Question Test na obecność metamfetaminy w moczu

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Cześć chłopaki i dziewczyny

Mam rozmowę kwalifikacyjną za 2 dni i możliwe jest badanie moczu. Wczoraj paliłem trochę kryształu i zastanawiałem się, czy wykryją go w moim moczu?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Palenie fajki...? Nie ma problemu, w ciągu 2-3 dni się skończy! Większość po 24h! Przez mocz!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Tak, dym z fajki.
Na szczęście nie zrobili testu, ale dla bezpieczeństwa nie będę palił, dopóki nie powiedzą mi, czy dostałem pracę, czy nie
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
W najgorszym przypadku po prostu zdobądź syntetyczny mocz lub czyste siki od znajomego, ale jak napisano w pierwszej odpowiedzi, do tego czasu prawdopodobnie już nie będzie. powodzenia jednak 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Dzięki, na szczęście nie zrobili mi testu, bo nie wyglądam jak narkoman LOL! Gdyby tylko wiedzieli, co robimy w ciemności.🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetaminę można zazwyczaj wykryć w moczu do 3-4 dni po zażyciu, czasami dłużej, w zależności od czynników takich jak częstotliwość zażywania i indywidualny metabolizm. Istnieją różne metody, aby spróbować przyspieszyć ten proces, ale nie ma gwarantowanego sposobu na całkowite wyeliminowanie go z organizmu w ciągu zaledwie 2 dni. picie dużej ilości wody i jedzenie owoców i warzyw, a także trochę ćwiczeń, aby pomóc organizmowi metabolizować narkotyk bardziej efektywnie. ale znowu, 2 dni to krótki czas, lepiej mieć trochę czasu lub trochę czystego moczu.
 
Top