Winian ergotaminy z kultury claviceps?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zaufaj mi, nie jestem tym facetem, ale czy mógłbyś przynajmniej podać trochę szczegółów na temat badań, które przeprowadziłeś na ten temat lub aktualnych wniosków, a co najważniejsze, co już wypróbowałeś, jak to zadziałało, co spieprzyło, a co zadziałało. Jestem za pomaganiem sobie nawzajem, ale spróbuj też wykonać swoją część, bracie.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
To powinno mieć wszystko, czego potrzebujesz -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mam wrażenie, że nie zdajesz sobie sprawy z potencjalnych zagrożeń (byłeś odurzony prawie na śmierć i poszedłeś na ostry dyżur). Poza tym jestem kompetentnym biochemikiem, ale to nie znaczy, że nie popełniam błędów. Tylko ostrożnie!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Współczuję. Sam miałem kilka wypadków. Czy mógłbyś podzielić się tym, jaki błąd popełniłeś podczas obsługi, abyśmy wszyscy mogli się na nim uczyć?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Użyłem czegoś zanieczyszczonego i pozostawionego na słońcu do celów spożywczych... Intelekt nie zawsze wyklucza głupotę (nigdy nie pomyślałem, że procesy autofotooksydacyjne mogą przekształcić śladowe ilości bromokryptyny w wystarczająco toksyczne ślady trucizny... w rzeczywistości trafiłem na ostry dyżur po podaniu mi czegoś, co uważałem za antidotum, jakiegoś silnego antagonisty D2).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Dziękujemy za udostępnienie. Takie rzeczy prawie zawsze wydarzają się z powodu czegoś drobnego, co można łatwo przeoczyć. Osobiście zatrułem się przypadkowo przy kilku okazjach. Na szczęście nigdy nie musiałem iść na ostry dyżur. Zawsze mnie to przeraża, gdy myślę o konieczności wyjaśnienia kontaktu z czymś na tyle niebezpiecznym, że należy unikać jego stosowania w przemyśle.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Okropny pomysł. Kwas jest tańszy niż kiedykolwiek, kropka.
 
Top