Gotuj gównianą metę

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Witajcie przyjaciele. Chcę ugotować trochę mety. Problem polega na tym, że nie mam zbyt dużego doświadczenia chemicznego, jeśli chodzi o syntezę. Głównie chcę to sprzedać, więc jakość może być śmieciowa, ale może chcę spróbować trochę mojego produktu, więc nie powinien być naprawdę toksyczny. Jak mogę przygotować tanią i łatwą do zrobienia metę z chemikaliów lub rzeczy, które mogę kupić w średnim europejskim sklepie? Nie musi być czysta, skrystalizowana czy coś w tym stylu. Powinna to być tylko nadająca się do spożycia, nie niebezpieczna i nie śmiercionośna meta. Myślałem o zrobieniu tego jak te wersje Redneck 2 Littre Bottle lub te greckie i afrykańskie gówniane szkodliwe wersje. Może mógłbyś również podzielić się bezpiecznymi metodami cięcia mety. Dzięki, mam nadzieję, że nie złamię waszych chemicznych serc tym poważnym pytaniem, ale proszę, powiedz mi i potraktuj to jako redukcję szkód, abym nie zrobił czegoś złego i nie zabił się przez przypadek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jedyną różnicą między metamfetaminą motocyklową a metamfetaminą laboratoryjną jest kilka rekrystalizacji.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Różnica między oceną laboratoryjną a super świetną oceną laboratoryjną = PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
User12345, przykro mi to mówić, ale w dużej mierze dzięki ludziom takim jak ty wielu z nas musiało znaleźć tę stronę. Jeśli zamierzasz robić z ludzi gówno do spożycia przez ludzi, to trochę mnie to przeraża. Nie zawracałbym sobie głowy podejmowaniem ryzyka na twoim miejscu, nie warto. Życzę ci powodzenia w twoich przedsięwzięciach, mam nadzieję, że nikogo nie skrzywdzisz ani sam nie zostaniesz zraniony.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Właśnie wczoraj opublikowałem coś na temat ulepszania produktu końcowego przy użyciu gównianej metody. Zamieściłem nawet kilka wskazówek dotyczących bezpieczeństwa.

Nie robię całego procesu krok po kroku, ponieważ czułbym się odpowiedzialny za jego nieodpowiedzialne użycie, więc nie pytaj
 
Top