Niderlandzki zapach pasty szybkoschnącej

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Mam pytanie do wszystkich osób, które wiedzą, czym jest prawdziwa czysta holenderska pasta speed
Mają tę delikatną białą kremową pastę, która bardzo ładnie pachnie

Co sprawia, że tak ładnie pachnie?
Wiem, że przekształcają olej A w kwas i otrzymują pastę, ale dlaczego nadal tak ładnie pachnie?

Kiedy próbowałem przekonwertować mój zredukowany A-olej p2np al/hg na pastę, nie miał on tego delikatnego, uzależniającego zapachu.

Więc gdzie leży odpowiedź? Co sprawia, że "ich" (holenderska) pasta speed tak ładnie pachnie?
A może chodzi o to, że produkują najczystszy olej A, jaki można wyprodukować, a następnie przekształcają go w najczystszy metanol i kwas?
Albo w czym tkwi odpowiedź?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem proszę przestań wygadywać te bzdury, bo nie wiesz o czym mówisz, bo najwyraźniej w życiu nie jadłeś czystej holenderskiej pasty.
Są też ludzie, którzy oczyszczają swoje rzeczy i nie dodają niczego, co obniża ich jakość, ponieważ wiedzą, co robią z tą polityką!
Mówię o czystej paście holenderskiej, a nie o jakiejś gównianej paście 5% speed z kofeiną.
Jeśli więc nie wiesz, czym jest zapach czystej pasty, nie zabieraj głosu w tej dyskusji.

Są ludzie, którzy wiedzą, o czym mówię i może będą w stanie rzucić światło na ten temat.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ok... chociaż mieszkam niedaleko holenderskiej granicy i biorę to regularnie (25 lat imprezy...), ale ty znasz prawdę, nie ja

miłego dnia
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Myślę, że dlatego, że używają metanolu z olejem a-oil, a nie acetonu, jak czytałem tutaj, że prawie wszyscy tutaj używają.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Nie chciałem być dla ciebie niegrzeczny ani nic, ale wyszedłeś z takim nastawieniem, że nie ma nic innego niż pełna kofeiny pasta.

Proszę ludzi, którzy mają więcej wiedzy, nie krępuj się pisać
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Osobiście... odkąd używam siarczanu amfetaminy, zauważyłem, że nie jest to ten sam haj, co holenderski speed.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
To nie jest głupie pytanie, ponieważ jest ważne, jeśli chcesz sprzedać swój produkt.
Ludzie o tym mówią i jeśli masz świeży zapach, jesteś dobry.
aceton pachnie bardziej jak farba (moje doświadczenia).
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Przekonaj się sam, weź trochę suchego acetonu (destylowanego lub suszonego nad środkiem suszącym) i rozpuść trochę tej holenderskiej pasty, zobacz, ile ci zostało i zacznijmy od tego.
Najczęściej laboratoria amfetaminy są oblegane z ilościami kofeiny, co wskazuje na cięcie u źródła. Około 70% ulicznego speeda zawiera kofeinę, bóg wie, z czym inne są cięte.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Jesteś również jedną z tych osób, które lubią wciągać chemiczny brud przez nos, ponieważ tak przyjemnie się pali, co?

A teraz na poważnie...

Siarczan amfetaminy jest prawdopodobnie najczystszym z czystych, co można spożywać w amfetaminie, ponieważ nie można wciągać oleju A, który wypala wszystko w głowie. Siarczan amfetaminy, po drobnym zmieleniu za pomocą młynka, jest białym, absolutnie bezwonnym i bardzo gorzkim w smaku drobnym proszkiem. Wszyscy się co do tego zgadzamy, a każdy, kto twierdzi inaczej, powinien wejść do jakiejś jaskini i nigdy z niej nie wychodzić.

A teraz powiedz mi, proszę, co w tłustej paście ma być szczególnie czyste? Osad zawiera może 15-30% siarczanu amfetaminy, reszta to laktoza, kofeina, rozpuszczalniki i osad z syntezy, który nie został oczyszczony z oleju przez producenta, nie mówiąc już o mieszalnikach pasty.
Gdybyś zrobił to dobrze, zamiast wrzucać tam całe to gówno i mieszać, nigdy nie stałoby się pastą. Więc proszę, skończ z tym pieprzonym gadaniem dilerów. ...prawdziwa czysta holenderska pasta prędkości.... Śmieję się z dupy...
To są ludzie, którzy wierzą, że dobra prędkość daje naprawdę przyjemne palpitacje serca, chęć do ruchu i musi palić w nosie.
Nie znajdziesz ich tutaj, bo już zostali poinformowani.
Proponowałbym zalać gorącą wodą, potem przefiltrować i wstawić do lodówki, wtedy będzie mógł popatrzeć na swoją kofeinową breję.
Siarczan ampehtaminy będzie nadal w roztworze :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Czy zrozumiałeś, co napisałem? Bo wygląda na to, że nie przeczytałeś tego, o co prosiłem!
PYTAŁEM O TO, CO SPRAWIA, ŻE PASTA TAK ŁADNIE PACHNIE!
Ponieważ napisałeś tylko amatorskie rzeczy, które już wiem od dawna
A holenderska pasta pure speed, o której mówię, powinna zawierać tylko: Metanol, trochę nieprzereagowanego kwasu siarkowego i siarczan amfetaminy.

PASTA STAJE SIĘ, GDY ZAMIENIASZ OLEJ W SIARCZAN; WIĘC NIE, NIE MA TAM GÓWNA, JEŚLI NIE WRZUCASZ DO NIEGO GÓWNA!!!
Jeśli nie masz lepszej odpowiedzi do napisania, proszę, trzymaj się z dala od tego wątku, ponieważ twoja odpowiedź nie pomogła ani 1% mojego pytania, które zadałem.

Więc pytanie nadal pozostaje!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Z mojego własnoręcznie zrobionego oleju A otrzymuję tylko siarczan amfetaminy bez żadnych zanieczyszczeń i pachnie jak nic. To jest czyste, mój przyjacielu. Przeczytałem twój post i powiedziałem ci prawdę o twojej szybkiej paście i o tym, co jest naprawdę czyste.
Tak zwani profesjonaliści nie mają pojęcia o czyszczeniu produktu i dlatego wrzucają tam brud, aby go sprzedać. Zapach i smak pochodzi z produktu ubocznego syntezy, tak zwanych zanieczyszczeń, co już raz zostało ci powiedziane, potwierdzone przez eksperta, a teraz powodzenia dalej z twoim brudnym obrzydliwym szlamem.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Obrażasz ludzi, których nawet nie znasz i mówisz, że wrzucają brud do czegoś, czego nawet nie sprzedają.
Czysty suchy siarczan naprawdę nie pachnie niczym, może tylko trochę kocimi sikami ALE pasta ma zapach, a czysta pasta ma zapach, którego najwyraźniej nie wąchałeś
ponieważ nie wiesz o czym mówię, więc zakończymy tę dyskusję, którą prowadziłeś sam ze sobą w tych swoich postach.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, przestań. Zawstydzasz sam siebie. Studiuj chemię. Suprat amfetaminy z wysuszonymi rozpuszczalnikami jest bezbarwną, bezzapachową, gorzką w smaku, suchą białą solą bez zabarwienia.
Jeśli jest to pasta, to nadal jest mokra od rozpuszczalników i część jej wagi będą stanowić te nieodparowane rozpuszczalniki, a nie amfetamina.
Jeśli ma zapach, jest to spowodowane zanieczyszczeniami lub dodatkami, które nadal znajdują się w substancji chemicznej lub zostały do niej dodane.
To prosta prawda, po prostu się z nią pogódź i przestań obrażać ludzi, którzy próbują ci to powiedzieć.

Jeśli czujesz, że pasta amfetaminowa jest silniejsza niż inne formy amfetaminy, których próbowałeś wcześniej, to dlatego, że te wcześniejsze proszki były cięte w większym stopniu niż ten materiał. Albo że całość lub część to metaamfetamina.
Jedną z najsilniejszych form amfetaminy, jaką kiedykolwiek próbowałem w czasach imprezowania, była brązowa, spolimeryzowana maź, która była dostępna przez pewien czas. Teraz wiem, że było to gówno: źle wyprodukowana i słabo oczyszczona surowa amfetamina. Ale prawdopodobnie była bardziej skoncentrowana niż większość ówczesnych speedów. Nie zmienia to jednak faktu, że było to gówno od gównianego kucharza.

Jeśli chodzi o zapach, o którym mówisz, może powinieneś spróbować go opisać? Jeśli jest to zapach migdałowy, przypominający likier Amaretto, to jest to nieprzereagowany benzaldehyd. Jeśli jest to kwiatowy zapach przypominający damskie perfumy z Bliskiego Wschodu lub publiczne toalety, może to być nieprzereagowany P2P i tak dalej.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Takie coś nie istnieje, zrozum to w końcu, chciałem spróbować w przyjazny zabawny sposób, ale pewnie poczułeś się zaatakowany, przepraszam za to, ale to większość informacji zatajona, inaczej brudy by się nie sprzedały. Przejdź na ciemną stronę, mamy ciasteczka i czysty produkt ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Wszyscy źle to zrozumieliście - ponieważ myśleliście, że uważam pastę speed za czystą amfetaminę, ale ja wiem, że tak nie jest
Wszyscy myślicie, że jestem amatorem, który wąchał speed paste lub speed paste pełną kofeiny, ale wszyscy się mylicie.
Wiem, czym jest czysty siarczan amfetaminy, więc wy wszyscy "eksperci" nie musicie mi tego tłumaczyć.

Zapach, o którym mówię w holenderskiej paście do szybkości, to zapach oleju A jako najbliższe porównanie tego, o czym mówię
Więc prawdopodobnie używają metanolu z olejem A, ponieważ zapach oleju A nadal pozostaje tak silny w ich paście.
I naprawdę ładnie pachnie, nie jak aceton, toluen czy inny rozpuszczalnik.

Tak więc @Pennywise i @DocX dziękuję za odpowiedzi, wiedzcie, że nie czuję się w żaden sposób obrażony, ani nie obrażam innych :)
To wszystko jest dyskusja i możemy dyskutować jak normalni ludzie i dzielić się naszymi doświadczeniami i zadawać pytania.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Odpowiedziałeś na własne pytanie, to prawdopodobnie produkty rozkładu "oleju A" reagujące z powietrzem, które są zanieczyszczeniami, jak powiedzieli ludzie powyżej. Po prostu nie czyść w żaden sposób i dostaniesz ten zapach, proste. Jeśli chcesz oczyścić, to "smak" po prostu go nie czyść, robienie tego po tym nie ma sensu ekonomicznego ani praktycznego, przynajmniej moim zdaniem. Moim tematem doktoratu była czysta pasta holenderska wykonana z oleju A, więc wiem, o czym mówię. 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Zrobili speeda z apaan albo teraz z bmk glicydate nikt tam w nederlandii nie używa p2np mają lepszy i szybszy sposób i to prawda nikt nie zrobił z 1/l a-oli 1kg speeda tylko 4kg albo 5kg mieszają z kofeiną bo to biznes prosty każdy chce zarobić maxa na produkcie
 
Top