Tajemnica dostawcy DN, jak przemycają i rekrystalizują metamfetaminę

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Po pierwsze, metamfetamina jest przemycana w kartkach urodzinowych pokruszonych do konsystencji bułki tartej i szczelnie zamkniętych próżniowo w cienkim srebrnym plastiku Mylar, a nie w plastiku próżniowym, ponieważ jest on widoczny na zdjęciu rentgenowskim.

metoda rekrystalizacji, aby zamienić ją z powrotem w odłamki:
Używając Bain-Marie (nie podwójnego bojlera, to zbyt niebezpieczne) dodaj metanol i lekko podgrzej (metanol jest używany ze względu na zapach lub coś w tym rodzaju), a następnie po podgrzaniu dodaj proszek mety.

Rozpuść i mieszaj mieszaninę mety na ogniu, aż stanie się gęsta, użyj 1/3 metanolu do proszku mety, gdy osiągnie określoną konsystencję, zdejmij Bain Marie z ognia i natychmiast umieść w lodówce przy ustawieniu temperatury 4, aby była odpowiednio zimna po nocy powinieneś wrócić do kryształów lub jednego dużego kryształu, który możesz rozbić na odłamki, wyjąć i pozostawić do wyschnięcia, najlepiej pozostawić w lodówce, aż nastąpi całkowite odparowanie.

Nie jestem chemikiem i mam najbardziej podstawowe zrozumienie chemii, jakie można mieć. Tę technikę wyjaśnił mi sprzedawca z ciemnej sieci, który sprzedaje metę z całego świata.

Jeśli jesteś chemikiem, powiedz mi, czy mam rację, jeśli nie, proszę popraw lub wyjaśnij prawidłowy proces, a ja jeszcze nie stosowałem tej metody osobiście.
 
Top