DMT - Eksperyment w domu

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Mam nadzieję, że mogę to tutaj opublikować, ale chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z DMT jako alternatywą dla tradycyjnej medycyny. 😊Wiedziałem o DMT od wielu lat, ale nigdy tak naprawdę nie badałem jego możliwości rekreacyjnych lub innych. Jednak seria niefortunnych zdarzeń doprowadziła mnie do jego eksploracji.
Na początek powiedzmy, że moja żona miała ekstremalne problemy zdrowotne z fibromialgią, reumatoidalnym zapaleniem stawów i serią małych udarów. Nie trzeba dodawać, że jakość jej życia bardzo się pogorszyła. Wydaje się, że była u każdego neurologa we wschodnich Stanach Zjednoczonych, ale odpowiedź jest zawsze taka sama: leczyć objawy, nie przejmować się przyczyną. Trwa to już od 12 lat. Oglądanie tego jest bolesne.
Powiedzmy, że pięć lat temu u mojej matki zdiagnozowano demencję / chorobę Alzheimera. Była u najlepszych lekarzy, jakich można kupić za pieniądze, jednak w tym czasie jej stan postępował do punktu całkowitej utraty jakiejkolwiek pamięci o bezpośrednich wydarzeniach i braku wspomnień o ludziach lub miejscach sprzed 1980 roku. Data ta coraz bardziej oddalała się od obecnego czasu. Perspektywy nie są co najmniej dobre.
Powiedzmy, że jako rodzina zajmujemy się medycyną i wspólnie mamy znacznie lepsze zrozumienie procesów medycznych niż większość. Postanowiliśmy (rodzeństwo) zbadać i znaleźć alternatywne rozwiązanie dla matki i żony. Doprowadziło nas to do DMT i postanowiliśmy przystąpić do stworzenia i oczyszczenia terapii dla obojga. Żona zgodziła się wziąć udział, a matka była wielokrotnie informowana i opracowaliśmy plan.
Plan leczenia dla żony - Udokumentuj obecne objawy i ustal linię bazową w oparciu o poziom bólu, łatwość poruszania się, utratę czucia w prawej ręce, policzku i innych obszarach po prawej stronie potwierdzone i udokumentowane co tydzień za pomocą metody pinezki, utwórz obliczenia leków (mg) każdego obecnie przepisywanego leku i diety. Informacje należy przechowywać codziennie, tworząc rekord w programie Excel w celu sporządzenia wykresu danych. Zbieranie danych przez dwa miesiące przed podaniem DMT.
W okresie zbierania, pozyskano zapasy, które obejmowały 10 kg mimozy hostilis i 2 kg Phalaris arundinacea uzyskanych z lokalnych źródeł zewnętrznych. Ekstrakcja obejmowała użycie wielu rozpuszczalników, w tym benzyny lakowej, toluenu, acetonu, metanolu, ksylenu, mek, oleju Stoddarda, w miarę możliwości suchych. Wykorzystano również wiele kombinacji kwasów i zasad. Zastosowano również metody oczyszczania.
W tym momencie, zanim przejdę dalej, chciałbym poprosić administratora o zgodę na kontynuowanie tego postu.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Co prawda trzeba jeszcze uzyskać zgodę administratora, ale chciałbym usłyszeć resztę.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam, to bardzo interesujący eksperyment, nasz zespół z przyjemnością zapozna się z twoją historią ze względu na znaczenie elementu naukowego.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Fajny eksperyment! Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie w późniejszym życiu
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Czy pojawiły się jakieś dalsze informacje na ten temat? Całkiem interesujące.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
niestety nie
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Prawdopodobnie ma osobiste powody, by tego nie robić.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
I
Rzeczywiście myślałem o tym samym
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Bardzo ciekawe i odważne przemyślenia.

Jeśli kiedykolwiek wrócisz, chętnie przeczytam kontynuację tego wpisu. Pozdrowienia dla całej rodziny :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Obecnie pracuję również z zespołem w RPA i jesteśmy na podobnej ścieżce, nawet testując tradycyjne lekarstwa na infekcje i choroby, takie jak HIV, ale niestety nie sądzę, aby etyczne było omawianie naszych bieżących wyników na tej platformie.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Czy masz jakieś drogi, aby móc dostarczać MDMA do Namibii?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Moja żona cierpi na depresję.
Rozpoczęliśmy program różnych psychodelików, aby spróbować to naprawić, ponieważ depresja doprowadziła również do uzależnienia od kokainy i alkoholu.
1 trip 250 µg w naszym pokoju po omówieniu uzależnień od narkotyków przez około tydzień, a ona była wolna od kokainy przez kilka miesięcy. Co trzeci dzień przyjmuje mikrodawki LSD, około 20 µg rano.

Następnie wypróbowaliśmy mikrodawkowanie psilocybiny bez zauważalnych "dodatkowych" efektów.

Następnie rozpoczęliśmy program 20 mg wdmuchiwanego MDMA dziennie o 16:30 (pół godziny przed tym, jak normalnie zaczęłaby atakować butelki wina) i prowadziliśmy go przez dwa tygodnie. Teraz pije mniej więcej co drugi dzień, zwykle nie więcej niż 1 kieliszek wina (z dwóch butelek dziennie).

Cztery tygodnie temu miała lekką sesję vape NN DMT, piła alkohol (2 kieliszki wina) i była niespokojna z powodu depresji. Wzięła jeden wdech z vape DMT i była na zewnątrz przez ~ 12 minut z otwartymi oczami. Kiedy doszła do siebie, miała traumę. Płakała przez około 4 godziny, mówiąc mi, jak bardzo się nienawidzi. Kazałem jej spisać rzeczy, których w sobie nienawidzi, aby porozmawiać o nich dzień lub dwa później.

Dwa dni później powiedziała mi, że nie nienawidzi siebie, zdała sobie sprawę, że to był tylko dym i lustra, że naprawdę rozumie, dlaczego nie chce stawić czoła pewnym rzeczom. Potem powiedziała mi, że podoba jej się to, jak wygląda w lustrze. To bardzo ważne, bo normalnie patrzy na siebie i nienawidzi tego, co widzi, a to (jak sądzę) leży u podstaw jej depresji.)

W każdym razie, minęły cztery tygodnie, a ona nadal kocha to, kim jest, ponownie zaangażowała się w kontakt z dziećmi w bardzo znaczący sposób i znów chodzi na rozmowy kwalifikacyjne!

Więc nie jest to oryginalna historia, ale wciąż jedna z nadziei :)

Wszystkie moje cząsteczki otrzymuję od Nemisis (link jest dla mojego polecenia - jeśli coś dostaniesz, dostanę mały zwrot :) )
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
To niesamowite, kolego, wykonujesz świetną robotę. 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
To bardzo interesujące i inspirujące informacje. Jak teraz wygląda sytuacja? Jak długo trwał kurs?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wypróbuj Activelle, dla kobiet po czterdziestce. To działa. Moja żona już by mnie zabiła :),
 
Top