• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy Sprzedawcy w darknecie: Hall of Shame

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ostatnie wydarzenia z udziałem cake'a, aaronstevensa i kenshicolombii sugerują, że Breaking Bad Hall of Shame nie jest teraz złym pomysłem. Oto ona, Ściana Wstydu dla sprzedawców (głównie DACH), od których powinieneś trzymać się z daleka.

Jak to działa?

Dozwolony jest jeden komentarz na sprzedawcę, dalsze doświadczenia dotyczące danego sprzedawcy muszą być publikowane bezpośrednio pod komentarzem. Zduplikowane raporty będą usuwane, dyskusje na temat dostawców są dozwolone pod odpowiednimi komentarzami.

Procedura:

1. sprawdź komentarze, aby sprawdzić, czy dany sprzedawca został już zgłoszony
2. jeśli nie, opublikuj komentarz zawierający tylko nazwę dostawcy
3. opublikuj wszystkie szczegóły dotyczące incydentu i sprzedawcy w komentarzu pod nazwą sprzedawcy.

Przykład zostanie zamieszczony w komentarzach.

Prosimy o używanie tego wątku tylko do oszustw, wpadek lub innych nietypowych incydentów, a nie do problemów z wysyłką, które zazwyczaj mogą być rozwiązywane przez spory i moderatorów.

Ten wątek może być używany na każdym forum darknet. Prosimy o zachowanie czystości wątku!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
KokosDreams
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Wysłano mi materiał filmowy zamiast 7g 4MMC, dowód w załączeniu
 

Attachments

  • Ib94HnQhoY.jpg
    Ib94HnQhoY.jpg
    255.2 KB · Views: 181

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
FastShipEu, wyrwał mi kawałek haszu.
CandyBud aka BudCand, stealth 2/10 i często wysyłali niewłaściwe produkty.
 
Top