sucha pasta speed

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
jak suszyć
Amfetamina
szybkość w paście?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Po prostu usuń płyn z pasty speed i umieść w szalce Petriego, a następnie umieść w miejscu, gdzie świeci słońce
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Chcę wysuszyć 400gr!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Następnie umieścić na płytce.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Najpierw spłucz brud litrem acetonu, lepiej 2 litrami, następnie przefiltruj i rozpuść filtrat w ciepłej wodzie.
Zmierz pH, wartość powinna być lekko kwaśna, jeśli nie, dodaj kroplę kwasu solnego. Wszystko co nie rozpuściło się w wodzie można odfiltrować i wyrzucić.
Następnie przemywamy całość 3 razy eterem naftowym i wyrzucamy.
Następnie dodajemy NaOH, aż pH>13. Górna faza oleista to amfetamina. Oddzielamy ją i przemywamy dolną fazę 3 razy eterem naftowym, wyrzucamy ekstrakty i wolną bazę razem, dodajemy MgSO4, aż przestanie się zbrylać i wkładamy do zamrażarki na 4 godziny.
Następnie odfiltrowujemy MgSo4 i pozwalamy eterowi naftowemu odparować na powietrzu, pozostałą wolną bazę spłukujemy acetonem do zlewki, przygotowujemy roztwór 1:5 H2SO4:IPA i dodajemy go kroplami do zlewki, aż pH będzie między 6-7.
Odfiltrowujemy wytrącony siarczan Amphe i pozwalamy acetonowi odparować. Możesz to zważyć i być zirytowany tym, jak znowu zostałeś wydymany, ale nie ma innego sposobu na spożycie tego gówna w paście.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To dobra rekomendacja. Niestety kofeina będzie tam po ekstrakcji A/B. Czytałem, że można oddzielić kofeinę od amfy za pomocą roztworu zimnej wody. Rodzaj zamrażania. Należy rozpuścić mieszankę amfy i kofeiny w wodzie i schłodzić do 2-3 * C. Kofeina wytrąci się, podczas gdy siarczan amfy pozostanie w wodzie. Następnie możesz przefiltrować kofeinę i odparować wodę, aby uzyskać amfę lub przeprowadzić ekstrakcję A / B z tą wodą.
P.S. Nie próbowałem tego i nie jestem pewien, czy cała kofeina zostanie usunięta. Prawdopodobnie śladowe ilości kofeiny pozostaną w produkcie końcowym.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Znam tę drogę, lepiej użyć gorącej wody, ale tylko tyle, ile potrzeba do rozpuszczenia wszystkiego, a następnie pozostawić do ostygnięcia.
Zaobserwujesz, jak tworzą się długie białe włókna, które stają się coraz większe, może tak bardzo, że masz tylko zawiesinę, czyli całą kofeinę, odfiltruj ją i pozwól pozostałej wodzie odparować, pozostałość to amfetamina.

I bez względu na to, jaką metodę oczyszczania stosowałem po kolei, zawsze w analizie TLC nadal pojawiała się kofeina, całkowicie ją usuwając.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Chcę na sucho, abym mógł się dzielić!
Nie mogę tego zrobić w moim domu!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Przed udostępnieniem należy oczyścić te odpady.
Wystarczy zostawić je otwarte na powietrzu, rozpuszczalnik sam odparuje, ale przy 400 gramach trwa to dłużej.
Ale lepiej to oczyścić, niech ci to powiedzą.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zrobię to
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
więc kiedy dodaję amfetaminę do wody, ph powinno być lekko kwaśne ???? jestem przerażony @ ph 8 -7 muszę przechowywać trochę aminy, aby to naprawić, kiedy dodam za dużo. ale dzisiaj miałem ładnie nie zmieniając papieru, kiedy testowałem ph. (myślę, że to jest ph7), kiedy wysuszyłem gram włożony do szklanki i ph było ponownie zasadowe w wodzie z kranu... ale dodano trochę ranji i piję to. chyba potrzebuję trochę snu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nie amfetamina, ale brudna pasta do szybkości, którą chcemy wyczyścić. Jeśli chcesz usunąć brud z rozpuszczalnika, powinieneś zrobić to przy pH = 3. Czysty siarczan amfetaminy jest neutralny, nie ma zapachu, nie pali i nie podrażnia nosa, ma lekko gorzki smak.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kurwa mać, muszę się nauczyć czytać resztę tematu, masz pełną rację, po prostu pominąłem aceton wasj z tą ilością
 
Top