• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Od kryptowalut do gotówki

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Cześć wszystkim. Naprawdę potrzebuję pomocy, aby to zrozumieć. Muszę wypłacać około 10k$ miesięcznie z mojego portfela XMR lub BTC. Jaki jest najprostszy sposób, aby to zrobić? Myślę o zakupie konta PayPall lub czegoś innego, ale jestem w błędzie. Oczywiście musi to być bardzo anonimowe i bez żadnego śledzenia mnie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie wiem, ale wiem, że to nie jest PayPal, ci faceci są dupkami, jeśli jesteś firmą. Kiedy prowadziłem firmę, która używała PayPal do przyjmowania kart kredytowych i przyjmowania pieniędzy w imieniu mojej firmy, blokowali moje konto mniej więcej co tydzień i nękali mnie o to, co dokładnie ludzie ode mnie kupują, a jeśli doszło do sporu, po prostu zabierali moje pieniądze i oddawali je, nawet o tym nie wspominając ani nie dając mi szansy na arbitraż.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tak, nie jestem nawet sprzedawcą, używam go tylko dla kilku znajomych i pewnego ranka po jednej transakcji całkowicie się zablokowali, nie mogli dotknąć mojego salda i prawdopodobnie nigdy tego nie zrobią. Musiałem im dawać piekło non stop przez 24 godziny, a kiedy w końcu podniosłem Better Business Bureau, pękli i wpuścili mnie. Nigdy więcej ich nie dotknę
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jeśli mówimy o PayPal.........., jeśli wyczują nawet najmniejszy powiew czegoś nie tak, oni (PayPal) zablokują twoje konto przed wszelkimi transakcjami kryptograficznymi na 3 dni. Jeśli w drugim dniu i po 12 godzinach spróbujesz ponownie dokonać transakcji, zresetuje to zegar i ponownie zablokuje konto na 3 dni. Używam PayPal do wszystkich moich "poznaj swojego klienta", a nie anonimowych rzeczy. Nawet nie zawracam sobie głowy vpn. Dlaczego PayPal? Siła przyzwyczajenia, a poza tym bardzo ułatwiają sprawę. Chcesz pieprzonego wyzwania, skonfiguruj portfel Monero z oficjalnej strony Monero. Czułem się jak James Fucking Bond po skonfigurowaniu tego. Uwielbiam narkotyki i chemię. Absolutnie nienawidzę mieć do czynienia z VPN, tor, kryptografią, kluczami PGP bla bla bla.............ale MUSZĘ TO ZROBIĆ
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
285
Reaction score
82
Points
28
bybit jest dobry, dają nam koszyk kredytowy
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Czy sprawdziłeś już lokalne monero?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tak. Ale czy to wystarczająco bezpieczne?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Daleko mi do eksperta, więc traktuję to z dużym przymrużeniem oka, ale myślę, że zaletą XMR jest jego bezpieczeństwo (i brudne tanie opłaty transakcyjne, poważnie zapłaciłem dziś 2 grosze za wysłanie kilku). Wielu sprzedawców zaczęło go oferować i woli go od Bitcoina. Przykro mi, ale nie mogę podać szczegółów, dlaczego jest lepszy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Niestety localmonero zamknęło swoje podwoje od czasu, gdy opublikowałem ten wpis.

Alternatywą jest skorzystanie z wybranej giełdy, ale monety z niskimi opłatami transakcyjnymi (litecoin jest dobry), a następnie wysłanie jej do portfela cake i dokonanie tam wymiany. Jest to dość prosta platforma portfela i wymiany
 
Top