Question Wszystko, czego dowiedziałem się w tych dniach o metamfetaminie (popraw mnie, jeśli się pomyliłem, wciąż się uczę)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Rozcieńczony kwas solny-> Można go kupić w sklepie z narzędziami. Jest sprzedawany jako środek do czyszczenia bloków i chodników. Nazywają go kwasem muriatycznym.

Wodorotlenek sodu-> Ten prawdopodobnie już masz. Nazywany jest "sodą" żrącą lub wybielaczem w większości miejsc; jest środkiem do czyszczenia zlewów i odpływów.

Eter etylowy-> Prawdopodobnie będziesz musiał go wyprodukować. Nie martw się, jest miękki. Wystarczy udać się do lokalnego sklepu spożywczego lub sklepu z częściami samochodowymi i kupić puszkę "płynu rozruchowego" w sprayu. Jest on używany do zimnego rozruchu silników benzynowych.


Inhalator do nosa "VICK"-> Żaden inny nie zadziała, dopóki nie wiem o tym. Są w każdej aptece, sklepie spożywczym itp. Będziesz potrzebował ich około 12, ale nie kupuj tuzina, chyba że jest zima, więc będziesz mógł powiedzieć, że to dla twojej przychodni, która robi zapasy dla pacjentów. W przeciwnym razie, jeśli to możliwe, kupuj po dwie sztuki na raz. Zadzwoń do przyjaciela, aby ci pomógł. Farmaceuci w aptece zazwyczaj wiedzą, o co chodzi, jeśli kupujesz duże ilości.



Listę sprzętu wrzucę później, poprawcie mi jakieś błędy w tym poście, proszę, dużo się od Was uczę, uwielbiam to forum, @Berlin777 bardzo mi pomógł, przywitał mnie, czułem się tu komfortowo
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Czy Twoim głównym celem jest uzyskanie większości chemikaliów OTC (OTC = Over The Coutner)? Jeśli nie, możesz kupić te chemikalia bezpośrednio od dostawcy i zaoszczędzić czas :)

Miłej nauki i witamy na forum!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Czy więc lepiej byłoby dla mnie kupować bezpośrednio od dostawcy?

Dzięki, naprawdę podoba mi się to forum
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zawsze najlepiej :) W dzisiejszych czasach można kupić jeszcze więcej stealth od dostawcy niż OTC, za pośrednictwem darknetu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zależy to od dostawców, ale to forum jest jednym z najlepszych miejsc do szybkiego znalezienia chemikaliów. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś kupować tylko za pomocą systemu escrow oferowanego przez forum :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Niektóre kraje, takie jak te w Ameryce Południowej, mają nawet bardziej rygorystyczne przepisy niż USA i UE.

Sprawia to, że nabywanie chemikaliów przez zakup jest naprawdę drogie i potencjalnie niebezpieczne, więc generalnie OTC jest drogą do zrobienia.

Pochwalam OP za posunięcie się tak daleko w swoich poszukiwaniach produktów OTC jako zamienników rzeczywistych chemikaliów.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Cieszę się, że mogłem komuś pomóc, ponieważ byłem w tej samej sytuacji i nawet nie wiedziałem, od czego zacząć, ponieważ jest zbyt wiele informacji do przeanalizowania dla kompletnego nowicjusza, prawdopodobnie nawet byłem wrzodem na tyłku dla niektórych użytkowników zadających gówno mnóstwo pytań😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Octan etylu jest dostępny w sklepach jako zamiennik rozcieńczalnika do farb. Środek do czyszczenia odpływów na bazie kwasu siarkowego jest dostępny w sklepach w 95% czystej postaci. Vm&p naptha jest wszechstronnym niepolarnym rozpuszczalnikiem. Czysty aceton można znaleźć w zasadzie wszędzie jako zmywacz do paznokci. Chlorowany środek do czyszczenia gaźników to dcm, chlorek metylenu. Około 75%. Płyn do rozruchu silnika często zawiera eter etylowy, hektar lub szesnastkę. Po przygotowaniu sól Epsom jest dobrym środkiem osuszającym. 91% alkohol izopropylowy może być solony solą kuchenną do stanu prawie bezwodnego. 🤔 Patelnie Pyrex kosztują 3 dolary i dobrze nadają się do pieczenia ciast, a także do rekrystalizacji.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Płyn rozruchowy silnika zawiera eter dietylowy i heksan lub heptan. Istnieją filmy wideo na temat wytwarzania eteru dietylowego z etanolu. Devil Springs i Everclear zawierają wysoki procent etanolu. W Internecie można znaleźć etanol laboratoryjny. Eter dibutylowy może być użyty do reakcji Grignarda chlorku etylomagnezowego z acetonitrylem i kwasem solnym w celu wytworzenia P2P (Phenyl-2-Propanone).
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Benzylmagnesium Chloride and Acetonitrile Przypuszczam, że brakuje ci pierścienia aromatycznego. Chociaż jeśli ci się uda, powiedz mi, jak to zrobić, a ja powiem ci, jak zrobić amfetaminę z półproduktu bezpośrednio, bez przechodzenia przez P2P. ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Za późno na edycję, właśnie zobaczyłem, że już to poprawiłeś.

THF, czyli PVC w cemencie/kleju, jest powszechnie stosowany w Grignardach jako rozpuszczalnik, dzięki za zwrócenie uwagi na di-N-butyloeter, który jest dla mnie nowy i wydaje się dość łatwy do przygotowania, bardzo przydatny, przypuszczam, że znam mnóstwo reakcji, które po prostu przebiegają lepiej w eterach, takich jak Al / Mg.

Ultradźwięki i dodany kryształ jodu pomagają bardziej niż całe suszenie i wykluczenie powietrza na świecie, gdy ma się rozpocząć Grignard.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wspaniale jest, gdy można uzyskać czyste chemikalia przeznaczone do łagodnych zastosowań. I jeśli można je zdobyć lokalnie za gotówkę. Wodorotlenek sodu nazywany jest ługiem i jest środkiem żrącym. Żrący popiół garnkowy to wodorotlenek potasu i jest bardzo podobny, ale nie tak łatwy do znalezienia
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@Gusfring666 Łatwo go znaleźć w Internecie, ale nie ma dla niego zbyt wielu powszechnych zastosowań. Stabilizator chroniący koszulki przed blaknięciem to wszystko, co przychodzi mi do głowy. Nie ma wielu powodów, dla których mógłbym go użyć, chyba że potrzebujesz tylko metalu potasowego, który został oznaczony, ponieważ odpowiedziałem w niewłaściwym polu
 
Top