narkotyki i ruch haes

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Niedawno zastanawiałem się nad podobieństwami między narkomanami a zwolennikami ruchu na rzecz zdrowia w każdym rozmiarze (haes). co prawda lubię tych pierwszych o wiele bardziej niż tych drugich. po prostu zawsze czułem, że grubi ludzie sami sobie to zrobili i to ich wina. dlaczego mieliby narażać się na coś, co szkodzi ich zdrowiu? to nie tak, że nie wiedzą. wtedy mnie to uderzyło... narkomani (w tym ja) robią dokładnie to samo. niektórzy w znacznie gorszym stopniu niż przeciętna osoba plus size. po prostu myślę, że to trochę zabawne, jak bardzo są podobni...

Nie lubię zarówno narkomanów, którzy gloryfikują ich używanie / zachowują się tak, jakby to było całkowicie zdrowe, jak i grubych ludzi, którzy zachowują się tak, jakby nie było nic złego w ich stylu życia. robienie obu tych rzeczy jest w porządku, o ile uznajesz i zarządzasz ryzykiem, które się z tym wiąże. jeśli nie martwisz się o swoje zdrowie, to w porządku, ale musisz się do tego przyznać. nie możesz oświetlać gazem wszystkich innych, aby myśleli, że to normalne. może wielu ludzi to robi i to też jest w porządku, ale nie jest to, do czego zostaliśmy stworzeni i to jest tak popieprzone, aby nakłaniać innych ludzi do takiego życia.

Nie mam zamiaru nikogo zawstydzać ani nakłaniać do zaprzestania zażywania narkotyków. Nadal będę brał narkotyki, ale przynajmniej wiem, że nie jest to dla mnie dobre. Większość ludzi na forum też to wie, dzięki Bogu, ale spotkałem ludzi, którzy słusznie uważają, że nie wyrządza im to żadnej krzywdy i bardzo mnie to irytuje. nie lubię głupich ludzi ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Wszyscy mamy swoje wady (jedzenie, narkotyki itp.) Wady są fajne! Ale wszyscy musimy pamiętać, że są one kosztowne. Odpuszczanie sobie czegokolwiek nie jest dobre.

Biorąc to pod uwagę, małe mentalne wakacje od narkotyków od czasu do czasu dobrze robią mojemu sercu
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Rzeczywiście. Umiarkowanie to cienka linia, po której należy stąpać. Rzadko ją praktykuję i swobodnie przyznaję się do robienia wszystkiego, co chcę, z powodu lekkomyślności. Redukcja szkód i odpowiedzialność to długa droga. Nie każdy but będzie pasował, rób to, co działa dla ciebie. Każdy, kto myśli, że ma "ODPOWIEDŹ" na czyjeś osobiste problemy, jest raczej próżny, ale jak zdyscyplinować wymykające się spod kontroli dziecko?
Myślę, że po prostu bądź najlepszym sobą, jakim możesz być, cokolwiek to jest. To twoja rola do odegrania i masz tylko jeden występ.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Myślę, że doskonale to ująłeś. Różne pociągnięcia dla różnych ludzi
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kiedy to możliwe, mierzę pieniędzmi. Ci, którzy nadużywają swojego ciała na koszt podatników, są PROBLEMATYCZNI :rolleyes: Żyj, a potem pozwól umrzeć. Anarchokapitalizm libertarianizm utylitaryzm
 
Top