Destylacja niewielkich ilości rozpuszczalników przy użyciu tego, co masz teraz w kuchni

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Po raz pierwszy użyłem tej metody 20 lat temu do destylacji wayera na potrzeby eksperymentu. Używałem tej metody co najmniej 20 razy na przestrzeni lat, nie wymaga ona żadnych specjalnych narzędzi ani zaawansowanej wiedzy. Nie jest to metoda produkcyjna, ale jeśli potrzebujesz 20 ml acetonu, a masz zmywacz do paznokci, powinieneś mieć ją w swoim arsenale.
XEHri4Akv7


Wybrałem to zdjęcie, ponieważ było to najdokładniejsze przedstawienie, jakie widziałem podczas wyszukiwania. Widać na nim wodę, ale ten sposób sprawdzi się w przypadku wielu rozpuszczalników umieszczonych na dnie naczynia. COKOLWIEK, aby utrzymać kubek z rozpuszczalnikiem z dala od rozpuszczalnika. Gdyby był w rozpuszczalniku, wyparowałby z kubka, więc powinien być podniesiony. Przykrywka do garnka, odwrócona do góry dnem. Lód w pokrywie, aby schłodzić parę i skroplić ją do postaci cieczy, która spływa w kierunku najniższego miejsca, środka pokrywy. Amtukey master lub wąż. Coś do usuwania wody z pokrywy, dzięki czemu można ją zastąpić lodem, gdy się topi.
To wszystko, gdy uzyskujesz dobrą parę / opary, to jest wystarczająco gorące, jeśli dmuchniesz ciepło, to tylko utrudni. Szklana pokrywa jest idealna, abyś mógł zobaczyć, ile zebrałeś bez demontażu. Podgrzej, dodaj lód na górę, okresowo usuwaj wodę z odwróconej pokrywy i zastępuj ją większą ilością lodu. Gdy zbierzesz odpowiednią ilość acetonu, zdemontuj urządzenie i odlej go lub przelej do kolby i powtarzaj tę czynność, aż osiągniesz swój cel. Możesz wydestylować wystarczającą ilość acetonu, aby oczyścić gram kokainy lub metamfetaminy w 15 minut. Twój nałóg będzie Ci wdzięczny
 
Top