Ochrona przed kryptowalutami

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Jak chronisz swoje kryptowaluty?

Używasz cold walletów czy czegoś innego?

Czy DEA może przejąć nasze kryptowaluty i jak może to zrobić?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
z własnego doświadczenia polecam przy logowaniu do np. coinbase w przeglądarce używać trybu anonymouse lub nie używać żadnych rozszerzeń runnyn
ze względu na uruchomione rozszerzenie w chrome po zalogowaniu się do coinbase >recive eth skopiowałem adres wkleiłem do waleta i wysłałem i nic nie przyszło
więc to rozszerzenie było w stanie zmodyfikować adres na inny bez żadnej możliwej różnicy
nigdy nie mogłem sobie wyobrazić, jak to może działać, myślałem, że ex clipboard monitor virus soft whatever but change in clipboard youre able to see shown adres on coinbase and then pasted in wallet bcz i did 3 x times check that is correct .. wasnt
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Pochodzenie kryptowaluty jest ważne. Jeśli jest to kryptowaluta do zakupu substancji, możesz użyć dowolnego zweryfikowanego gorącego portfela, takiego jak Electrum lub Exodus.
Jeśli bitcoiny zostały zdobyte w celu sprzedaży narkotyków, należy je wyczyścić.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Praca dla mnie:
- używanie cold walletów // Ledger, używanie za każdym razem unikalnego portfela do przechowywania, używanie kilku portfeli na tym samym ledgerze
- dywersyfikacja do kilku zimnych portfeli // ukrywanie ich w bezpiecznych miejscach
- używanie mikserów // tylko jeśli nie chcesz ich przechowywać, używaj ich do kupowania rzeczy. Wszystkie miksery są ryzykowne, ale działają
- korzystanie z dziewiczych kryptowalut // kilka usług, niewielkie opłaty
- unikanie dużych giełd // jeśli potrzebujesz korzystać z głównych giełd, podziel je na kilka mikserów i zmień je na usługi wydobywane przez dziewicze kopalnie
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Wszelkie kryptowaluty, których nie używasz lub nie wymieniasz, powinny znajdować się w portfelu, do którego posiadasz klucz prywatny. Giełda może upaść, twoje konto może zostać zhakowane, mogą zamrozić twoje konto z powodu dochodzenia. Bezpieczną praktyką jest trzymanie wszelkich kryptowalut we własnym zimnym portfelu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie słyszałem o ninja exchange? Jak długo już istnieje? Podoba ci się dość dobrze?
 
Top