DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
WPROWADZENIE.

N,N-Dimetylotryptamina, powszechnie znana jako DMT, jest silnym psychodelikiem, znanym głównie z krótkiego czasu działania, w przeciwieństwie do LSD, efekty DMT mogą trwać od 15 minut do 3 godzin w zależności od sposobu przyjmowania. DMT można wstrzykiwać, wdychać lub przyjmować z "inhibitorem monoaminooksydazy (MAOI)", (MAOI) hamują aktywność "monaminooksydazy". bez MAOI; organizm szybko metabolizuje DMT podawane doustnie.

DMT wzbudza kontrowersje wśród naukowców co do tego, czy jest wytwarzane w mózgu, czy też nie. w książce Ricka Strassmana, DMT: The Spirit Molecule: A Doctor's Revolutionary Research into the Biology of Near-Death and Mystical Experiences , poruszył on kwestię tego, że DMT może być produkowane w "szyszynce" i że DMT jest "cząsteczką ducha" i ma coś wspólnego z "duszą". Obecnie nie udowodniono, czy DMT może być produkowane w mózgu, czy nie, ale wykazano, że enzymy niezbędne do produkcji DMT istnieją w ludzkich tkankach, ale poza samym mózgiem. W rzeczywistości obecność DMT w moczu była związana z osobami ze schizofrenią i psychozą (Jacobs i Presti, 2005).

DMT I BYTY ZEWNĘTRZNE.

wiele przypadków donosiło o spotkaniach z zewnętrznymi bytami z "hiper-wymiarowej" przestrzeni w ich psychodelicznym doświadczeniu lub "podróży". te zewnętrzne byty przypominają bardziej istoty podobne do kosmitów i owadów lub "byty" w formie humanoidalnej.

opinia ricka strassmana na temat spotkań z bytami zewnętrznymi w wywiadzie:<<Średniowieczni żydowscy filozofowie, na których polegam w zrozumieniu hebrajskiego tekstu biblijnego i jego koncepcji proroctwa, przedstawiają anioły jako pośredników Boga. Oznacza to, że pełnią one pewną funkcję dla Boga. W kontekście moich badań nad DMT wierzę, że istoty, które widzą ochotnicy, mogą być postrzegane jako anielskie - to znaczy wcześniej niewidzialne, bezcielesne siły duchowe, które są uwięzione lub zamknięte w określonej formie - określonej przez psychologiczny i duchowy rozwój ochotników - przynosząc określone przesłanie lub doświadczenie dla tego ochotnika>>.

EFEKTY DMT.

Doświadczenie psychodeliczne DMT może obejmować:

  • halucynacje
  • wydłużenie czasu
  • zniekształcenia wizualne, słuchowe, dotykowe
  • Uczucia intensywnej radości
  • Doświadczenie poza ciałem
  • Postrzegane spostrzeżenia lub objawienia
skutki uboczne mogą obejmować:
  • Rozszerzone źrenice
  • Mimowolne szybkie ruchy gałek ocznych
  • Zawroty głowy
  • Wysokie ciśnienie krwi
  • Zwiększona częstość akcji serca.
  • Nudności i wymioty
  • Śpiączka i/lub zatrzymanie oddechu (w dużych dawkach).
złe doświadczenia z podróży mogą obejmować:
  • Uczucie utraty kontroli
  • Dezorientacja lub dezorientacja.
  • Negatywne emocje, takie jak strach, niepokój, smutek, złość lub pobudzenie.
  • Strach przed popadnięciem w szaleństwo.
  • Gwałtowne lub nieprzyjemne obrazy lub dźwięki.
  • Przeżywanie bolesnych wspomnień lub traum.
  • Strach przed śmiercią.
Długoterminowe skutki nadużywania DMT mogą obejmować:
  • Zaburzony nastrój
  • Zdezorganizowane myśli
  • Utrzymująca się paranoja
  • Zaburzenia widzenia
  • Halucynacje i zaburzenia widzenia
Dawkowanie DMT (wędzone/waporyzowane).
  • Próg: 2-5 mg
  • Lekki: 10-25 mg
  • Zwykłe: 20-40 mg
  • Silny: 40-60 mg
CZAS TRYBU DMT (wędzony/waporyzowany).
  • początek: 15-30 sekund
  • czas trwania: 5-20 minut
  • normalne efekty uboczne: 15-60 minut



to jest krótkie i zwięzłe wprowadzenie do DMT. DMT jest powszechnie znane i moim skromnym zdaniem jest o wiele bardziej interesujące niż LSD. Ponadto jest to mój pierwszy post na forum :))


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Dziękujemy za udostępnienie tych informacji. Nie ma wystarczających słów, aby opisać możliwości, jakie się z tym wiążą.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pomyślałem, że podzielę się moim ostatnim doświadczeniem DMT:

100% ego dissolution event.
Tak piękne, fantastyczne, przerażające i cudowne.
Byłem na zewnątrz przez 9 minut, ale czułem się jak godziny.
2 zaciągnięcia się moim vape.
Prawdopodobnie mniej niż 40 mg DMT.
Nie ma nic podobnego. W ogóle.
Tak piękne i wyjątkowe.
Straciłem WSZELKIE poczucie siebie, tego kim, czym lub dlaczego byłem.
Po prostu mieszanka bytów i kolorów w nieskończoności kalejdoskopowego topnienia.
Myślałem o tym, co czyni rzeczy rzeczami; próbowałem przypomnieć sobie, co było przede mną.
Kilka razy spanikowałem, zastanawiając się, czy kiedykolwiek odnajdę drogę powrotną do tego, czym byłem, cokolwiek to było, gdziekolwiek to było, ale to były drobne paniki. Nic poważnego.
W jakiś sposób wiedziałem, że po prostu muszę być.
Więc byłem.
Jakiś czas później przypomniałem sobie, że jestem sobą i mam dom, ręce i nogi, otworzyłem oczy, podniosłem telefon, zatrzymałem minutnik (ustawiony na 15 minut) i zobaczyłem, że minęło tylko 9 minut.
Wstałam i poszłam do łazienki, gdzie usiadłam na podłodze, drapiąc mojego kota po twarzy, mówiąc mu, jaki jest niesamowity i jak bardzo go kocham. Przez cały czas czułam się, jakbym była w świecie, który zmieniał się i znikał z rzeczywistości, jak światła stroboskopowe, czas przeplatał się między byciem z moim kotem a pustką.

Robiłem to przez około 15 minut, potem zszedłem na dół, wziąłem miskę płatków i wróciłem na górę do łóżka.
Nie mogłam zasnąć, bo ciemność ciągle mi się wymykała, więc wzięłam 40 mg MDMA i ćwierć 1 mg alprazolamu.
Nie potrzebowałbym ich, gdybym nie był sam, nie sądzę.

Wstrząs wtórny i podróż, całe wydarzenie, miały miejsce w mniej niż godzinę.
To była najbardziej niesamowita rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem i desperacko chcę to powtórzyć, ale tak bardzo się boję.
To jest tak piękne i tak przerażające w tym samym czasie, ten moment, kiedy zastanawiasz się, czy kiedykolwiek będziesz wiedział, kim jesteś...

Minie trochę czasu, zanim spróbuję tego ponownie; muszę odpowiednio przyswoić to doświadczenie.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Gdzie mogę uzyskać najlepsze tłumaczenie Dmt?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na wielu rynkach... Swoje kupuję głównie na Nemesis Market, od Boomshankara i Fatherless na tym rynku.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Czy mógłbyś przesłać mi link, byłbym bardzo wdzięczny
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
W moim podpisie znajduje się link polecający do Nemesis na Nemesis są /u/boomshankar (jeśli zarejestrujesz się przez mój link, dostanę grosze od twoich wydatków, ale każda drobnostka pomaga :) ).
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Zajmę się tym teraz
Dziękuję.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
DMT to pieprzone szaleństwo. Natychmiastowy efekt zawsze mnie przytłaczał. Za każdym razem, gdy paliłem tę substancję, absolutnie zawracała mi ona w głowie. Dla każdego, kto jeszcze tego nie próbował. Jest to jeden z najfajniejszych narkotyków, jakie kiedykolwiek istniały. Zaufaj mi, nie pożałujesz, że spróbowałeś!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To był jedyny powód, dla którego wszedłem na to forum, aby uzyskać DMT.
Podzielę się swoim doświadczeniem, gdy już to zrobię.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zespół Boomshankar zasugerował mi wypróbowanie małej dawki ketaminy przed zażyciem DMT, aby usunąć część paniki związanej z tym szybkim początkiem. Działa jak urok, teraz widzę to jako niezbędną kombinację :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jakoś nie przychodzi mi do głowy związek między ketaminą a DMT...

Ale prawdę mówiąc nie próbowałem tej kombinacji z tego co pamiętam.

Nie będę tego oceniał bez spróbowania. Wypróbuję. Dzięki za rekomendację. Jeśli pójdę do piekła po zażyciu tego, to pierdol się 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Fakt, że jeszcze tego nie zrobiłeś, mówi mi, że jestem bezpieczny :p
 
Top