• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Almeria Koledzy z Hiszpanii, przedstawcie się !!!!

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Czym byłoby to laboratorium bez naukowców?

Wasze doświadczenia, wiedza i pytania są niezbędnymi składnikami, które ożywiają naszą społeczność. Zapraszam więc do przedstawienia się.

Nie ma potrzeby rozwikłania tajemnicy waszych tożsamości z dokładnymi szczegółami; to, co tutaj cenimy, to wasza pasja do chemii, wasze obawy i chęć wniesienia wkładu. Wyobraź sobie, że dodajesz odczynnik do mieszaniny: nie musisz ujawniać jego dokładnej formuły, ale opisz, co spodziewasz się wnieść do reakcji.

W moim przypadku pochodzę z południa i od lat jestem entuzjastą botaniki, a ostatnio przerzuciłem się na chemię organiczną, aby szerzyć więcej miłości wśród moich znajomych.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
cześć!!! południe hiszpanii bardzo mi się podoba! szczególnie Marbella, estepona, la linea de la conception, to bogaty obszar pełen szalonych ludzi takich jak ja ahahah mam wiele dobrych wspomnień, teraz jestem w metropolii w hiszpanii jednej z dwóch ahah nie jestem hiszpanem nie mówię dobrze ale rozumiem prawie wszystko! jestem tutaj ponieważ jest to jedno z niewielu forów które uważam za wiarygodne, aby zwiększyć sprzedaż a także wiedzę.

studiujesz chemię organiczną zaczynając od 0 czy już coś wiesz?

ciaoo
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Cześć kolego, zawsze miło jest mieć więcej zainteresowanych stron w Hiszpanii.

Mam pewne pojęcie o chemii organicznej i stopniowo buduję własne laboratorium, mam nadzieję, że wkrótce będę mógł przesłać kilka ładnych zdjęć moich dzieł.
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
pozdrowienia z północnej hiszpanii

Mam wykształcenie w dziedzinie fizyki, a teraz próbuję swoich sił w chemii, która zawsze mnie interesowała, mam nadzieję, że uda mi się na tym zarobić....

Jedyną rzeczą, którą zwykle gotuję, jest dmt, nie ma łatwiejszej rzeczy. teraz chcę spróbować nowych rzeczy.

pozdrawiam
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Powodzenia i wszystkiego najlepszego z twoim hobby.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Podziel się ze wszystkimi w wątku swoim wzorem na DMT, a jeśli chcesz, opisz go szczegółowo krok po kroku
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Powiedziałem, że gotuję dmt, ale jest to bardziej ekstrakcja, oto ona:

EKSTRAKCJA DMT Z KORZENIA MIMOZY HOSTILIS


MATERIAŁY


- Szklana butelka z pokrywką

- Duży garnek

- Lejek

- Szklana taca typu Pyrex

- Strzykawka

- Termometr


- 50 g korzenia mimozy (znacznie lepiej sproszkowanego)

- 500 ml wody destylowanej

- 12,5g wodorotlenku sodu

- 125 ml benzyny


PROCEDURA



Dodaj 500 ml wody destylowanej do butelki.

Dodawaj po trochu 12,5 g wodorotlenku sodu do butelki.

Mieszaj, aż cały wodorotlenek sodu się rozpuści.

Dodaj 50 g mimozy i dobrze wstrząśnij. Odstawić na co najmniej 4 godziny.

Dodać 125 ml benzyny. Utworzą się dwie warstwy: benzyna na górze i mimoza na dole.

Teraz przygotowujemy bain-marie. Zanurz butelkę w garnku z wodą i podgrzewaj, aż temperatura wody wyniesie od 40 do 50 stopni Celsjusza. NIGDY NIE PRZEKRACZAĆ 60 STOPNI CELSJUSZA

Podczas procesu butelka musi być okresowo otwierana, aby uwolnić ciśnienie. Proces ten trwa 4 godziny. W tym czasie dmt jest rozpuszczany w benzynie.

Pozostawić do ostygnięcia i usunąć benzynę za pomocą strzykawki na szklaną tacę.

Gdy już mamy całą benzynę na tacy, przykrywamy ją i wkładamy do zamrażarki na 3 do 5 dni. Po upływie tych dni należy usunąć benzynę i pobrać kryształy dmt.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Świetny wkład, prześlij obrazy, jeśli masz jakieś, aby nadać mu więcej FLOW
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Nie mam żadnych zdjęć (rzecz jest teraz w zamrażarce), ale następnym razem dodam kilka zdjęć.
Mam też poradnik w pdf, jak zrobić bardziej profesjonalną ekstrakcję, co znacznie zwiększyłoby produkcję...
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
To świetnie, zawsze dobrze jest dzielić się wszystkim ze społecznością, jest nas niewielu Hiszpanów, ale może być nas znacznie więcej.
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pozdrawiam rodaków.
Hiszpański emigrant i miłośnik chemii.
Z południa jak Op.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Zawsze miło jest mieć więcej współpracowników
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Zawsze do usług
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Cześć przyjaciele. Jestem nowy na forum! Czy ktoś kupił PMK od jednego ze sprzedawców!
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś na północy sprzedaje speeda?
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Czy ktoś ma doświadczenie w wysyłce 100g marihuany?
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Witam kolegów, jestem tu stosunkowo nowy. Od dłuższego czasu szukam informacji, jak i gdzie kupić wysokiej jakości speed.
Próbowałem na rynkach, ale znalazłem tylko bardzo słabej jakości, to znaczy, gdy nie było to oszustwo.
mersi pozdrowienia dla wszystkich
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Oczywiście forum zawiera wszystko, czego potrzebujesz.
 

MojinoSurespot

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hola paisanos,

Pochodzę z południa, ale ze względu na pracę mieszkam na północy. Jestem nowy na forum, chociaż miałem inne konto, które straciłem. Nie mam dużego doświadczenia w chemii, ale jestem bardzo zainteresowany dalszą nauką. Kupiłem w jego dobrych latach z eBay kilka kilogramów P2NP i zmagałem się z nim przez dłuższy czas, aż w końcu udało mi się trochę wyciągnąć. Mam nadzieję, że uda mi się wiele od Was wszystkich nauczyć i z czasem będę mógł wnieść coś do dyskusji.

Pozdrawiam wszystkich!
 
Top