• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Przekraczanie granicy z Kanadą

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Dobry wieczór wszystkim. Mam nadzieję, że wszyscy mają się dobrze.

Niedawno zdecydowałem się na wyjazd z Kanady i powrót do USA.

Potrzebuję porady od kogoś, kto z powodzeniem przekroczył granicę bez większego bólu głowy. Chciałbym przedyskutować, aby wymyślić plan gry. Ze względu na delikatny charakter tego tematu, proszę o kontakt.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ale w takim razie szukasz niezamieszkanych mieszkań w pobliżu granicy. Nie sądzę, żebyś miał dużo szczęścia. Większość przygranicznych miast jest prawdopodobnie zajęta i pełna znudzonych ludzi z oczami za oknami obserwującymi wszystko.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cóż, tak się składa, że miałem metodę na wjazd do Kanady, która jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe, ale gdybym ci powiedział, nie byłby to już świetny punkt dostępu. W tej chwili Kanada jest dla mnie po prostu ogrodzeniem, które omijam i wjeżdżam bez obaw. Ale znalezienie tego wymagało zasobów i czasu, co jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zrobienie tego, a następnie dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, na wypadek, gdybyś miał problem lub nie. Jeśli potrzebujesz czegoś masowego przywiezionego przez tę granicę, daj mi znać, możemy to dla Ciebie zrobić za dodatkową opłatą.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
zapomnij o relacji USA-Kanada. najważniejsze jest dostarczenie rzeczy do Kanady z Europy bez korzystania z poczty, kurierów lub mułów narkotykowych.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jak dużo i jak często się przemieszczasz?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Dlaczego miałoby to mieć znaczenie dla kogokolwiek poza policjantem? Stwierdziłem powyżej, że obecnie nie jeżdżę do Kanady. Jeśli uważasz, że obudzeni w USA są rażąco absurdalni, obudzeni w Kanadzie sprawiają, że ares wygląda mądrze.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kanada ma coś, co wydaje się być bombowym ciemnym rynkiem internetowym (a może jest to dobrze zaaranżowana pula miodu?) o nazwie "We the North" Na stronie internetowej jest napisane, że nie ma transakcji poza Kanadą, ale znalazłem to miejsce w ciemnej sieci, a reklama mówiła o wysyłce do USA. Wyglądało na to, że ma potencjał do importu w celu odsprzedaży dla kogoś w pobliżu granicy
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tak, szczerze mówiąc, myślę o długiej grze honey pot. Dobrzy dostawcy mają tam naprawdę dobre OPSec i wydaje się, że jest wielu, którzy kopią kurz i nigdy o nich nie słychać.

Lepiej kupić jednego z najlepszych dostawców Threema/ICQ/Tele, niezależnie od preferowanej metody, i kontaktować się z nimi bezpośrednio w Kanadzie.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Dlaczego dla kogoś w pobliżu granicy, jeśli wysyłają do całych Stanów Zjednoczonych? Nie jestem blisko granicy, ale mógłbym pobrać z Kanady, gdyby było warto, musiałaby to być jednak piekielnie bombowa strona.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Jest to legalny rynek. Myślę, że istnieje już od ponad roku.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Gdybym miał qp związku organicznego, czy nie mógłbym go po prostu prześwietlić? A może rentgen by to wychwycił?
 
Top