Czy otrzymywanie bardzo dużych kryształów podczas krystalizacji metylowej wskazuje na mniej czysty produkt?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Korzystałem z następującego przewodnika: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/

i przeczytałem co następuje: Paradoksalnie brudna meta krystalizuje lepiej niż czysta, ponieważ kryształy szybko rosną wokół cząsteczki zanieczyszczenia, tworząc ładne, duże, twarde kryształy.

Załączyłem 3 zdjęcia. Dwa z nich to zdjęcia, które sami zrobiliśmy z naszych eksperymentalnych partii, które pokazują mniejsze, wyraźniejsze odłamki, które skrystalizowaliśmy przy użyciu metody podanej w powyższym linku, a kolejne zdjęcie to zdjęcie, które pobrałem z Internetu (czarna rękawiczka) jako przykład bardzo dużych odłamków, wielkości dłoni.

Opierając się na tych instrukcjach krystalizacji, jeśli otrzymasz odłamki, które są tak duże jak odłamki na zdjęciu z czarną rękawiczką, czy oznacza to, że twój produkt jest nieczysty? Czy łatwo jest stwierdzić, że nasze partie mają wyższą czystość niż na zdjęciach?
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Nie jestem najbardziej doświadczony z lodem, ale ta czarna rękawica nawet nie wygląda mi na metę (ik to tylko gówniany lód, ale przypomina mi duży kawałek kwarcu lub coś w tym rodzaju). niektóre z naszych odłamków są większe niż inne, które widziałem, ale nie ma się czym ALARMOWAĆ. te na pierwszym zdjęciu wyglądają świetnie! wygląda mi to na czyste, ale uzyskałbym drugą opinię.

Zaufałbym im bardziej niż naprawdę małym odłamkom ^^;
rozważałeś sprzedaż na forum?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Oznacza to, że miały dużo wolnej przestrzeni do wzrostu. duże naczynie do krystalizacji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Chodzi o to, że gdybyś zrobił metę, to nie byłaby prawda, ale jeśli ją gdzieś kupiłeś... tak, to nie jest metamfetamina... mam na myśli zdjęcie w czarnej rękawiczce, to nie jest metaamfetamina.
 
Top