Bezpośrednia destylacja amfetaminy

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Nie udało mi się jeszcze wyprodukować amfetaminy. Zapytaj wszystkich mistrzów. Dlaczego produkt o temperaturze wrzenia wolnej amfetaminy nie może być bezpośrednio destylowany po zakończeniu reakcji redukcji NaBH4? Chcę poznać zasadę.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Spędziłem zbyt wiele czasu próbując znaleźć odpowiedź. Mogę tylko powiedzieć, że w syntezie, którą czytałem, chemik zakwasił rm do ph3 za pomocą hcl, aby zniszczyć nadmiar NaBH⁴ przed destylacją. Czy ty to robisz?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Właśnie przeczytałem artykuł i okazuje się, że trzeba dodać rozpuszczalnik do RM, aby go zakwasić. Przeprowadziłem już reakcję RM z PH3. Teraz waham się, czy powinienem go odparować do sucha. Boję się, że po odparowaniu nic nie zostanie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Do tego momentu była to reakcja bezrozpuszczalnikowa? Nie, nigdy nie widziałem takiej reakcji. Próbowałeś destylować suchy proszek? Przecież już jest w nim rozpuszczalnik. Co to jest, DCM? Metanol? Chcę również zauważyć, że przy ph 3 nie ma wolnej amfetaminy, jest sprzężoną solą dowolnego użytego kwasu, przypuszczalnie chlorowodorku
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Postępowałem zgodnie z wideo prep + HCI do RM, ale użyłem cieczy HCI + acetonu zamiast gazu HCI, jak pokazano na pierwszym zdjęciu! Czerwony tekst wskazuje, że dodałem 3 cm3 32% HCI i 30 cm3 acetonu i wymieszałem. Po połączeniu RM pH wynosiło 3~4, więc podgrzałem go, aby odparować aceton. Myślałem, że uda mi się uzyskać kryształ, ale temperatura RM przekroczyła już 100, a wydobywający się dym był bardzo duszący. Natychmiast przestałem, aby pozwolić RM ostygnąć, aż do godziny 10. Tak jak na drugim zdjęciu. Czy coś jest nie tak z opisanym przeze mnie procesem? Chcę wiedzieć, dlaczego jeszcze się nie skrystalizował
Przy okazji, czy możesz mi powiedzieć, czy amfetaminę można destylować pod zmniejszonym ciśnieniem? Jak bardzo należy zmniejszyć ciśnienie i jaka jest wymagana temperatura? XD Tak bardzo cię kocham, idolu.
 
Top