Łatwo wyodrębnić pse.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"clarines jest dostępny bez recepty w wielu krajach, ale dla początkujących ekstrakcja czystej pseudoefedryny może stanowić wyzwanie ze względu na zanieczyszczenia, takie jak wypełniacze i substancje wiążące.

Oto uproszczone kroki:

1. Rozgnieć dwie tabletki Claritin.
2. Umieść pokruszone tabletki w butelce i wystaw je na działanie pary.
3. Pseudoefedryna i loratadyna zmieszają się z parą wodną.
4. Zanieczyszczenia pozostaną w szklanym pojemniku, podczas gdy pseudoefedryna będzie kapać wraz z loratadyną.
5. Odparuj wodę, aby uzyskać czystą bazę pseudoefedryny wraz z loratadyną".

Ważne jest, aby podkreślić, że proces ten powinien być podejmowany wyłącznie w celach edukacyjnych przez profesjonalistów, a ekstrakcja leków z leków bez odpowiedniego zezwolenia jest nielegalna i potencjalnie niebezpieczna.
 

Attachments

  • IMzWl6oKyB.mp4
    5.5 MB · Views: 88

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Czy to na pewno jest wykonalne? Czy przeprowadził Pan ten eksperyment? Efedryna musi być w stanie wolnym, aby mogła zostać usunięta przez parę wodną. Chlorowodorek pseudoefedryny nie zostanie usunięty przez parę wodną.
 

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
(Witaj bracie,
Jeden z moich przyjaciół powiedział mi o tej metodzie
i przesłał mi kilka klipów.
Jeszcze jej nie wypróbowałem i nie zweryfikowałem jej dokładności.
Nie jestem dobrym chemikiem,
ale chcę pomóc tak bardzo, jak to możliwe
ponieważ wiele osób napotyka trudności
w robieniu mety.

Mam teraz (Lorinase) pse 60 ml płynu.
Sam wypróbuję tę metodę, aby potwierdzić jej dokładność, a także udokumentować zdjęcia).
 

Attachments

  • I0tVabOnXC.jpeg
    I0tVabOnXC.jpeg
    1 MB · Views: 24

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nie musisz próbować, nie będzie rezultatu. Efedryna jest destylowana tylko z parą wodną w stanie wolnym. To tylko strata czasu.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nie mam sposobu na ekstrakcję pseudoefedryny z płynnych leków, ale myślę, że powinno być możliwe zastosowanie metody A/B. Dodaj niepolarne rozpuszczalniki organiczne do ciekłego leku - oddziel fazę organiczną - dodaj rozcieńczony kwas do cieczy - przefiltruj - dodaj zasadę do PH10 - ekstrahuj - wysusz - przewietrz - przefiltruj.
 
Top