Question doświadczenie w zewnętrznej uprawie chwastów

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Czy są jakieś wskazówki dotyczące uprawy chwastów na zewnątrz, jak zminimalizować szansę na złapanie, wiem tylko, że trudno jest udowodnić, że jestem osobą, która zasiała rośliny
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Jeśli posiadasz własną prywatną nieruchomość w kraju, masz mniej zmartwień. Jeśli nie, znajdź dobre miejsce, które jest odosobnione, więc ruch jest bardzo mały poza rolnikami lub myśliwymi, co oznacza, że jedynymi kamerami, o które musisz się martwić, są kamery nieruchomości lub kamery zwierzyny łownej. Przeszukaj swoje miejsce wokół krawędzi posiadłości i znajdź dobre miejsce i ustaw kilka własnych ukrytych kamer. Znajdź potok lub strumień i podążaj za nim, ponieważ chcesz być dość blisko źródła wody, aby nie nosić dzbanków, gdy trzeba je podlać. Ukryj gdzieś małe wiaderko. Wybór odpowiedniej odmiany dla danego obszaru jest koniecznością, a rośliny można uprawiać bezpośrednio w ziemi lub przy użyciu wiader, które dają możliwość przenoszenia ich w razie potrzeby. Tak czy inaczej, używana gleba jest bardzo ważna, więc sprawdź glebę tam lub przynieś własną do użycia. Zachowałbym małe pudełko, które można schować lub zakopać w pobliżu i umieścić w nim wszelkie składniki odżywcze lub inne zapasy, których możesz potrzebować, abyś nie nosił rzeczy do lasu, kiedy idziesz, ponieważ dobrze byłoby sprawdzać rzeczy tak często, jak to możliwe i czujesz się komfortowo. Nie twórz szlaku, nie twórz miejsca parkingowego i zawsze wybieraj inną drogę, aby nie pozostawiać wyraźnych śladów, gdzie się udajesz, aby ludzie nie podążali Twoim szlakiem i nie natknęli się na Twoje uprawy. Co najważniejsze, nie mów nikomu, gdzie się znajdują ani że w ogóle je masz, chyba że oczywiście pomagają ci w realizacji projektu.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
dzięki za wskazówki, nie szukałem kamer, ale nie są najważniejsze, jeszcze raz dzięki brachu
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Kiedyś robiłem to na zewnątrz, teraz robię to wszystko w pomieszczeniach. W tamtych czasach kamery trailowe nie były problemem, ale tam, gdzie mieszkam na wsi, są teraz wszędzie, aby mieć oko na intruzów i polowania. Uprawa jest prawdopodobnie najprzyjemniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek robiłem.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Myślę, że łatwiej jest korzystać z witryn tematycznych, gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
To prawda, w dzisiejszych czasach istnieje wiele dobrych przewodników uprawy, opracowanych przez doświadczonych hodowców.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kiedy miałem 18 lat, poznałem dziewczynę, której rodzice mieli 20 roślin o długości 20 stóp, wbitych w ziemię co 2 stopy za stodołą. Właściciel stodoły był jej właścicielem, a oni mieszkali tam za darmo tylko po to, by niańczyć dzieci. To było super odjechane gówno (to było w latach 90-tych) Poszedłem tam i nigdy nie wyszedłem. Przez dekadę.
 
Top