Green Orange Alcohol Cocaine Dyskusja: Alkohol i kokaina

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Alkohol i kokaina

Alkohol służy jako środek uspokajający, który zmniejsza aktywność mózgu, podczas gdy kokaina działa jako środek pobudzający, który ją przyspiesza. Połączenie tych dwóch substancji może wywołać niebezpieczną interakcję, która może wywołać wiele negatywnych skutków ubocznych i zagrożeń dla zdrowia.

Jednym z największych zagrożeń związanych z łączeniem alkoholu i kokainy jest zwiększone ryzyko przedawkowania. Alkohol może wzmacniać euforyczne działanie kokainy, co może prowadzić do nadmiernego zażywania obu substancji.

Jednocześnie uspokajające działanie alkoholu jest łagodzone przez kokainę, a racjonalne osądy i subiektywne kryteria oceny stanu stają się zaciemnione. Osoba może spożywać znacznie więcej niż powinna, pozostając w przekonaniu, że wszystko przebiega prawidłowo.

Ponadto alkohol może zwiększać wchłanianie kokainy do krwiobiegu, co może prowadzić do wyższego stężenia narkotyku w organizmie. Może to powodować zwiększone ryzyko drgawek i poważnych problemów z sercem: arytmii i nadciśnienia.

Rezultatem fałszywego poczucia trzeźwości, zwiększonego spożycia i zwiększonej wchłanialności może być również odwodnienie, skrajne upośledzenie, a nawet omdlenia.

Wszystkie te czynniki znacznie zwiększają ryzyko przedawkowania i nagłych wypadków.

Kolejną kwestią związaną z tym połączeniem jest kokaetylen. Alkohol jest metabolizowany w wątrobie. W obecności kokainy może dojść do transestryfikacji - gdy grupa etylowa etanolu zostaje zastąpiona grupą metylową kokainy. Rezultatem jest kokaetylen, aktywna i toksyczna pochodna obu substancji.

Kokaetylen ma silne działanie stymulujące i euforyczne. Często wywołuje też agresywne zachowania. Ale najbardziej niesmaczne jest to, że ma niszczący wpływ na wątrobę, serce i naczynia krwionośne, a także znacznie zwiększa ryzyko zawału serca.

Długotrwałe, regularne stosowanie tej kombinacji może prowadzić do uzależnienia, uszkodzenia serca, wątroby, mózgu i zaburzeń psychicznych, takich jak lęk, depresja, paranoja i psychoza.

Jeśli zdecydujesz się na stosowanie tej kombinacji, zalecamy robienie tego tak rzadko, jak to możliwe i wcześniejsze ustalenie limitów spożycia pod względem ilości i częstotliwości oraz przestrzeganie ich podczas samego procesu.

Biorąc pod uwagę powyższe, zalecamy traktowanie tej kombinacji z dużą ostrożnością.
 
Last edited by a moderator:

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
W moim przypadku, lżejsze drinki, na przykład 5L piwa, są w porządku, nie ma problemu. ale, na przykład, bardziej skoncentrowany alkohol, w niektórych przypadkach wódka, gin (0,5-1L), moja osobowość zmienia się całkowicie. były dwa przypadki, nie pamiętam żadnego z nich. jedna zabawna historia, druga z moją dziewczyną okazała się tragiczna prawie kiedy wróciłem do domu w nocy. Poszedłem do lekarza i stwierdzili, że to powoduje patologiczne pijaństwo.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Muszę wypić First To Like Cocaine po pierwszej linii... Ale to uzależnia, więc przestałem pić i nie biorę już kokainy. Ale gdybym to zrobił, kac nie byłby tego wart w moich oczach.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
WSZYSCY koksownicy, których znam, są również nałogowymi pijakami, a wielu z nich to alkoholicy. Gdyby byli w stanie odstawić alkohol, prawdopodobnie byliby też w stanie odstawić koks
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Większość z tych, których znam, nie wpada w problemy dużo szybciej niż ci, którzy cieszą się kokainą taką, jaka jest. Są też koksownicy zażywający codziennie 0,5 gr i prowadzący "normalne" życie, są też tacy, którzy palą trawkę i wciągają trochę koki w weekendy.
Tak więc znam różnych koksowników. ale wiem jedno, rzucenie palenia jest trudne dla wszystkich, przynajmniej rzucenie na zawsze.
 

MeCockStinks

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Zawieszenie po tej kombinacji jest tak kurewsko brutalne
 
Top