Synteza D-LAME

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Witajcie przyjaciele pszczół

Jestem zainteresowany informacjami na temat syntezy D-LAME (D-Lysercic Amide Methyl Ester). Jest dość tani w Chinach i chciałbym wiedzieć, czy jest to produkt wytwarzany z L-tryptofanu, czy może z biosyntezy sporyszu w kulturach płynnych?
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.

Dziękuję
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Myślę, że trudno będzie znaleźć darmowe informacje na ten temat. To BARDZO lukratywny biznes, a wszelkie posty, które tu widziałem, zawierały MINIMALNE informacje, ponieważ wiem, że ktoś sprzedaje cały syntezator od tego do LSD-25 za ponad 1000...., to tylko moje doświadczenie. Zadałem to samo pytanie na innym forum jakiś czas temu.
Nie zrozum mnie źle, mam nadzieję, że ktoś to wyjaśni, ponieważ jest to interesujące, ale nadal...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Dm
DM me 👌
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
W literaturze najbardziej interesująca jest dla mnie ta droga:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Synthesis of Ergot Alkaloids from Tryptophan

Rebek, Jr,* D. F. Tai, and Y.-K. Shue - 1984


Procedura znajduje się w sekcji eksperymentów i myślę, że w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie skrócić czas i być może osiągnąć cel w mniejszej liczbie kroków...

Miłego dnia
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Alkaloidy sporyszu i związki pokrewne
pod redakcją B. Berde, H.O. Schild to dobra lektura
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Jak silny jest d-lame w porównaniu do LSD? Jaka jest jego dawka?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Nikogo to nie obchodzi,

Estry metylowe są rozszczepiane przez hydrolizę zasadową lub kwasową. Opuszczanie LA

Dodaj odczynnik sprzęgający, przekształć Deet w dietyloaminę lub po prostu kup i gotowe.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Asymetryczna synteza estru metylowego kwasu (+)-lizergowego została przeprowadzona poprzez budowę tetracyklicznego szkieletu ergoliny w drodze podwójnej cyklizacji składającej się z wewnątrzcząsteczkowego aminowania aromatycznego i reakcji Hecka.


W przypadku bardziej zaawansowanego kwasu 9, 10-dihydrolizergowego otrzymano go z lizergolu z całkowitą wydajnością 40%.
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Opracowano nowe, skalowalne podejście do przygotowania N-6-demetylowanego estru metylowego kwasu 9,10-dihydrolizergowego przy użyciu chloroformianu 2,2,2-trichloroetylu. Kluczowe odkrycie, które umożliwiło wydajny i skalowalny przemysłowo proces, jest związane z rygorystycznym wytłaczaniem wody w układzie reakcyjnym i zastosowaniem katalizatora organicznego, takiego jak 4-(N,N-dimetyloamino)pirydyna (DMAP) zamiast dodatków wodorowęglanów metali alkalicznych. Mianowicie, w poprzednio znanym procesie, jednoczesna obecność wodorowęglanów i śladowych ilości wody wyzwala poboczne cykle reakcji, które wytwarzają i gromadzą kwas solny i wodę. Ten pierwszy spowalnia reakcję. Co więcej, cykle te powodują powstawanie wielu węglanowych i alkoholowych produktów ubocznych w znacznym stopniu, które dostarczają niskiej jakości N-6-demetylowany produkt. Wszystkie te niedociągnięcia można obejść poprzez zastosowanie DMAP jako katalizatora i użycie medium reakcyjnego wolnego od wody. Takie podejście pozwala na pracę na skalę przemysłową (partia 51 kg) z wyższą wydajnością, krótszym czasem reakcji i lepszą jakością produktu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Czy to jest kwas dihydronorlysergowy?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
O ile mi wiadomo, dihydroLSD jest nieco mniej silne
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Zawsze uważałem, że związki dihydro i dibromo są łatwe w użyciu jako prekursory, ale nie mówi się o nich zbyt często...

Na przykład ... Zawsze marzyłem o znalezieniu lub użyciu dibromowego związku mdp2p i katalitycznym uwodornieniu za pomocą borohydrydów ... Mogę się mylić, ale z moich marzeń i rozmów z innymi powinno to dać docelowy związek.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Dihydrolizergiczny byłby znacznie trudniejszy do utlenienia z powrotem ze specyficznością, a dla bromowanych analogów pomyślałem o 2-Bromo, który z kolei mógłby być dehalogenowany z większą precyzją przez Grignarda, a następnie hydrolizę, pamiętam, że ktoś twierdził, że robi to z nieaktywnym 2-Br-LSD.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Miałem podobny pomysł, co ty. Ale moja chemia jest mniej solidna. Def myślał lub słyszał o tym.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
W każdym razie żółta ceglana droga zawsze ewoluuje, że tak powiem

Nie wiem, dlaczego mój przyjaciel to zrobił, a może WIEM, dlaczego ..q

Po 4 semestrach w laboratorium chemii organicznej, tego lata stworzyłem nie jeden, ale DWA nowe związki. Jestem przeszczęśliwy! Jeden to tetra-hydro związek pośredni poniższego związku, a drugi to 1-(3-metoksyfenylo-5-metylo-4-izoksazolilo)-β-karbolina, która ma być produktem końcowym.


Zasadniczo powiedziałem, dlaczego sam wiem, jak to wygląda i

Że jest to beta-karbolina z izoksazolową grupą R. Grupa R nie jest jednak normalnym izoksazolem. Używam syntezy Picteta Spenglera z trypaminą i tym izoksazolowym karboksyaldehydem.

Synteza nowych układów pierścieniowych B-karboliny...

I pomyślałem tylko, dlaczego ktoś, kogo znam. Robi coś tak bardzo ad hoc w stosunku do czegoś, co znam. Niestety moja nomenklatura/IPUAC jest do bani i trzeba to rozrysować XD
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Niestety, spędziłem więcej czasu na opracowywaniu MDMA i jeszcze nudniejszych ścieżek mety i jej analogów niż LSD... ponieważ moje wykształcenie jest ograniczone, a nie złe / okropne. Ale... Próbowałem rozgałęzić się na alkaloidy lizergowe i wymyślić inne pomysły, które nie są tak LAME ;) I nadużywane. Ale równie eleganckie, że tak powiem, z podobnymi estrami.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Zawsze mówiono mi, że PRAWDZIWE złoto znajduje się w patentach Perdue z alkaloidami sporyszu lub podobnymi związkami.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Jestem więc pewien, że gdybym kopał w środowisku akademickim, mógłbym jak większość ludzi wymyślić coś wyjątkowego
 
Top