Question Wyodrębnij bazę amfetaminy (A-Oil) z ubrań - potrzebuję pilnej pomocy

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Cześć wszystkim,

Potrzebuję pilnej porady od chemika.

Podczas procesu dostawy zamówionego oleju A sprzedawca nie uszczelnił prawidłowo opakowania, więc cały płyn rozprzestrzenił się wewnątrz opakowania.
rozprzestrzenił się wewnątrz opakowania. Po kryjomu przepakowano odzież, która jest teraz przesiąknięta całym olejem. Jest to duża ilość, więc potrzebuję pilnej porady, czy możliwe jest umieszczenie odzieży w kąpieli izopropanolu w celu rozpuszczenia oleju, a następnie odparowanie izopropanolu.
Czy można to zrobić, czy są jeszcze bardziej skuteczne metody, aby ponownie rozpuścić olej z ubrań tak dobrze, jak to możliwe?

Z góry dzięki

Mr.Magic
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
IPA, namoczyć, ewentualne barwniki się pojawią, nie ma problemu, wypłukać/odparować
możesz mi się odwdzięczyć, przestając nazywać to "olejem A", proszę, dziękuję
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Spróbuję w ten sposób.

Amfetamina freebase, wiem. Stare nawyki umierają ciężko:)
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Destylowana woda demineralizowana nasącza i wypala wodę, a pozostały olej/aktywny jest najłatwiejszym sposobem, jaki znalazłem
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Czy nie byłoby to możliwe, aby destylować olej z parą wodną do pewnego stopnia?
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
@chefgorden to również może być metoda.

Używałem już sposobu z IPA. Mogłem namoczyć tylko część, bo potrzebuję znacznie więcej IPA i chcę powtórzyć proces 1-2 razy, żeby jak najmniej zostało w ubraniu. Czy wystarczy pozostawić otwarte naczynie na 1-2 dni, aby IPA wyparowało, czy też bardziej sensowne jest wzięcie dużej kolby okrągłodennej i podgrzanie jej w łaźni lub podgrzewaczu, aż IPA wyparuje, a wolna baza pozostanie w kolbie?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie zostawiaj go w powietrzu, stracisz bazę, a zol będzie czerwony. Spróbuj wytrącić z IPA w nim, jeśli jest zbyt rozcieńczony, możesz odparować przez chwilę i wytrącić natychmiast po.
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Jeśli dobrze rozumiem, wolna zasada w roztworze z IPA powinna osiąść na dnie jako osad, prawda?
Przesiewam IPA, aż pozostanie tylko wolna baza? Czy w przypadku, gdy muszę odparować część, lepiej jest użyć mieszadła magnetycznego zamiast otwartego ognia, aby odparować delikatniej? Wolę zadać o jedno pytanie za dużo, niż skończyć z bazą, która nie nadaje się do użytku.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie, to ciecz i będzie w jednorodnym roztworze. Żadnego płomienia

O parowaniu nie mogę się wypowiadać, nie robiłem tego atmosferycznie lub przynajmniej celowo.
 
Top