Question Olej kokainowy

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Cześć wszystkim, jestem nowy w tej grupie i sprawach online. Obecnie natknąłem się na olej koksowniczy, który został upuszczony na mojego bliskiego przyjaciela, próbujemy opracować sposób ekstrakcji koksu z roztworu zmieszanego z naftą lub olejem napędowym po osiadaniu
Klarowna ciecz oddziela się, a paliwo unosi się do góry całkowicie oddzielone po usunięciu całej warstwy oleju z klarownej cieczy i wstrząśnięciu klarowna ciecz staje się biała jak mleko.

Próbowałem kilku sposobów na wyciągnięcie koksu, jednym ze sposobów było obniżenie pH do pH.6 i użycie naczynia Pirex i światła do uprawy, aby wysuszyć roztwór za pomocą wentylatora biurkowego, który wysuszył się w krystaliczny proszek i wykonał test pęknięcia koksu i test czystości.
Wynik testu pęknięć był pozytywny, ale nie test czystości, co wydało mi się dziwne, albo udało nam się tylko przekształcić go w pęknięcie, jeśli ktoś wie, jak w pełni go przekształcić, dam ci 20% tego, co z niego uzyskamy, dzięki, będzie dobrze z jakąś pomocą, dzięki.

Spoczynkowe pH oleju wynosi 10,3ph, jak podano mojemu koledze.
 

Attachments

  • VsgYXhtuSr.jpg
    VsgYXhtuSr.jpg
    4.3 MB · Views: 397
  • epflZ4kF6j.jpg
    epflZ4kF6j.jpg
    4.1 MB · Views: 344

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Hmm, pozwól, że wyjaśnię:
To, co masz, to wolna baza, ponieważ widzimy tam grudki, które sprawiają, że czystość jest nieco mniejsza niż dobra czystość, byłaby na poziomie takim jak crack, głównie dlatego, że czystość koksu jest mniejsza niż zalecana, więc poziom pH powinien wynosić 5,5-6, możesz dodać kwas siarkowy i aceton/ips w porcjach i dodać do roztworu i użyć papierka lakmusowego, aby sprawdzić, czy pH jest bliskie 6.
Teraz usuwamy większość pozostałej nafty lub oleju napędowego z roztworu, który jest podgrzewany.
Następnie należy pozostawić go w temperaturze pokojowej przez około dzień, a jeszcze lepiej, jeśli jest w lodówce / zamrażarce.
Po przefiltrowaniu za pomocą filtracji próżniowej, teraz umyj proszek, aż będzie bardziej przejrzysty.
Ale czystość byłaby dla cracku.
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Jak mogę to przekształcić w sortowalną colę, dzięki za wiadomość.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jestem ekspertem w googlowaniu. Znalazłem to:


(z (CLEAR WEB WARNING) https://www.dialogue.space/turning-freebase-back-to-hcl/

Wygląda mi to na solidne, podoba mi się rada trzymania się z dala od wody, ponieważ jest zgodna z innymi radami, które otrzymałem na temat stosowania kokainy HCL w sprayach do nosa (marnotrawstwo, nie jest to świetny pomysł).

Wiele innych porad, które znalazłem, wspomina o używaniu wody destylowanej, ponieważ kokaina HCL jest łatwo rozpuszczalna, ale hydroliza jest marnotrawstwem, więc jeśli można tego uniknąć, zrób to...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Aby dodać więcej:
Tematrekrystalizacji kokainy tutaj na forum miał dobry wgląd.
Druga połowa tego tematu jest bardzo jasna:
Mam nadzieję, że @chemistrydude może zapewnić trochę więcej jasności, ponieważ chciałbym się upewnić, że moje zrozumienie tego procesu jest właściwe (mam kilka g, które chcę wkrótce przeprowadzić przez ten proces).
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Dobra, więc freebase jest zasadowy, który powinien być neutralny, powinien mieć pH 5,5-6, jeśli zrekrystalizujesz roztwór alkaliczny, będzie to niemożliwe lub możliwe, ale czystość będzie koszmarna, będzie niższa niż crack, ale przede wszystkim musisz uzyskać skalistą freebase, jest ona podgrzewana, aż cała ciecz kokainowa wyparuje do kamieni, które musisz rozbić na drobny proszek, taki jak mąka do pieczenia, aka niezbyt czysta pasta kokainowa.
Rekrystalizacja: teraz powinieneś użyć etanolu/IPA lub acetonu (działa, ale potrzebujesz bezwodnego acetonu i upewnij się, że jest czysty).
Teraz w zlewce dodaj proszek wolnej bazy kokainy, teraz dodaj etanol bardziej zalecany, pozwól mu się rozpuścić na małym ogniu, po zobaczeniu, że roztwór jest czysty, możesz teraz umieścić go w lodówce, ale jeśli chcesz uzyskać większą czystość, możesz wysuszyć roztwór za pomocą MgSO4, po wysuszeniu cieczy odparuj siarczan magnezu, teraz będzie bardziej czysty.
Teraz masz kokainę, ale ze względu na siarczan magnezu pomogło to teraz powinno być spożywane jak kokaina, ale jeśli nadal uważasz, że jest to niska czystość, możesz zmienić się w crack.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Upewnij się jednak, że Twój roztwór kokainy będzie neutralny po rekrystalizacji.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Cześć, do rekrystalizacji używa się eteru dietylowego zamiast acetonu? Czy zlewka jest konieczna w tym przypadku, czy mogę odparować rozpuszczalnik i wysuszyć w piwie?
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Nadal nie mogę tego rozwiązać, czy któryś z braci może napisać to krok po kroku, proszę i dziękuję
Ekstrakcja <rekrystalizacja<sortowalny koks, który ma połysk, a nie płaski kwiat wyglądający na biały proszę
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie trzeba wyciągać kokainy, wystarczy wygotować płyn. Zarówno kokaina freebase, jak i hcl są krystalicznymi ciałami stałymi, więc pierwszą rzeczą, jaką bym zrobił, jest włożenie go do zamrażarki i sprawdzenie, czy więcej kokainy wypada z roztworu, a następnie przefiltrowanie wszystkiego, co spowoduje wydostanie się części kokainy. Następnie podgrzałbym resztę płynu w łaźni wodnej, aż wszystko wyparuje, a ty zostaniesz z tym, co zasadniczo jest proszkiem cracku. Rozpuść sproszkowany crack w acetonie i przepuść przez niego gaz hcl, aby uzyskać kokainę do wciągania.

Rekrystalizuj, rozpuszczając jak najwięcej w ciepłym IPA i po prostu pozwól ipa ostygnąć i odparować
 
Last edited:

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Więc jeśli mam kokainę do wciągania, która jest czysta, ale nie ma wyglądu rybiej łuski, czy mogę uzyskać ten wygląd za pomocą tej metody? A rozpuszczanie w eterze lub acetonie też byłoby warte zachodu?
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jeśli jest to czysta kokaina do wciągania, nie powinna rozpuszczać się w acetonie lub eterze, tylko kokaina bazowa.

Oto tabela:

.2. ROZPUSZCZALNOŚĆ
Forma A C E H M W
Baza FS VS FS PS FS SS
Chlorowodorek VSS FS I I FS FS

A = aceton, C = chloroform, E = eter, H = heksan, M = metanol i W = woda, VS = bardzo dobrze rozpuszczalny, FS = łatwo rozpuszczalny, S = rozpuszczalny, PS = trudno rozpuszczalny, SS = trudno rozpuszczalny.
łatwo rozpuszczalny, S = rozpuszczalny, PS = trudno rozpuszczalny, SS = słabo rozpuszczalny, VSS = bardzo słabo rozpuszczalny i I = nierozpuszczalny.
nierozpuszczalny

Im wolniej odparowujesz rozpuszczalnik, tym większe będą kryształy i tym bardziej będzie on przypominał rybią łuskę.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Więc powinienem rozpuścić go w wodzie i odparować, aby uzyskać wygląd rybiej łuski? W formie w zlewce na małym ogniu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
TO JEST ZŁOTO!
Który z was jest siostrzeńcem wujka Festera? 😂 Żartuję, wujek Fester wiedział, co robi. Będę musiał przeczytać to jeszcze 5 razy. Jeśli test na kokainę dał wynik pozytywny, ale negatywny na czystość, prawdopodobnie oznacza to, że zdenaturowałeś ją do ekgoniny lub innej częściowo rozbitej cząsteczki. Ten sam test, który testuje kokainę, daje pozytywny wynik dla benzoylecgoniny, estru metylowego ekgoniny, meta-hydroksybenzoylecgoniny, para-hydroksybenzoylecgoniny i norbenzoylecgoniny.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy pojawią się one w teście na obecność wybielacza (podchlorynu sodu)?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Różni ludzie uważają różne rzeczy za pozytywny lub negatywny wynik testu na wybielacz. Podchloryn sodu jest silną zasadą;

Każdy kwas lewisa, kwas bronsteadowy lub cokolwiek, co ma pH niższe niż 7, będzie skwierczeć i strzelać po powierzchni kokaina w proszku jest kwasem lewisa, z dodatkiem HCl, ale tak samo jest z wieloma innymi rzeczami.

Wybielacz zneutralizuje kwas, więc kokaina powinna początkowo utworzyć kroplę lub 2 oleju na powierzchni, ale prawdopodobnie w ciągu kilku sekund zamieni się w woskowy miękisz. Musiałbyś sprawdzić wszystko, co uważasz za możliwe i zobaczyć, czy jest to ciało stałe w temperaturze pokojowej. Trzeba też rozważyć, czy neutralizacja do pH 11-13 spowoduje reakcję.

Gdybym wziął okruch kwasu cytrynowego, kwasu askorbinowego, kwasu winowego lub jakiegokolwiek innego kwasu, skwierczałby i poruszał się dookoła.

Rzeczy, które są zasadowe, nie zareagowałyby. Kokaina zasadowa, mleko modyfikowane dla niemowląt, mleko w proszku, soda oczyszczona... zatonęłyby.

Są szanse, że nie będziesz w stanie określić, czy była to jedna z tych rzeczy bez Ms / Gc lub przynajmniej bardzo specyficznego testu. Powodem, dla którego kokaina zawiera takie substancje jak benzylocygonina lub ester metylowy ekgoniny, jest to, że jest to cząsteczka lub dwie od kokainy i ma podobną temperaturę wrzenia, temperaturę zamarzania, mol. Masa, pH ECT i z tego powodu nie można go oddzielić od kokainy
 
Top