krystalizacja/oczyszczanie kokainy

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Każdy
Czy ktoś wie, co się z tym dzieje lub co można zrobić? Na początku był dość twardy i biały, był w torbie i teraz wygląda jak na zdjęciu.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ktoś w jakiś sposób za bardzo go podgrzał i substancja w nim zawarta zamieniła się w karmel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jeśli jest suchy jak kość, zmiażdż go i utrzyj w moździerzu tak drobno, jak to tylko możliwe. Wlej trochę lodowatej wody, wymieszaj, pozwól jej osiąść, zdekantuj wodę i odparuj ją... to jest to, co zrobiłem w podobnych sytuacjach
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Zgadzam się z nim. Niektóre popularne substancje fałszujące kokainę, takie jak lidokaina, są słabo rozpuszczalne w wodzie, podczas gdy kokaina*HCl jest bardzo dobrze rozpuszczalna.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Mieliśmy tutaj pewien temat. Rozwiązałem go, umieszczając go w acetonie, aby ponownie stał się stały.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Można odparować połowę lub jedną trzecią wody i umieścić ją w zamrażarce, a następnie przefiltrować i użyć wody.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
tak, nie pomyślałem o tym, szkoda, że to wyrzuciłem 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wygląda na to, że tajni chemicy nie są już tym, czym byli kiedyś. Woda jest najbardziej uniwersalnym i najtańszym dostępnym rozpuszczalnikiem. Powinna być pierwszym rozpuszczalnikiem, który bierzemy pod uwagę.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Czasami na niektórych cegłach pojawiają się żółtawe zawirowania. Wygląda to dość niewinnie, a potem bum! Cała cegła zmieni kolor na fioletowo-ziemisty z bardzo dziwną teksturą. Widziałem to w 2007 roku. Facet płakał, ponieważ miał 3 kilogramy, które zmieniły się w ten sposób. Błagał mnie, bym mu pomógł. Pracując z próbką, mogłem odzyskać tylko około 10%. Pamiętam, że teoretyzowałem, że ma to coś wspólnego z zanieczyszczeniem manganem i że etap utleniania został źle przeprowadzony. Odszedłem, ponieważ nie chciałem, aby w końcu przeniósł swoje problemy/straty na mnie. Podsumowując, należy uważać na sposób przechowywania. Nie chcemy mieć przykrej niespodzianki.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich,
Potrzebuję pomocy od eksperta lub dobrego amatora
ponieważ muszę zamienić zmieszaną kokainę na kokainę z rybiej łuski lub kokainę perłową, mam kwaśne płatki borowe
Po prostu muszę wiedzieć, jak to zrobić

dzięki wszystkim odpowiedziom
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich,
Potrzebuję pomocy od eksperta lub dobrego amatora
ponieważ muszę zamienić zmieszaną kokainę na kokainę z rybiej łuski lub kokainę perłową, mam kwaśne płatki borowe
Po prostu muszę wiedzieć, jak to zrobić

dzięki wszystkim odpowiedziom
 
Top