Produkcja D-METH na skalę komercyjną?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Czy ktoś wie, jaka metoda jest najlepsza do produkcji D-METH na skalę komercyjną?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metoda, dzięki której można uzyskać wszystkie odczynniki chemiczne bez wzbudzania podejrzeń.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Dziękuję za odpowiedź.

Załóżmy, że mam bardzo dobry dostęp do wszystkich głównych chemikaliów w dowolnej ilości na czarnym rynku.

Jaka byłaby najlepsza metoda?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tak naprawdę nie ma najlepszej metody. Sprawdź, jak Holendrzy produkują mdma, procesy są takie same, może z drobnymi różnicami.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Redukcja efedryny/pseudoefedryny metodą Nagai dla nie-chemika
Ponieważ przechodzi bezpośrednio od E do M, bez przechodzenia (tj. bez półproduktów i w jednym naczyniu), znana również jako metoda kwasu jodowodorowego i fosforu. Interesuje mnie, co powiedziałby chemik.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Czy mam rację myśląc, że metoda Nagai różni się od metody Iodine+RedPhosphorours poprzez zastąpienie jodu kwasem jodowodorowym? W związku z tym pomijany jest etap reakcji jodu z czerwonym fosforem w celu wytworzenia kwasu jodowodorowego na miejscu?

Czy metoda Nagai jest odpowiednia dla wielokilogramowych partii?

Nie widziałem wielu opisów metody Nagai
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Nie ma prostej drogi od E do M. Pomiędzy nimi znajduje się jodoefedryna. HI sama w sobie potrzebuje czerwonego fosforu, aby można ją było poddać recyklingowi po przekształceniu efedryny lub pseudoefedryny w M. Tak więc niezależnie od tego, w jaki sposób się to robi, zaczynając od HI lub wytwarzając ją podczas reakcji (moja łacina nie jest dobra, więc nie będę mówić in situ), forma fosforu jest używana do przekształcania jodu w kwas jodowodorowy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To nie jest mechanizm reakcji dla HI/P. Zgodnie z tym dokumentem nigdy nie jest to półprodukt jodkowy.
Kwas jodowodorowy to jodek wodoru + H220. Jak wskazano, HI/P i metoda Nagei różnią się tylko tym , gdzie i kiedy powstaje Hi.
Aby dowiedzieć się, że rolą fosforu w reakcji jest recykling I, który łączy się z HYDROGENEM w celu przywrócenia HI, przeczytaj ten dokument , ale także ten, i miej jeszcze jeden i może ten na finał
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Dziękuję obu stronom. Bardzo pouczające. Gdzie mogę znaleźć rzeczywistą syntezę krok po kroku przy użyciu trasy HI/P?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kilka z nich znajduje się w linkach, które podałem powyżej. Archiwum Rhodium jest hostowane na Erowid w moich linkach, który hostuje również archiwum "The hive", które jest przeszukiwalnym archiwum forum, a także TheVespiary. Org ma mirrory obu i własne forum chemiczne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wybrałem tę metodę ze względu na prostotę i wydajność, która może osiągnąć 95%, ale używałbym jej tylko podczas nauki 10 innych metod. Istnieje przepis w stylu shake & bake wykorzystujący lit z baterii Energizer i azotan amonu z błyskawicznych zimnych opakowań (można użyć innych źródeł jonów amonowych) w 1-litrowej butelce po napoju gazowanym, który jest moim wyborem ze względu na dyskretność. Jest szczelnie zamknięty podczas reakcji, więc nie ma zapachu, nie ma sprzętu laboratoryjnego, nie potrzebuje ciepła, litrowa butelka sody jest niepozorna.....
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kwas hipofosforowy, jod i ef / pseudosynth
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Problemem jest tutaj uzyskanie dużej ilości ef lub pseudo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Wiem, że nie będzie to odpowiednie na skalę komercyjną, jeśli prekursory nie będą dostępne. Ale dzięki za dobre informacje.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej chłopaki, czy jest możliwe uzyskanie porady na temat metody wykorzystującej kwas hipofosforowy, jod i efidren. Mam wszystkie te składniki dostępne w dużych ilościach i używam tej metody od wielu lat, jednak zawsze używałem pseudoefedryny, a teraz mam efedrynę i ze wszystkiego, co zbadałem, wynika, że musisz zwiększyć ilość kwasu i jodu, aby uzyskać silniejszą redukcję:1:1 jest to 1:2:2, a nawet 1:3:3 1 część efedryny 2 jod 2 kwas hipofosforowy, gdy używasz efedryny, czy ktoś tutaj jest w stanie dać mi jasne zrozumienie metody wykorzystującej składniki, które właśnie wymieniłem?
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Pozyskiwanie efedryny jest trudne. W przeszłości była ona najczęściej podrabianym i problematycznym prekursorem. Znałem kilka historii o 25-kilogramowych beczkach z zafałszowaną dolną częścią, z reperkusjami na wszystkich końcach.

Może dziś sytuacja wygląda inaczej niż w latach 2004-8? Jeśli jesteś pewien, że masz odpowiednią efedrynę i jest to ekonomicznie opłacalne, jest to absolutnie najłatwiejsza metoda na większą skalę.

Jeśli nie masz takiej pewności, skorzystaj z P2P
 
Top