DMT z kory korzenia mimozy

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Witajcie ludzie... nie mój własny, ale od holenderskiego przyjaciela. Ponieważ nie jestem (zostaję) chemikiem, obserwowałem mojego przyjaciela, który również nie jest najlepszym chemikiem. On w swojej Ketaminie vibe mnie na coke freebase hasj joints... udało nam się, ale nie bierz poniżej na 110% i jeśli jakakolwiek wiedza i widzisz błąd, proszę wspomnij....

Czego potrzebujesz

- Szklany cylinder. To tutaj dzieje się magia. Bardzo dobrze nadają się do tego szklane wazony. Uważaj, aby nie używać plastiku, niektóre rodzaje plastiku rozpuszczają się w benzynie, a tego nie chcemy.
- Łyżka, najlepiej metalowa z długą rączką, do mieszania mieszanki.
- Mimosa Hostilis. Mimoza to kora drzewa o wysokim stężeniu DMT. MH można kupić w różnych sklepach internetowych i legalnie w Holandii, a także w Chinach za około 30 dolarów lub euro za 1 kg, co powinno dać 100 gramów.
Na każde 100 gramów mimozy pozostanie około 0,5-1 grama DMT. Zaoszczędź sobie wielu kłopotów i kup MH już zmielone na proszek.
- Soda kaustyczna lub soda kaustyczna. Potrzebujemy jej do przygotowania podstawowej mieszanki. Często spotykana w sklepie jako odblokowywacz zlewu lub soda kaustyczna. Zwróć szczególną uwagę na opakowanie, na którym jest napisane, że składa się w 99% z NaOH lub KOH!
- Terpentyna lub benzyna. Do ekstrakcji DMT z roztworu podstawowego. Każda marka jest dobra.
- Szklana pipeta. Do usuwania terpentyny ze szklanego cylindra. Tworzy ona górną warstwę obu płynów. - Szklane naczynie do pieczenia. To tutaj trafia terpentyna, aby wrzucić ją do zamrażarki.
- Folia aluminiowa. Do przykrycia rzeczy - ostrze. Używamy do zeskrobywania kryształów z dna.

Ekstrakcja:

OSTRZEŻENIE: BĘDZIESZ PRACOWAĆ Z SUBSTANCJAMI BARDZO ŻRĄCYMI CHEMICZNIE I WYSOCE ŁATWOPALNYMI. WŁAŚCIWOŚCI BENZYNY MYJĄCEJ SĄ SZKODLIWE DLA PŁUC. PRZEZ CAŁY CZAS NALEŻY NOSIĆ MASKĘ, RĘKAWICE I OKULARY. NALEŻY RÓWNIEŻ PRACOWAĆ W DOBRZE WENTYLOWANYM MIEJSCU. PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA ROZTWORU PODSTAWOWEGO Z GRANULEK ROZTWÓR MOŻE STAĆ SIĘ BARDZO GORĄCY, NALEŻY WZIĄĆ TO POD UWAGĘ.

Krok 1: Umieść naczynie do pieczenia w zamrażarce.

Krok 2: Wymieszaj w proporcji 1 gram ługu na 10-15 ml wody na 1 gram mimozy. Celem jest uzyskanie płynu zasadowego o pH 14.

Krok 3: Umieść roztwór podstawowy w cylindrze. Jeśli wszystko się w nim znajduje, dodaj mimozę. Przykryj słoik i pozostaw mieszaninę na noc. Następnego dnia ponownie wymieszać i pozostawić na 10 minut.

Krok 4: Następnie można dodać płyn apolarny w proporcji 1 ml na gram mimozy. Pozostawić do całkowitego zastygnięcia, aż widoczne będą dwie warstwy płynu.

Krok 5: Podnieś wazon i wykonuj ruchy obrotowe przez pięć minut, tak jak robią to snoby winiarskie ze swoimi kieliszkami. Następnie odstaw na pięć minut i powtórz ten krok jeszcze dwa razy. Jeśli warstwy płynu ponownie się rozdzielą, możesz zassać górną warstwę płynu pipetą i umieścić ją w naczyniu do pieczenia. Upewnij się, że dolna warstwa pozostała w wazonie. Przykryj naczynie do pieczenia i włóż je z powrotem do zamrażarki na ~ 12 godzin.

Krok 6: Wyjmij naczynie do pieczenia z zamrażarki, usuń płyn z miski za pomocą pipety, której wcześniej używałeś i umieść płyn z powrotem w wazonie. Należy ponownie użyć tego samego płynu, aby usunąć resztki DMT z roztworu podstawowego. Ostatecznie chcesz trzy lub cztery razy wyciągnąć DMT z roztworu podstawowego za pomocą tego samego płynu.

Krok 7: Umieść naczynie do pieczenia z DMT na dnie pod wyciągiem w kuchni, aby dusić; weź przed spokojnym czasem, aby mieć pewność, że produkt jest czysty. Gdy opary opadną, a kryształy wyschną, można zeskrobać ostrzem kryształy DMT z dna.


Oszczędzanie DMT
DMT jest chemicznie bardzo niestabilne. Oznacza to, że szybko rozpada się na przykład pod wpływem temperatury lub światła. Chociaż chcesz przechowywać DMT przez dłuższy czas, zapewnij mu lekkie i szczelne, suche i chłodne środowisko. Ja swoje DMT trzymam w zamrażarce w słoiku konserwowym z woreczkiem silikonowego granulatu, całość przykryta jest folią aluminiową.

palenie DMT
DMT jest bardzo silną substancją. Dawka składa się z ~50mG. Jeśli zamierzasz palić to po raz pierwszy i jeśli nie masz wagi z taką precyzją, weź małą główkę szpilki. Jeśli chcesz potem większej dawki lub ponownego palenia, odczekaj godzinę. Ludzkie ciało przez krótki czas buduje tolerancję na DMT. Jeśli zamierzasz palić DMT, upewnij się, że siedzisz. Jeśli zrobisz to "dobrze", stracisz przytomność na krótki czas. Mi udaje się siedzieć ze skrzyżowanymi nogami. Dobrze jest też mieć opiekuna, który będzie miał na ciebie oko i uziemi cię po tripie. Doświadczenie DMT może być bardzo przytłaczające. W przeciwieństwie do tytoniu, palenie DMT jest bardzo kłopotliwe; faktem jest, że opary mają pożądany efekt, więc nie chcesz go spalić. Ponieważ ma niską temperaturę topnienia, może to stać się wyzwaniem. Nawet jeśli zamierzasz palić DMT, chcesz wchłonąć jak najwięcej dymu przez swoje ciało w jak najkrótszym czasie. Po drugim zaciągnięciu się, wzięcie trzeciego staje się fizycznie bardzo trudne. Aby upewnić się, że do płuc dostaje się jak najwięcej DMT, społeczność opracowała urządzenie, które bardzo trudno nazwać "Maszyną". To "urządzenie" jest moim zdaniem niezbędne do palenia DMT. Maszyna to nic innego jak mała szklana butelka z wełną stalową w szyjce i małym otworem w dnie. Umieszczasz DMT na wełnie stalowej w szyjce, a następnie podgrzewasz szyjkę zapalniczką, aby DMT połączyło się z wełną stalową. Następnie trzymaj butelkę pionowo, a usta na otworze w dnie. Trzymaj zapalniczkę około 8 cali (20 cm) poniżej szyjki butelki i powoli pociągnij zapalniczkę w kierunku butelki, aż zobaczysz wydobywający się dym. Pozwól butelce wypełnić się dymem przez kilka sekund i weź głęboki wdech. Pokochaj dym, przytrzymaj coś przez pięć sekund, zrób wydech i, jeśli się odważysz, weź kolejny i, jeśli się odważysz i możesz, kolejny.

Zrobiłem jeden z butelki po coli .33... niesamowite... muszę przyznać, że spodziewaliśmy się haju 5MEO, ale wszystko nowe i jak wspomniano... naćpane nieprofesjonalne chemiczne kutasy.


Doświadczenie
Chociaż podróże zwykle się różnią, kilka rzeczy jest zawsze takich samych. Przede wszystkim DMT ma bardzo szczególny i niepowtarzalny zapach. Złapanie dymu może być nieco trudne, jeśli jesteś dziewicą i masz płuca. Po pierwszym uderzeniu, w przeciwieństwie do palenia trawki, efekty pojawiają się szybko. Zaczyna dzwonić w uszach, którego wysokość jest coraz wyższa. Niektóre kolory stają się w pełni kontrastowe, szczególnie pomarańczowy dla mnie. Ogólnie rzecz biorąc, wzrok będzie bardzo ostry tak długo, jak długo będziesz mógł widzieć. Po drugim uderzeniu mięśnie zamarzają w szybkim tempie, przez co trzecie uderzenie staje się prawdziwym wyzwaniem. Po drugim lub trzecim uderzeniu oczy zamykają się i zaczyna się prawdziwa podróż. Osoby, które wcześniej przyjmowały stymulanty, takie jak 2CB, trufle, magiczne grzyby, LSD lub dużą dawkę MDMA, chciałbym ostrzec. Różnica między tripem na powyższych substancjach a DMT polega na tym, że w przypadku wyżej wymienionych substancji zaczynasz mieć halucynacje w znanym, istniejącym świecie. Z DMT masz uczucie w zupełnie innym wszechświecie, gdzie czas i przestrzeń nie istnieją. Kiedy pierwszy raz paliłem DMT, czułem się jakbym umarł i narodził się na nowo. Słowa nie są w stanie opisać doświadczenia DMT. Czytałem wiele raportów z podróży, ale żaden nie oddaje intensywności tego doświadczenia. Zawsze po podróży należy poświęcić trochę czasu na integrację lub przetworzenie nowego doświadczenia.

Wreszcie. Zrobiła się z tego książka! Jeśli coś jest niejasne lub jeśli masz jakieś pytania, nie krępuj się je opublikować, zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby odpowiedzieć na nie poprawnie.

Na księżyc i z powrotem na białym słoniu...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Bardzo ładne posty! Dlaczego nie znajduję ich podczas wyszukiwania na DMT?
 
Status
Not open for further replies.
Top