4-fenyloacetooctan etylu - POMOC?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Właśnie otrzymałem to ze źródła po drugiej stronie stawu. Przeczytałem kilka postów na tym forum, erowid itp. dotyczących BMK>P2P i staram się potwierdzić przydatność tego produktu przed moim pieprzeniem się z nim. poniższe informacje pokazują wszystkie szczegóły, które mogą być potrzebne do oceny wizualnej. potwierdź wizualne potwierdzenie ompounds.

Moje cele są proste. Zsyntetyzować wystarczającą ilość P2P dla Q2, jednocześnie zaspokajając własną ciekawość w dziedzinie chemii organicznej, jednocześnie zabezpieczając cenny zestaw umiejętności.

Właśnie otrzymałem to ze źródła po drugiej stronie stawu. Przeczytałem wiele artykułów i forów dotyczących BMK>P2P i chciałbym poprosić o pomoc z CAS# 718-08-1.

Próbuję potwierdzić przydatność tego produktu, zanim zacznę się z nim pieprzyć.
Zamówiłem BMK Glycidate "w wersji sproszkowanej", jednak moja wiedza jest ograniczona, gdy kontynuuję pogłębianie wiedzy z zakresu chemii organicznej. Daj mi znać, jeśli jakieś dodatkowe informacje zostaną udostępnione.

Szczegóły/specyfikacja produktu:

Produkt: 3-okso-4-fenylobutanian etylu

NUMER CAS: 718-08-1

Obserwacje - ma waniliowy kolor i zapach, który trudno opisać, ale nie jest nieprzyjemny. Wydaje się jednak, że mógłby być przytłaczający, gdyby ktoś wszedł w "chmurę" proszku. Związek jest kwaśny.

Pytania:

1. Czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć w związku z tym produktem? Karta charakterystyki była bardzo niekompletna.

2. Czy ten związek jest potrzebny do konwersji na P2P? Jeśli tak, czy ktoś mógłby wskazać mi wymaganą metodę?

Moje cele są proste. Jestem początkującym chemikiem, który jest zobowiązany i zdeterminowany do nauki. Przygotowywałem się przez większą część roku, zbierając wszystkie odczynniki, szkło itp. i z powodzeniem ćwiczyłem różne syntezy dzięki zbiorowym forom / informacjom udostępnionym mi przez ludzi o znacznie większej wiedzy niż to, co mam nadzieję mieć pewnego dnia.

Moim celem jest zsyntetyzowanie wystarczającej ilości P2P dla Q2, zaspokojenie własnej ciekawości w dziedzinie chemii organicznej, a jednocześnie dodanie przydatnego zestawu umiejętności do mojego portfolio.

Z góry dziękuję.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 482
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 458
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 481
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 451

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Masz ciecz według numeru CAS, suchą substancję na zdjęciu. Byłoby wspaniale wiedzieć dokładnie, jaki rodzaj substancji posiadasz.

W przypadku glicydanów hydroliza w kwasie do p2p (aka BMK lub fenyloaceton)
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Dokładnie mój problem. Znalazłem obudowę bezpośrednio od sprzedawcy, który ją dostarczył i pomyślałem, że to dziwne, aby uzyskać proszek, gdy CAS podaje płyn. Jednak zużyłem około 300 gramów i wszystkie wyszły pachnące kwiatami i ciemnożółtą pomarańczową cieczą po hydrolizie. Kolor staje się jaśniejszy po kilkukrotnym przemyciu solanką, aby uzyskać neutralne pH. Mam wrażenie, że P2P to mój produkt końcowy, ale przysięgam, że nie jest tak trudno po prostu dać mi to, co zamówiłem i zawsze odrabiam wcześniej pracę domową. Próbuję tylko zrozumieć, dlaczego jest to trudne. Poprosiłem nawet o sproszkowany glicynian bmk, podając CAS# przed zamówieniem. Zobaczymy.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Aktualizacja obecnej sytuacji dla każdego, kto jest ciekawy. Gówno, które mam, faktycznie produkuje P2P. Przeprowadziłem konwersję soli glicynianowych do fenyloacetonu wiele razy z tymi samymi wynikami. Postępowałem zgodnie z metodą G.Pattona.

Zamieszczę dziś zdjęcia mojej procedury, aby pokazać każdemu, kto jest zainteresowany
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Cześć stim2023, czy twoja wydajność była zgodna z tą w metodzie G.Pattona? Czy podczas syntezy wystąpiły jakieś problemy lub nieoczekiwane rezultaty?
 
Top