DMT a syntetyczne noidy.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hej chłopaki, jakie są niektóre z ogólnych różnic między alkaloidami opartymi na DMT a syntetycznymi kannabinoidami (JWH) z Indoli pod względem siły działania lub psychoaktywności?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Są to zupełnie różne substancje pod względem mechanizmu działania i działania psychoaktywnego, pomimo wspólnego indolu w strukturze chemicznej.

DMT to silny psychodelik, którego działanie powoduje zniekształcenie rzeczywistości, halucynacje wzrokowe, doznania duchowe.

Syntetyczne kannabinoidy, podobnie jak inne kannabinoidy, wpływają na receptory CB.
Działanie psychoaktywne wiąże się z hamowaniem, relaksacją, zmianą rzeczywistości w inny sposób niż w przypadku psychodelików.

Istnieją jednak pewne wspólne cechy między nimi, na przykład, jeśli masz silny dym, wystąpi stan podobny do psychodelicznego tripu.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Dawka tripu uzyskana przez palenie przy użyciu wolnej bazy DMT wynosi około 20-25 mg
W przypadku braku tolerancji, dawka, przy której występują doznania psychodeliczne z JWH018 wynosi około 5-7 mg.
Różnica między psychodelicznymi doznaniami wywoływanymi przez te dwie substancje jest ogromna
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro, czy masz jakieś doświadczenie z kannabinoidem 7add... mój poprzedni sprzedawca mówi, że ma 7add, ale nigdy go nie doświadczyłem... Robię syntetyczne kannabinoidy, których potrzebuję... 5cl było moim ulubionym... ale bardzo trudno go znaleźć w dzisiejszych czasach... tylko jeden to 7add dostępny... Muszę wiedzieć, jak silny jest i wart tego... Czy jest szansa na zdobycie naprawdę silnych noids w Holandii....
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Istnieją interesujące krótko działające analogi DMT, które można zastosować do ziół. Myślę, że 5-MeO-DMT nie jest złym kandydatem.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Brzmi to bardzo interesująco, więc może to być dobry punkt do eksperymentowania.
 
Top