Green Yellow LSD Marijuana Dyskusja: LSD i marihuana

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD i marihuana

Dietyloamid kwasu lizergowego (LSD) jest silną substancją psychodeliczną zdolną do zmiany indywidualnego postrzegania rzeczywistości poprzez wpływ na poziom serotoniny, neuroprzekaźnika, w mózgu. Z kolei konopie indyjskie to psychoaktywny narkotyk zawierający tetrahydrokannabinol (THC), odpowiedzialny za większość efektów poprzez wpływ na układ endokannabinoidowy w mózgu, prowadząc do zmian nastroju, percepcji i zachowania.

Kiedy LSD i konopie indyjskie są przyjmowane razem, mogą nasilać intensywność i czas trwania efektów obu substancji, powodując silniejszy i długotrwały trip. Dokładne mechanizmy interakcji między tymi dwiema substancjami nie są w pełni zrozumiałe; mogą one jednak wzajemnie uzupełniać swoje efekty.

Ponieważ reakcja każdej osoby na te substancje może się różnić, niemożliwe jest dokładne przewidzenie, w jaki sposób połączenie LSD i marihuany wpłynie na daną osobę. Co więcej, czystość i moc narkotyków może się znacznie różnić, zwiększając ryzyko wystąpienia negatywnych skutków psychologicznych, takich jak niepokój, paranoja, dezorientacja oraz wzrost częstości akcji serca i ciśnienia krwi, co może być niebezpieczne dla osób z wcześniej istniejącymi chorobami serca.

W niektórych przypadkach taka kombinacja może przyczynić się do rozwoju ataków paniki, złych podróży lub psychozy. Nie można jednak twierdzić z absolutną pewnością, że sytuacje te są spowodowane wyłącznie połączeniem LSD i konopi indyjskich. Inne czynniki, takie jak stan fizyczny i psychiczny osoby, wraz z zestawem i ustawieniami, mogą odgrywać znaczącą rolę.

Należy zauważyć, że regularni użytkownicy konopi indyjskich rzadziej doświadczają niepokoju i innych psychologicznych skutków ubocznych tego połączenia.

Ogólnie rzecz biorąc, połączenie to można uznać za synergiczne, ponieważ substancje z różnych kategorii wzmacniają nawzajem swoje działanie bez bezpośrednich, ostrych i statystycznie potwierdzonych reakcji zagrażających życiu w przypadku zdrowej osoby i przy rozsądnym podejściu do użytkowania. Jeśli dana osoba ma doświadczenie, ostrożne podejście do dawkowania i odpowiednio przygotuje się do podróży, może to zaowocować fascynującym doświadczeniem.

Dlatego też, biorąc pod uwagę te rozważania, zdecydowanie zalecamy rozważne podejście do tej kombinacji.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Uważam, że marihuana może być używana do znacznego wydłużenia czasu trwania tripu, jeśli ktoś przyjmie dawkę podczas odstawiania psychodeliku (w tym przypadku LSD). Jednak prawdopodobieństwo wystąpienia objawów psychotycznych znacznie wzrasta. Co więcej, geometria wydaje się zmieniać: staje się mniej nieprzejrzysta, mniej zróżnicowana kolorystycznie, wolniej się porusza i (subiektywnie) "wydaje się grubsza", jakby geometria stawała się bardziej lepka. Nie zalecałbym używania marihuany w celu ułatwienia zasypiania po psychodelicznym tripie.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Myślę, że to idealne połączenie. Nie palę. ale naprawdę lubię zioło, kiedy go używam, to jest jak aktualizacja przechodząca przeze mnie 😄 pomaga mi zasnąć. jeśli nie jesteś doświadczony, przynajmniej za pierwszym razem powinieneś mieć bardziej doświadczonego partnera
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Muszę kiedyś wypróbować tę kombinację. Czy ta kombinacja zwiększa szansę na zły trip, czy tylko przyczynia się do jego rozwoju?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Należy zrozumieć, że marihuana jest również psychodelikiem i bezpośrednio wpływa na receptory 5 HT i może wzmocnić wszystko, co zostało zapoczątkowane przez działanie LSD. Oznacza to, że należy przestrzegać czasu stosowania tych substancji. Konopie indyjskie można bezpiecznie palić 4-5 godzin po spożyciu LSD. Jeśli wcześniej używałeś marihuany, możesz poczuć niepotrzebne efekty LSD. Ktoś może być w stanie osiągnąć ten stan, ale tylko stali użytkownicy LSD w dawce 300-400 mcg mogą palić marihuanę w bezpośrednim połączeniu bez przestrzegania czasu.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dziękujemy za podzielenie się tą dyskusją na temat efektów połączenia LSD i marihuany. Chociaż interesujące jest zbadanie, w jaki sposób te dwie substancje mogą potencjalnie wzmacniać nawzajem swoje efekty, ważne jest również, aby zwrócić uwagę na potencjalne ryzyko z tym związane. Jak wspomniałeś, czystość i moc tych narkotyków może się znacznie różnić, a indywidualne reakcje również mogą się różnić. Zgadzam się, że ważne jest, aby podchodzić do tej kombinacji z rozwagą, szczególnie w przypadku osób z istniejącymi wcześniej chorobami serca. Przy okazji, znalazłem również artykuł o oleju CBD, który może Cię zainteresować. Zapoznaj się z nim na stronie https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/. Dziękuję za umożliwienie mi przyłączenia się do dyskusji i z niecierpliwością czekam, aby dowiedzieć się więcej od wszystkich!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kiedy brałem LSD i trawkę, nie czułem efektów trawki, tylko trawka dała LSD duży impuls
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
uwielbiam palić trawkę 24/7
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Szczerze mówiąc, podczas przyjmowania LSD z marihuaną, efekty mj nie są tak odczuwalne, ale LSD zostaje wzmocnione.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zdecydowanie. LSD tłumi efekty marihuany swoją intensywnością. Ta ostatnia staje się swego rodzaju odskocznią dla efektów LSD, intensyfikując doznania i wydłużając czas ich trwania.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Łączyłem LSD + MJ kilka razy.
W moim przypadku (95 kg, kulturystyka) 250 ug (ze spanary, hahaha) nie wystarczyło, aby całkowicie odlecieć do krainy fraktali. Emocje były wysokie, kochałem wszystkich, których znałem (nawet obecnego męża mojej byłej dziewczyny), ale nie na tyle, by przeżyć klasyczny trip LSD. Nudząc się, po 6 godzinach od zażycia LSD, użyłem mojej umiarkowanej dawki 100-140 mg najpotężniejszej MJ.
W rezultacie zostałem wypchnięty na kolejne 4-5 godzin w pożądanym świecie.
I oczywiście nie było MJ przed LSD przez co najmniej 24 godziny.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Szczerze mówiąc, była to moja pierwsza podróż LSD w ciągu ostatnich 5 lat lub nawet więcej.
 
Top