Europejscy dostawcy sprzętu laboratoryjnego

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Dostaję szału próbując znaleźć jakiegokolwiek europejskiego dostawcę technicznego sprzętu laboratoryjnego, wszystkie są w Chinach i wolę nie zamawiać tego sprzętu tam z wielu powodów.
Szukam dużego reaktora płaszczowego i dużej rotacyjnej destylarki próżniowej, czy jest jakiś dostawca tego sprzętu w Europie?

Dzięki.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Witam - jestem dostawcą sprzętu laboratoryjnego i mogę pomóc. Jestem tutaj zaufanym sprzedawcą. Mam również wiele chemikaliów do dostarczenia.

Pozdrawiam
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
BB Forum proponuje escrow jako gwaranta transakcji. Jeśli potrzebujesz bezpiecznej umowy, napisz do mnie lub innych ekspertów.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Wyślij mi DM, a dam ci kontakty do chińskiego dostawcy z magazynem w UE, więc nie potrzebujesz cła ani wysokich kosztów wysyłki
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Czy pmk in Europe jest dostępne?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jestem zaskoczony ich cenami!

Czy można tam zamawiać przez e-mail z odbiorem osobistym, aby uniknąć metod płatności ze sklepu internetowego?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nie jestem pewien co do pickupów, ale są one legalne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, nie mam jeszcze anonimowego konta bankowego, więc nie mogę nigdzie zamawiać bez opcji odbioru i płatności gotówką.

Kupiłem dziś karty podarunkowe AMZ za 3k lol, a 2k nie można teraz wykorzystać na AMZ, ponieważ produkty nie są dostępne jako prezenty fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Chcesz się podzielić? Wcześniej robiłem tylko niewielkie ilości, a teraz, kiedy chcę skończyć studia, jestem trochę zagubiony w cenach i sprzedawcach.

@topic
Amazon jest w Europie, nawet tam można teraz dostać szkło. Chiny mają najtańsze szkło, jak sądzę, jeśli chcesz mieć europejskie szkło, lepiej pieprz się w tyłek, miej uzasadniony powód lub zapisz się na zajęcia chemiczne na lokalnym uniwersytecie, aby mieć przykrywkę.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Witam. Jestem teraz w trakcie zamawiania sprzętu. reaktor płaszczowy, rotowap 10L, sprzęt chłodząco-grzewczy, grzałka, pompa próżniowa. Google beirtam reaktor dwupłaszczowy od razu wyrzuca produkcja substancji psychoaktywnych główne zastosowanie. Zamówienie na Europę. do normalnej porządnej firmy (nie mam z tym nic wspólnego, mój przyjaciel pomaga). 480 kg to będzie waga ładunku do wysyłki. zawartość paczki: laboratoryjne narzędzia techniczne po prostu. Mocno się zastanawiam, czy to nie jest dobre rozwiązanie? Może ktoś ma jakieś bezpieczne rozwiązanie? Właśnie przeczytałem tutaj na forum, że są też europejscy dostawcy, nie jak duża jest różnica w cenie
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Cześć, tuco, mogę zamówić u dowolnego z dużych dostawców chemicznych:
Simax
Duran
cena katalogowa + moja opłata (5-20% w zależności od dostawcy i produktów) + wysyłka
czas dostawy około miesiąca
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Mam mamę w dużej firmie chemicznej, więc mój sprzęt i chemikalia są prawie kradzione z magazynu :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Czy nadal tego potrzebujesz?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zostało to naprawione dawno temu, ale nie jest źle mieć informacje o tym, co masz.
Dzięki.
 
Top