Question Czy ktoś wie, jak najlepiej przewieźć leki przez granicę?

70099007

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Czy ktoś wie, jak najlepiej przewieźć narkotyki przez granicę i czy ktoś wie, jak upłynnić narkotyki w celu lepszego transportu?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
To zależy, jak daleko jesteś od granicy. Jeśli <10 km, weź lekcje od HAMAS - zrób rakietę cukrową i wystrzel ją pod kątem 45 stopni do punktu docelowego. Nie zapomnij przymocować nadajnika GPS do kieszeni na narkotyki. Lepiej przeprowadzić wstępne badania pobliskiego terytorium, aby nie było tam żadnych systemów rakietowych ziemia-powietrze.
Powodzenia i prosimy o informacje zwrotne o sukcesie lub wiadomości o kraju, który powinniśmy regularnie sprawdzać.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Z pewnością zależy to od granicy i wagi, ale powiedziano mi, że naprawdę dokonują wyjątkowych ulepszeń dzięki dyskretnym dronom i podobnym technologiom. Technologia oferuje tak wiele zalet, jak i wad i prawdopodobnie nie jest przystępna cenowo lub osiągalna dla każdego wszędzie, ale jedną rzeczą, którą oferuje technologia, jest możliwość przenoszenia czegoś na dość dużą odległość bez faktycznego posiadania tego. Dobrze zorganizowana ekipa po obu stronach może dokonać wielkich rzeczy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Myślę, że kokaina to dobry wybór. Postawiłbym na każdą roślinę, której nie można uprawiać lokalnie. Myślę, że zależy to przede wszystkim od tego, czym interesują się twoi klienci
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Wprowadzić do ciała zwierzęcia, takiego jak owca lub krowa.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Myślę, że możesz po prostu wlać płyn do butelki termicznej i zabrać ze sobą (lub zostawić go gdzieś w pociągu, autobusie lub idk) Nie wiem, którą granicę przekraczasz, ale transportem lotniczym nie będzie to możliwe, ponieważ nie możesz zabrać więcej niż 50 ml płynu do samolotu ...
 
Top