Ekstrakcja kokainy z liści koki

swissmoneysmellsgood

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
cześć ludzie

Chcę wyekstrahować kokainę z liści koki. Używam ekstrakcji naftą/kwasem siarkowym.

Mam wszystkie niezbędne chemikalia i cały sprzęt potrzebny do ukończenia ekstrakcji, ale niestety zepsułem już 2 serie.

Teraz chciałbym zapytać, czy ktoś z odpowiednim know-how jest skłonny pomóc mi w przeprowadzeniu udanej ekstrakcji.

Oczywiście wynagrodziłbym cię finansowo.

pozdrowienia
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ile masz liści koki?
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
szukasz książki kucharskiej z kowbojską kokainą, mam egzemplarz
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
- Nafta jest idealna, nie ma lepszego substytutu

- Po zwilżeniu liści koki wodą/węglanem, pozostaw je na 30 minut.

- zapakuj szczelnie perkolator, 1 kg dobrze pasuje do 5 litrowej butelki z wodą.

- dodaj naftę na wierzch (odmierzoną ilość około 600-750 ml na perkolację, łącznie 2 litry powinny wystarczyć) i poczekaj, aż przesiąknie z drugiej strony (powinno to zająć od 10 do 15 minut).

- gdy zacznie się przesączać, zamknij dno i dodawaj na górę, aż kero pokryje liście

- Po kilku analizach SWIM zdał sobie sprawę, że 3-4 godziny - a nawet, jeśli to konieczne, 24 godziny moczenia dla pierwszej ekstrakcji to wystarczający czas.

- Po upływie pierwszych 3/4 godzin należy przesączyć naftę, pamiętając o dodaniu nowej. W razie potrzeby można pozostawić ją znacznie dłużej (do 24 godzin)

- Przestań przesączać, gdy uzyskasz tyle, ile odmierzyłeś wcześniej (600-750 ml). Jeśli zużyjesz więcej nafty niż zalecane, nie martw się, to w porządku.

- Ponownie zamknij perkolator i napełnij go nową naftą.

- Po kolejnej godzinie wykonaj te same czynności na pozostałej nafcie, która znajduje się w perkolatorze, odzyskując ostateczne ilości.

- wyekstrahować zieloną naftę normalnie za pomocą 5% H2SO4, wlewając do wyekstrahowanej nafty, uszczelniając butelkę i wstrząsając przez około pół godziny w 5-minutowych seriach z kilkuminutowym odpoczynkiem. pozostawić do osadzenia i oddzielenia. Upewnij się, że nie tworzą się emulsje, jeśli tak, pozostaw je w spokoju, aby zniknęły.

- Jeśli zauważysz, że wydajność jest niska, ponownie wyekstrahuj naftę kwasem siarkowym, tak jak w poprzednim kroku powyżej.

- Wytrącić zasadę za pomocą amoniaku 10% lub przeprowadzić utlenianie.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Niestety, autor tego wątku już nas nie odwiedza. Pisaliśmy do niego osobiste wiadomości, aby mu pomóc, ale on nie czyta naszych wiadomości.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
czy mogę otrzymać kopię tej książki?
 
Top