Kokaina Freebase przez sodę oczyszczoną lub amoniak

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
notatka, którą swim dostosował słowami tak, jak powiedziałby lub wolałby to zrobić.

W dużej metalowej łyżce, stare żelazo (bez SS). Odegnij rączkę od części "łyżki", aby mogła stać samodzielnie. Niech będzie stabilna.
Połącz 1 gram kokainy hcl i ½ grama sody oczyszczonej (ponieważ większość ludzi ma łatwiejszy dostęp do tego zamiast amoniaku, ale poniżej więcej. ). Ostrożnie napełnij łyżkę wodą po samą główkę i poczekaj, aż wszystko się rozpuści. wszystko, co pozostało i wymaga pomocy w rozpuszczeniu, powinno być już usunięte.

Umieść łyżkę ze wszystkimi trzema składnikami na średnim lub dużym ogniu, aż cała soda oczyszczona skończy bulgotać. Tylko powoli. Najlepsze jest jak rodzaj stawu, który jest zamarznięty. Nie myśl, że jesteś gotowy, a jeśli wydaje się, że cała woda zniknęła, po prostu baw się łyżką i płomieniem i bądź spokojny... wszystko będzie dobrze.

Kokainowa freebase pojawi się na dnie łyżki w nieco mętnej wodzie, która pozostanie. Wolna baza będzie miała żółtawo-złoty kolor.

Przytrzymaj łyżkę i od nadgarstka staraj się pozwolić łyżce poruszać się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Wylej pozostałą wodę wraz z resztkami unoszącymi się na powierzchni. Napełnij łyżkę świeżą, zimną wodą. Teraz za pomocą ostrego,
ostrym, nie ząbkowanym nożem, zbierz freebase z łyżki jednym pełnym ruchem i pozwól mu spaść na ceramiczny talerz. Skończyłeś z łyżką.

Teraz przechyl talerz i pozwól, aby nadmiar wody spadł. Nie martw się, po przechyleniu freebase w ogóle się nie poruszy. Za pomocą ręcznika papierowego ostrożnie wytrzyj
pozostałą wodę wokół kępki freebase.

Przejedź tym samym, nie ząbkowanym nożem w tę i z powrotem po kępce freebase. Szybko zmieni się ona z oleistej, żółtawo-złotej grudki
w twardą jak skała białą formę w ciągu około minuty. Gdy to nastąpi, przestań używać noża.

Teraz, za pomocą ostrej żyletki, ostrożnie zeskrob białą wolną bazę w stos. Za pomocą spodu średniej wielkości metalowej łyżki ostrożnie rozgnieć bazę na drobny proszek.

Teraz następna część jest tym, co wszyscy pomijają, ale jest NAJWAŻNIEJSZA dla uzyskania czystej kokainy freebase.
Jeśli pominiesz tę część, z pewnością będziesz również palić amfetaminę i efedrynę.

Weź małą szklankę i napełnij ją około 2 centymetrami świeżej, zimnej wody. Teraz wsyp swój suchy stos freebase do szklanki z wodą.
Mieszaj freebase przez około minutę. Spowoduje to usunięcie wszelkich śladów amfetaminy, metamfetaminy, efedryny i psuedoefedryny z freebase.
ponieważ wszystkie one rozpuszczą się w wodzie, podczas gdy kokaina NIE rozpuści się.

Mało kto wie o tym kroku, a jest on najważniejszy. W przeciwnym razie, bez względu na to, jakiego kroku zdecydujesz się użyć do produkcji freebase
(folia aluminiowa, amoniak, dwutlenek węgla itp.), wszystkie te domieszki będą obecne do samego końca. Zrujnują one twój kokainowy haj, uwierz mi!

Po mieszaniu wolnej bazy i wody przez około minutę, ostrożnie wylej wodę i wolną bazę na papierowy filtr do kawy.
Możesz wlać świeżą wodę do szklanki i potrząsać nią dookoła, aby zebrać freebase, który pozostał podczas przelewania go do bibuły filtracyjnej. Teraz jedyną substancją pozostałą w bibule filtracyjnej jest najczystsza kokaina freebase, jakiej kiedykolwiek doświadczysz!

Gdy woda przejdzie przez bibułę filtracyjną, możesz wylać czystą kokainę na czysty talerz.
Pozostaw do wyschnięcia na około 3-4 minuty i pal dalej. Ale zachowaj kontrolę... to ty jesteś mistrzem. To tobie służy, a nie odwrotnie....

Wskazówka: zwiń jointa i posyp pokruszoną drobną bazą freebase na hasj (zioło również), ale hasj daje idealną równowagę w górę i w dół. Żadnego zachowania para para... żadnego napięcia, żadnego stresu i jeśli masz szczęście w odpowiednim momencie, zasypiasz i zachowujesz połowę na inny moment... ciao

Całkowity czas przygotowania: 30 minut"
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jest to dla mnie tak dziwne, że twój post jest odzwierciedleniem konta innego Europejczyka, ale moja freebase unosi się na wodzie, tak jak wideo na tej stronie. Przeciągam ją na piętę łyżki za pomocą grosza lub noża. Zwykle ważę moje i robię 1/3 bs kokainy hclg kokainy (100 mg bs do 300 mg C HCL). Węglan sodu też działa dobrze, liczę jak > jeden tysiąc, dwa tysiące i zatrzymuję się na 3 i pozwalam mu zareagować. Baza kokainowa odparowuje w temperaturze 208f, czyli tuż poniżej temperatury wrzenia wody, więc jeśli się zagotuje, jest za gorąca. Od temperatury wody z kranu potrzeba około 7 sekund, aby stała się gorąca. Jeśli wierzyć chemikom, produkt pirolizy, annhydroekgonina, zaczyna być wytwarzany przy 300f i osiąga maksymalną produkcję przy 400f. Ta substancja chemiczna jest sposobem, w jaki mogą stwierdzić, że ją paliłeś, a nie wciągnąłeś. Hamuje również receptory muskarynowe acetylcoliny, co może powodować ucisk w klatce piersiowej i ból. Jest płynny w temperaturze pokojowej i jest olejem, który nie chce się palić w fajce lub cybuchu. Płomień zapalniczki butanowej ma około 3500f, więc nie trzeba dodawać, że jeśli go palisz, wytwarzasz dużo annhydroekgoniny. Palę go i sprawia, że dzwonią mi uszy, co jest czymś, do czego większość ludzi dąży, ale najwyraźniej nie jest to dla ciebie dobre. Regulowany zestaw e-dab ustawiony na połowę 300'sF to droga przyszłości, jak słyszałem. Zapalniczki plazmowe są również znacznie chłodniejsze niż butan, około 800f, zwykle podpalam je bezpośrednio przez 3 sekundy, a następnie cofam na 3 sekundy. Czy sól amoniakalna jest trudna do zdobycia w niektórych krajach? Każdy sklep spożywczy ma ją tutaj w 30% roztworze. Jego ph wynosi 9-10, co dla wielu osób jest trochę za wysokie, ponieważ kokaina bazowa ma niskie 8. Możesz dodać go do łyżki, w końcu zareaguje w temperaturze pokojowej, ale to, co otrzymasz, będzie jak proszek, ponieważ woda nie rozgrzała się wystarczająco, aby go stopić. Tradycyjna metoda freebase polega na rozpuszczeniu hcl w wodzie, dodaniu niepolarnego rozpuszczalnika (heksanu, eteru dietylowego itp.) i zneutralizowaniu całości do około 9 za pomocą amonni i wstrząśnięciu. Gdy hcl neutralizuje się, C migruje do niepolarnego rozpuszczalnika, który jest oddzielany i odparowywany, pozostawiając całkiem czysty produkt, w zależności od NPS. Możesz go zmiażdżyć i przepłukać wodą, jeśli uważasz, że zawiera amoniak lub NPS. Wcześniej robiłem crack z tums antacid. Jeśli ktoś jest naprawdę entuzjastycznie nastawiony do tematu, chętnie porozmawiam o tym więcej. Mam pytania takie jak... kiedy C hcl miesza się z h2o, wiem, że miesza się w 50% w 7ph, C1+, h30 i cl- Skąd pochodzi elektron, który gasi kokainę 1+? Czy kokaina może zestalić się w stanie anionowym (1+)?
 
Top