Orange Ketamine Amphetamine Dyskusja: Ketamina i amfetamina

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ketamina iamfetamina

Ketamina i amfetamina to dwie substancje z różnych grup, które mają różne mechanizmy działania i efekty, gdy są stosowane w połączeniu.

Amfetamina zwiększa poziom niektórych neuroprzekaźników w mózgu, głównie dopaminy i noradrenaliny. Prowadzi to do zwiększonej czujności, koncentracji i energii.

Z drugiej strony ketamina jest dysocjacyjnym środkiem znieczulającym, który działa poprzez wiązanie się z określonym typem receptora glutaminianu (NMDA) w mózgu. Działa jak niekompetycyjny antagonista receptora NMDA. Blokuje działanie receptorów NMDA, które biorą udział w przekazywaniu sygnałów między neuronami w różnych częściach układu nerwowego. Prowadzi to do zmian w percepcji, w tym halucynacji i dysocjacji od rzeczywistości.

Warto zwrócić uwagę na niektóre efekty działania ketaminy, które mogą powodować problemy w połączeniu z amfetaminą. Ketamina powoduje uspokojenie, depresję oddechową przy wysokich dawkach, jednocześnie zwiększając puls i ciśnienie, nudności i dysocjację. Halucynacje mogą również wystąpić przy wysokich dawkach.

Pomimo faktu, że substancje działają głównie z różnymi systemami receptorów, stymulacja amfetaminą nałożona na działanie ketaminy ma potencjalnie niebezpieczne punkty:
Nadmierne obciążenie serca i naczyń krwionośnych, niedotlenienie, traumatyzacja, stany psychotyczne.

Jeśli zażyjesz amfetaminę, a po pewnym czasie ketaminę, ta ostatnia zablokuje działanie stymulanta. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że powrócą one po zmniejszeniu działania ketaminy. Może to dawać ciekawe doznania, ale takie huśtawki powodują również silne obciążenie mięśnia sercowego

Istnieje opinia, że ketamina w małych dawkach może być stosowana pod koniec działania amfetaminy w celu uspokojenia i płynnego wyjścia z podróży. Nie zmniejsza to jednak obciążenia serca i naczyń krwionośnych.

Ketamina może również zmniejszyć niepokój i paranoję, które czasami pojawiają się po stymulantach. Punktem kulminacyjnym jest kolejność amfetaminy, a następnie ketamina charakteryzuje się również zwiększoną euforią.

Najprawdopodobniej nie ma potrzeby zmiany kolejności i dodawania amfetaminy do już aktywnej ketaminy. Istnieje ryzyko wystąpienia zbyt intensywnych skutków ubocznych i rozwoju nieprzyjemnych, koszmarnych doświadczeń.

Istnieją doniesienia o psychozach o złożonym obrazie klinicznym spowodowanych wielokrotnym stosowaniem tej kombinacji.

Jedną z głównych zasad podczas stosowania Ketaminy, a zwłaszcza jej połączenia z Amfetaminą, jest zminimalizowanie ruchu i aktywności fizycznej ze względu na problemy z kontrolą ruchu i możliwe urazy.

Ta kombinacja wymaga dużego doświadczenia w pracy z obiema substancjami osobno, przestrzegania minimalnych dawek, rzadkich powtórzeń i rozsądnego podejścia.

Biorąc pod uwagę powyższe, zalecamy traktowanie tej kombinacji z dużą ostrożnością.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Myślałem, że to było naprawdę dobre doświadczenie, byłem od niego trochę uzależniony. To było niesamowite, czuć się tak falistym i obudzonym w tym samym czasie. Ale musisz uważać, aby nie dodać zbyt dużo ketaminy do amfetaminy, tak jak ja. Dostałem k-hole, ale tak, nawet to doświadczenie było niesamowite, kiedy widzisz siebie upadającego i nic o tym nie czujesz. Nazywamy to Speta i nie jest to tak ciężkie, jak większość ludzi myśli, że jest, o ile wiesz, że to robisz i nie bierzesz złej linii od kogoś innego, kto to robi i nie wiesz, że to Speta, to jest nieoczekiwane i do bani.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
pod wpływem speeda niewielka ilość naprawdę poprawia nastrój, ale bardzo łatwo jest przekroczyć limit, co nie jest dobre. doświadczenie jest dobre dla tych, którzy wiedzą, co robią, ale zdecydowanie nie jest zalecane dla osób bez doświadczenia.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Dało mi to bardzo dobre, ale intensywne doświadczenie, aż do ostatniego razu, kiedy to zrobiłem. Idąc na zewnątrz, przypomniałem sobie, że jestem sam w dziwnym świecie, przerażającym, bezradnym uczuciu.
Może jestem, ale byłem zdezorientowany tym ostatnim doświadczeniem.
Ale dobrą rzeczą jest 1 godzina i jesteś poza szaloną częścią, więc dobrze jest wypróbować combi, jeśli o mnie chodzi.
Nigdy nie dotarłem do tej cholernej dziury k, oczywiście próbowałem bez prędkości (lubię to bardziej oddzielnie), ale nigdy nie mogłem dotrzeć do tych kilku ostatnich linii, aby dostać się do tej tak zwanej dziury k, ale to był mindcoaster, dopóki nie mogłem się ponownie poruszyć i wciągnąć resztę, skończyłem w jeszcze bardziej zagmatwanych myślach o historii życia, których nigdy nie zrozumiałem.
 
Top