prawidłowe przechowywanie nabh4

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Czy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami na temat prawidłowego przechowywania Nabh4 i co się stanie, jeśli wilgotność będzie zbyt wysoka? Dziękuję
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Szklane butelki z metalowymi zakrętkami (lepiej nowe, nieużywane) z miękką powłoką polimerową wewnątrz.
Dobre na wiele lat przechowywania, jeśli nie są używane zbyt często.
Ale po pierwszym przelaniu należy raz na kilka tygodni bardzo delikatnie zwolnić ciśnienie, ale nie do końca otworzyć korek.
Później można sprawdzać ciśnienie wodoru raz na rok.
Dobrze jest mieć lekkie nadciśnienie wewnątrz, aby zapobiec zasysaniu wilgotnego powietrza przez cykle temperaturowe.
Nie ma szans na eksplozję butli do 1L po pierwszych uwolnieniach, ponieważ wodór i tak bardzo powoli przecieka przez polimery.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Jeśli nadal znajduje się w 1 kg plastiku próżniowym, waga wynosi nabh4, czy można go przechowywać przez długi czas, czy też należy go rozdzielić na 20-25 gramowe butelki.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Nie znam źródła, ale mój proszek był bardzo puszystym, sypkim białym proszkiem o bardzo niskiej gęstości, mniejszej niż 0,2 kg/L,
więc przeniosłem mój 1 kg do butelek 5x1L.
Oczywiście nie powinien być przechowywany w cienkim plastiku przez długi czas, ale po otwarciu lepiej przenieść cały kilogram w ciągu godziny.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Przepraszam, czy istnieje możliwość spalenia lub eksplozji w przypadku zbyt długiego wystawienia na działanie powietrza zewnętrznego? Przepraszam, kupiłem 2 kg, a 1 kg jest nadal w oryginalnym plastiku. Boję się, co się stanie, ponieważ nie mam zbyt wielu informacji na temat Nabh4.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Nie, po prostu nie polewaj go kwasem ani nie pal w pobliżu.
Tymczasowo można go przechowywać w plastikowych butelkach HDPE.
Jeśli proszek jest całkowicie otwarty i ma swobodny kontakt z powietrzem, będzie powoli reagował z wilgocią, uwalniając wodór i stając się twardą skałą.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
OK, dzięki za informacje przyjacielu. Dziękuję za poświęcony czas.
 
Top