Nie bądź tym gościem - niedoszły Walter White przyłapany jeszcze przed rozpoczęciem pracy

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Lektura książki The Construction And Operation Of Clandestine Drug Laboratories zdecydowanie by mu w tym pomogła.

Podczas zakładania laboratorium absolutnie ważne jest, aby wybrać lokalizację w taki sposób, aby nie można było jej wyśledzić w nagłych przypadkach.
Ponadto, informowanie niepotrzebnych lub niezaangażowanych osób o swojej operacji naraża się na większe ryzyko.

Potencjalne wpadki tego gościa:

- Otrzymywanie prekursorów na swoje nazwisko
- Otrzymanie sprzętu laboratoryjnego na swoje nazwisko
- Zarejestrowanie laboratorium na swoje nazwisko
- Poinformowanie innych ludzi (może przechwalanie się, że jest kolejnym Walterem White'em, nie wiem).

Zasadniczo zrobił wszystko, co ktoś mógł zrobić źle, nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważny jest prawidłowy OPSEC.

Poniższe artykuły są w języku niemieckim, ale ciekawa historia do przeczytania po przetłumaczeniu na angielski.

OSTRZEŻENIE CLEARWEB


 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Nigdy nie płać dostawcom za pomocą identyfikowalnych przelewów bankowych! Może to spieprzyć całą operację! o_O

Istnieją nawet sposoby, aby płacić dostawcom za pomocą transakcji niekryptograficznych i jednocześnie pozostać anonimowym!

Bądź ostrożny lol
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Jakie są na przykład sposoby?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Wiele produktów potrzebnych do stworzenia laboratorium można kupić w dużych hurtowniach internetowych, takich jak wallmart, amazon itp. Magazyny te często oferują kupony, które można nabyć za gotówkę na dowolnej stacji benzynowej i/lub w supermarkecie.

Innym sposobem może być otwarcie anonimowego konta bankowego na czyjeś nazwisko. Takie konta również można łatwo kupić. Jeśli wybierzesz odpowiedni bank, możesz również doładować konto gotówką w pobliskich supermarketach. Konta bankowe, które oferują tego rodzaju usługi, można łatwo znaleźć.

Ponadto sugerowałbym wysyłanie paczek zawierających sprzęt, który ma być wykorzystany w nielegalnej operacji, albo na ślepy zaułek (adres palnika), albo na pocztę w pobliskim kraju lub stanie. W tym celu sugerowałbym również użycie fałszywego nazwiska w celu anonimowego otrzymania paczki.

Jeśli potrzebna jest pomoc, proszę o DM, abym mógł pomóc z dalszymi poradami.

Z poważaniem, Gerald Cotten
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@Gerald Cotten, Istnieją nawet sposoby na spłacanie dostawców za pomocą transakcji innych niż kryptowaluty i jednoczesne zachowanie anonimowości!
możesz to rozwinąć?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Spójrz na odpowiedź, którą wysłałem do użytkownika AKWA w tym poście.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mogę pójść do Walmartu i kupić kartę Visa/MasterCard/American Express z możliwością doładowania za gotówkę i mogę doładować ją w sklepie za gotówkę. Mogę połączyć się z Internetem i umieścić na niej dowolne nazwisko lub nie mieć żadnego nazwiska
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ezzocard to kolejna opcja, niestandardowe imię i nazwisko oraz adres na kartach, które można kupić za pomocą kryptowalut online.
 
View previous replies…

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Cudownie! Dziękuję m8! To może uratować mój tyłek przed byciem udupionym!
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Za każdym razem, gdy mam ochotę coś zrobić, staram się znaleźć strony internetowe z lukami w zabezpieczeniach, które mogę wykorzystać, aby oszukać je i dać mi darmowe odczynniki. Jest to świetny sposób na zrobienie tego, ale trzeba mieć wiedzę na temat inżynierii społecznej i wykorzystywania stron internetowych.
Bycie dobrym hakerem i chemikiem czasami się przydaje :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Moim zdaniem trzeba pójść na kompromis w kwestii ryzyka. Czasami warto zaryzykować dla czegoś, co na dłuższą metę będzie szalenie pomocne.

Jeśli nigdy nie zaryzykujesz, nigdzie nie dojdziesz. Skończysz po prostu z gównianym szkłem, gównianymi chemikaliami i tym wszystkim za wielokrotnie wyższą cenę.

Idealnym sposobem na to jest stworzenie przykrywki dla całej operacji. Takiej, która rzeczywiście wygląda na legalną i może być utrzymana w przypadku podejrzeń. Oznacza to, że trzeba ciężko pracować, aby zbudować tę przykrywkę, ale z czasem zaoszczędzi ci to wielu kłopotów. Zaufaj mi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Idealnie nie chciałbyś nawet spotkać kogoś, komu musiałbyś opowiedzieć ukrytą historię :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
I
Myślę, że najbardziej prawdopodobnym powodem, dla którego został złapany, jest, jak wspomniałeś, chwalenie się innym.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
"
22-latek miał wybuchowe laboratorium narkotykowe w piwnicy

Tyrolska policja udaremniła handel amfetaminą na dużą skalę. Śledczy aresztowali 22-latka w Innsbrucku, który próbował nielegalnie produkować amfetaminę we własnym laboratorium, a następnie ją sprzedawać. Mężczyzna został zwolniony po kilku przesłuchaniach, poinformowała we wtorek policja.

Powiedziano, że zostanie zwolniony po zakończeniu śledztwa. 22-latek zamówił dodatkowy sprzęt laboratoryjny i chemikalia z Chin, aby wejść w biznes narkotykowy. Dzięki materiałom wyjściowym mógł wyprodukować do 45 kilogramów amfetaminy. Specjaliści z Federalnego Urzędu Kryminalnego i policji w Tyrolu zabezpieczyli je w wynajętym pomieszczeniu piwnicznym, które zostało urządzone jako laboratorium. Nie bez ryzyka, ponieważ chemikalia były wysoce wybuchowe.

Według policji, oskarżonemu udowodniono przekazywanie MDPV w celach handlowych od 2012 roku. Podczas przesłuchań 22-latek wyznał, że "chciał wejść na dużą skalę w nielegalną produkcję i handel amfetaminą". Ponadto produkował już niewielkie ilości amfetaminy do celów testowych i przekazywał je konsumentom".

Co to za bzdury o wybuchowych chemikaliach. Chemikalia, które są łatwopalne, a więc podatne na eksplozję? Kto by pomyślał... :eek: Poważnie, przestraszyli mnie. Dlaczego sami nie spróbują wyprodukować amfetaminy bez łatwopalnych/wybuchowych chemikaliów? Chętnie bym popatrzył, jak cierpią, ponosząc sromotną porażkę
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Little G był uczciwy, dostanie 3-5 lat
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Najlepszą częścią są zdjęcia jego laboratorium. Po co w ogóle zamawiał prekursory dla 45 kg prędkości, skoro nie miał absolutnie żadnego sprzętu do produkcji na taką skalę. Ludzie... zamawiajcie tylko to, czego faktycznie potrzebujecie 😑
 
Top