Red Amphetamine Heroin Dyskusja: Amfetamina i heroina

dangerous combination

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Amfetamina i heroina
Połączenie amfetaminy i heroiny jest szczególnym przypadkiem połączenia środka pobudzającego i depresyjnego dla ośrodkowego układu nerwowego. Jest to jedna z kombinacji, która niesie ze sobą realne ryzyko dla zdrowia i życia, a jednocześnie obiecuje ryzykującemu niezapomniane wrażenia.

Ten rodzaj kombinacji ma własną mitologię, własnych bohaterów i własną nazwę - speedball. Klasyczny speedball to połączenie kokainy i morfiny, ale termin ten może być również używany w odniesieniu do połączenia amfetaminy i heroiny.

Połączenie substancji pobudzających i depresyjnych często daje silniejsze efekty niż każdy z tych narkotyków przyjmowany osobno ze względu na synergię narkotyków i jest uważane za szczególnie niebezpieczną mieszankę, która może łatwo spowodować atak serca, zatrzymanie oddechu i śmierć.

Synergia substancji to obosieczne ostrze. Z jednej strony powoduje silny przypływ przyjemności i euforii, sumując działanie dwóch substancji, ale bez uczucia niepokoju, odrętwienia i innych subiektywnych wad. Z drugiej strony stwarza duże niebezpieczeństwo z powodu interakcji krzyżowej, gdy stymulujące działanie amfetaminy powoduje, że organizm zużywa więcej tlenu, pozwalając na przyjmowanie większych dawek opioidów, podczas gdy depresyjne działanie heroiny spowalnia częstość oddechów.

Największe niebezpieczeństwo leży, jak zawsze, w indywidualnej tolerancji, subiektywnych odczuciach i nieprzestrzeganiu dawek. Substancje te w połączeniu mogą tymczasowo ukrywać wzajemne działanie. Osoba czuje się nie tylko dobrze, ale bardzo dobrze, a to zachęca ją do podniesienia stawki w nowej rundzie.

Taki scenariusz może spowodować poważne komplikacje ze strony układu sercowo-naczyniowego i oddechowego. Tłumiąc typowe negatywne skutki uboczne obu narkotyków, użytkownik może błędnie sądzić, że ma wyższą tolerancję lub że jest mniej odurzony niż w rzeczywistości. Może to prowadzić do nieprawidłowej oceny dawki jednego lub obu narkotyków, co doprowadzi do śmiertelnego przedawkowania.

Jeśli chodzi o klasyczny speedball, ryzyko jest bardzo wysokie ze względu na bardzo krótki okres działania kokainy, wtedy połączenie z amfetaminą nieco zmniejsza niebezpieczeństwo - jej efekty trwają dłużej. Niemniej jednak ryzyko dla zdrowia, oddychania i życia nie dąży do zera i wciąż pojawia się na horyzoncie.

Ale nawet jeśli dana osoba dobrze toleruje tę kombinację, wie, jak i może kontrolować dawkowanie substancji, zawsze pamięta, że odczucia mogą oszukać, niebezpieczeństwa nie kończą się na tym. Z czasem połączenie amfetaminy i heroiny (speedball w szerokim znaczeniu) może stworzyć silne uzależnienie krzyżowe z ciężkim odstawieniem, nawrotami i ostatecznie przedawkowaniem. Jest to droga, która prowadzi w jednym kierunku.

Dla tych, którzy nadal zamierzają wypróbować tę kombinację, mogę doradzić dobrą zasadę, która jest odpowiednia dla wszystkich kombinacji, szczególnie z narażeniem życia.

Należy stosować połowę normalnej dawki każdej substancji.

Nie należy również przyjmować obu substancji jednocześnie. Tutaj przechodzimy do kwestii pierwszeństwa, która jest dość indywidualna. Zebrane informacje pokazują, że następujące schematy mogą zapewnić dobre doświadczenie: heroina - 1-2 godziny - amfetamina.

Najlepsza droga podania również pozostaje kwestią otwartą, ponieważ zastrzyki dożylne niosą ze sobą duże ryzyko, ale także najsilniejsze doznania, a wciąganie może zapewnić nieco większe bezpieczeństwo, ale zwiększyć spożycie substancji i obniżyć doznania.
 
Last edited by a moderator:

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Jaką kombinację należy podawać osobom uzależnionym od heroiny w przypadku uzależnienia od amfetaminy, aby mogły one odstawić heroinę i zacząć przyjmować amfetaminę?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Mam nadzieję, że źle cię zrozumiałem. Czy pytasz o to, co należy podawać osobom uzależnionym od opioidów, aby rozwinęło się u nich uzależnienie od amfetaminy?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Rozumiem, chcę kupić i sprzedać amfetaminę, ale nikt tutaj nigdy wcześniej nie używał amfetaminy ani kokainy, chcę wiedzieć, czy amfetamina będzie działać na ludzi, którzy używają heroiny (Brown Sugar lub Smack), czy nie.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Amfetaminy i opiaty działają na różne typy receptorów i inicjują różne procesy. Będą działać, ale ludzie nie zapomną o opiatach, jeśli są już od nich uzależnieni. Bazując na doświadczeniu, ludzie, którzy używają opiatów i zaczynają używać stymulantów, zwiększają ryzyko śmiertelnych powikłań, łącząc te substancje, gdy tylko jest to możliwe. Ponadto, oczywiście, będzie istniało wysokie ryzyko rozwoju podwójnego uzależnienia. Co będzie miało zły wpływ na lokalną populację.
 
Last edited:
View previous replies…

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Czy powinienem więc rozważyć zakup lub produkcję amfetaminy, czy nie, ponieważ tutaj ludzie konsumują smack, ponieważ nigdy nie używa się tutaj stymulantów.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
To zależy od Ciebie. Możesz zdecydować się na świadczenie usług, które w innym przypadku byłyby niedostępne, ale nie gwarantuje to, że będziesz mieć klientów. Jeśli ludzie nie używają żadnych stymulantów, ale używają heroiny, nie musi to oznaczać, że konsumowaliby stymulanty, gdyby były dostępne. Być może po prostu nie ma na nie popytu. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze, dlaczego po prostu nie znajdziesz pracy? Może mógłbyś zacząć grać w gry wideo na twitchu - wydaje się, że w ten sposób wszyscy młodzi ludzie zarabiają teraz na życie...
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Musisz sam odpowiedzieć na to pytanie. Sugeruję trzymać się tematu określonego w tej sekcji - łączenia substancji. Zwróć uwagę na posty użytkowników z doświadczeniem tuż poniżej.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tak, to "będzie działać". Jednak nie w sposób, w jaki myślisz. Amfetamina czy kokaina nie zaspokoją uzależnienia od opiatów. Opiaty a kokaina czy amfetamina to zupełnie inne rzeczy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zmienią one jednego uzależnienia na inne. Po prostu dodadzą kolejne uzależnienie do listy swoich problemów. Konieczne będzie dostarczenie opiatów, aby zaspokoić ich uzależnienie.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Więc co, zamierzasz stworzyć popyt tam, gdzie go w ogóle nie ma, dwa razy? Te substancje mają zupełnie inne grupy klientów. Szczerze mówiąc, to, co sugerujesz, jest dość beznadziejne. Myślę, że mógłbyś uzależnić grupę ludzi od heroiny, dając im ją, a następnie zacząć im ją sprzedawać, ale wiedz, że gdyby istniało piekło, na 100% byś tam poszedł. :p Lepiej znaleźć coś innego do sprzedania, jeśli o mnie chodzi. Psychodeliki są w większości raczej bezpieczne i stają się dość popularne, a jest ich całkiem sporo, które warto sprawdzić.

Przez wiele lat stosowałem tę kombinację codziennie. W ciągu ostatnich kilku lat przerzuciłem się z amfy na metę, a czasami zamiast H używałem oxy, morfiny, fent lub czegokolwiek innego, ale zasadniczo wszystko jest takie samo. Amfetaminy i opioidy zdecydowanie mają synergię, ale jeśli jesteś na małej dawce jednego, a następnie dodajesz drugi lub jeśli jesteś na odpowiedniej dawce jednego, a następnie dodajesz małą dawkę drugiego, mogą się wzajemnie wzmacniać.
a
Może to być dość niebezpieczna kombinacja, jeśli nie wiesz, co robisz. Wysokie dawki stymulantów mogą pomóc w używaniu większej ilości opioidów bez zasypiania (niezbyt konsekwentnie, jeśli o mnie chodzi), więc przedawkowanie staje się bardziej prawdopodobne.

Oczywiście kokaina i opioidy to znacznie bardziej niebezpieczna kombinacja. Nazywa się to speed balling.
 
Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Kiedy SWIM był ciężkim użytkownikiem i.v. i wstrzykiwał speedball (heroinę + crack) wiele razy dziennie, każdego dnia, przez wiele lat, budził się rano chory na prochy i gdyby miał przy sobie tylko heroinę, nie strzelałby, żeby wyzdrowieć, nawet gdyby był bardzo chory na prochy, nie zrobiłby tego. Poszedłby zarabiać pieniądze, hustlować i robić wszystko, co konieczne, dopóki nie dostałby drugiego składnika speedballa - cracku, więc mógłby go zmieszać i dopiero wtedy wstrzyknąć go do swoich żył. Czasami brał tylko crack, ale nigdy heroinę. Wtedy wydawało się to bezużyteczne i marnotrawstwo narkotyku.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
To, co opisujesz, pokazuje wszechogarniającą moc tej niebezpiecznej kombinacji, która łatwo prowadzi do równie niebezpiecznego uzależnienia. Biorąc pod uwagę niebezpieczeństwo składników, każdy, kto był w stanie pokonać tę część drogi, ma prawo do drugich urodzin.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Gdybym się obudził i miał trochę heroiny, musiałbym ją zażyć, by pozbyć się potu z pleców. Potem poszedłbym po wszystko inne, Jezus nie ma mowy, żebym nie mógł wlec się chory.
(czas przeszły, nie mam już takich zmartwień)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
"All consuming power" to doskonały sposób na opisanie tej kombinacji (brązowy/biały).
Wiedziałem, że ta pochłaniająca wszystko moc jest bardzo bliska, a także równie pochłaniające uzależnienie, które się z nią wiąże.
Z bardziej radosnych rzeczy, spróbowałem brown/meth I.v..
Po prostu poczułem metę.
 
Top