyjnego jest zwykle stosowana na przykład jak kokaina, wdmuchiwana, naprawdę łatwo jest ją również przyjąć dożylnie. Niekoniecznie zaleca się przyjmowanie niezwykle wysokich dawek dimetokainy, aby uzyskać efekt podobny do kokainy, ponieważ nadmierna ilość może być uważana za główny problem dla układu sercowo-naczyniowego. Normalna dawka dimetokainy wynosi od 100 do 200 mg, ale nowicjusze powinni zacząć od mniejszych poziomów, sugerowanych 50 miligramów.





W przypadku stosowania dożylnego, dawka leku może być znacznie niższa, jednak kupujący i tak używają do stu miligramów, aby osiągnąć lepsze efekty.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Czy znasz jakieś przyzwoite źródła DMC w UE?
 
Top