Rekrystalizacja kokainy

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mogę dostać czystą kokainę, ale ze względu na sposób, w jaki była transportowana, oznacza to, że jej oryginalna perłowa forma lub wygląd "rybiej łuski" nie jest tym, czym była kiedyś. Ma bardziej matowy, biały wygląd, ale jest bardzo dobra. W jaki sposób mógłbym go zrekrystalizować, aby wyglądał bardziej atrakcyjnie. Oto kilka pomysłów, z którymi się spotkałem, ale chciałbym poznać opinie na ich temat.
1. rekrystalizacja acetonem.
Zmiel 10 g kokainy i umieść w zlewce, a następnie wlej 40 ml acetonu. Kokaina nie rozpuści się w acetonie, więc dodawaj kroplami wodę, aż kokaina się rozpuści. Następnie umieść mikrofalówkę na 50% proszku i podgrzewaj mieszaninę przez 30 sekund i mieszaj, aż kokaina zacznie ponownie tworzyć się w zlewce. Następnie pozostawić do ostygnięcia do temperatury pokojowej, a następnie umieścić w zamrażarce. Następnie odfiltrować nadmiar płynu i pozostawić kokę do wyschnięcia.
2. Rekrystalizacja etanolu
Umieść 10 g etanolu w 40 ml kokainy w zlewce, a następnie pozostaw pod lampami grzewczymi, aż większość etanolu odparuje, a następnie wysusz kokainę na powietrzu przez noc.
3. Przemywanie acetonem
Wystarczy umieścić 10 g kokainy w 40 ml acetonu w zlewce i wymieszać, a następnie odfiltrować nadmiar acetonu i pozostawić na talerzu do wyschnięcia na powietrzu.
4.a/b ekstrakcja, a następnie powrót do a
Rozpuścić kakao w wodzie, a następnie dodawać kroplami amoniak, aż baza kokainowa rozbije się z roztworu, a następnie spłukać bazę kokainową wodą. Następnie rozpuścić bazę kokainy w eterze, po czym dodać aceton zmieszany z kwasem solnym w stosunku 1:1, aż kokaina hcl rozpadnie się w roztworze, a następnie przefiltrować i wysuszyć.


Szukam najlepszej metody, aby uzyskać oryginalny wygląd rybiej łuski, proszę o kontakt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tylko w ten sposób można oczyścić kokainę. Inne metody są bezużyteczne. Ale nie jestem pewien, czy uzyskasz wygląd rybiej łuski.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ok, dzięki, nie próbuję oczyszczać produktu, ponieważ jestem pewien, że jest tak bliski czystości, jak to tylko możliwe, ale po prostu chcę, aby wyglądał lepiej, ale dziękuję.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
3. i 4. będą działać w obu przypadkach. Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do mnie wiadomość.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Czy ktoś próbował tej metody? Brzmi ciekawie i przypomina mi produkcję amfetaminy z oleju, ale czy wygląd rybiej łuski uzyskamy po prostu filtrując i susząc hcl? I czy ktoś wie, czy to wytwarza tyle samo zapachu, co produkcja speeda?

I co dokładnie mamy na myśli mówiąc o eterze na tym forum? Google mówi, że eter opisuje pewną grupę chemikaliów, ale która z nich jest poprawna?

Na przykład, gdy kroję kokainę na ulice, mieszam ją z acetonem i dodaję wszystkie potrzebne domieszki, pozbywam się nadmiaru acetonu, a następnie wkładam do piekarnika, aż wygląda wystarczająco dobrze (około 50-60 stopni Celsjusza). Mam solidną skałę i generalnie zachowuje się tak, jak kokaina powinna, ale nie jestem w stanie zbliżyć się do wyglądu rybiej łuski.
 
Top