Pytanie dotyczące ekstrakcji kodeiny, proszę o odpowiedź

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Czy kodeina ekstrahowana zimną wodą może zamienić się w proszek, jeśli tak, to jaka jest metoda?
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Szukałem, ale nie znalazłem, jak zrobić pył, znalazłem tylko, jak go wydobyć i już to wiem
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Znalazłem również link, który mi podałeś, ale nie mówi on, jak zrobić pył
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kid Zgaduję, że starasz się nie brzmieć jak kompletny NEWB RN, ale.....Kodeina jest rozpuszczalna w wodzie, co oznacza, że po zmiażdżeniu i włożeniu do kieliszka z minimalną ilością wody do rozpuszczenia, a następnie rozbiciu, wymieszaniu, a następnie włożeniu do zamrażarki, aż stanie się prawie papkowata, a następnie wyjęciu kieliszka, powinna się oddzielić, pozostawiając kredową warstwę i widoczną przezroczystą warstwę. przezroczystą, a także weź ściereczkę do sera lub cokolwiek, co możesz znaleźć w kuchni mamy, a następnie umieść ją na drugiej szklance, którą masz za pomocą gumki, a następnie przelej ją powtórz ten krok, jeśli chcesz, a następnie zwiń pozostawiony biały gakk lub zachowaj go na deszczowy dzień, kiedy skończą się zapasy i zrobisz płukanie getta.....W każdym razie wracając do gówna SMH, wziąłbym wtedy pozostały przezroczysty do mlecznego proszku kodeiny, a następnie albo pozwolił mu się odparować, albo trochę go podgrzał, ale niezależnie od tego, jeśli chcesz uzyskać proszek, nie myśl o strzelaniu do kodeiny, to nie jest mądre ok tylko FYI po prostu wrzuć to gówno do Mountain Dew i wypij trochę chudego parku przyczep !!!!
 
Top