Etometazen

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Witam,
Może ktoś zna ten numer chem cas?
A może podzielić się metodą syntezy?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Metoda syntezy związku analogowego (etonitazenu):
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Gotowa cząsteczka powinna wyglądać następująco
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Dostępne gdzieś? Proszę o DM, jeśli to możliwe D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info wygląda naprawdę podejrzanie, ale jest to rzeczywista strona prawdziwego sprzedawcy, który (jestem prawie pewien) wynalazł tę pochodną etazenu.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Etometh jest legalny, zawsze tam zamawiam i zawsze go otrzymuję, ale wysyłka zajmuje około 10 dni, ponieważ jest w Polsce. Jest to silna chemia, ale nie tak świetna, ponieważ ma tak krótki okres półtrwania, a tolerancja wzrośnie bardzo szybko
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
W rzeczywistości jest to dość łatwy do znalezienia zen w Internecie, ale nie jestem jego największym fanem... dość drogi, ponieważ twoja tolerancja gwałtownie wzrośnie, a 1 g wystarczy ci tylko na jeden dzień po tygodniu użytkowania.

również bardzo diabelski i niezbyt euforyczny, po prostu uspokajający jak benzo :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Muszę się nie zgodzić, jeden z jedynych opioidów, który daje mi prawdziwą boską euforię. Działa uspokajająco jak benzo, a dla mnie również rozpieprza pamięć jak benzo, ale nie w tak silny sposób.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Cholera, szczerze się cieszę! Znowu mam to gdzieś tutaj. i po prostu kupuję to w Internecie, ponieważ wciąż nie jest zaplanowane. Ale to pali mój nos jak nic innego, do tego stopnia, że płaczę przez większość czasu. Bardzo żrący i wątpię, że mój nos będzie przymocowany do mojej twarzy w tym tempie lol. Szczerze mówiąc, czuję się jak niedorozwój, który ciągle zasypia i budzi się zdezorientowany kilka godzin później. xD
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Cholera, to brzmi tak, jakbyś brał o wiele za dużo hahaha. Wapuję go za pomocą e-papierosa, nie boli w płucach i mogę zachować aktywność i funkcjonalność. Właściwie miałem przerwę od tego dłużej niż cały miesiąc. To był najdłuższy czas od lata zeszłego roku hahah.
 
Top