Ekstrakcja pseudoefedryny z tabletek lewocetyryzyny: Poszukiwanie wskazówek i porad

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Cześć, eksperci,

Mam tabletki zawierające chlorowodorek lewocetyryzyny 5 mg, chlorowodorek pseudoefedryny o przedłużonym uwalnianiu 120 mg i tlenek żelaza.

Mam konkretne pytanie:

Szukam wskazówek dotyczących ekstrakcji pseudoefedryny z tej konkretnej kompozycji.
 

Attachments

  • Ypmf2hTNlg.png
    Ypmf2hTNlg.png
    2.8 MB · Views: 118

Pinkman**

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Meth bani ya nhi bani?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
W minionych latach w kręgach posiadaczy Harleyów i osób bez zębów krążył dowcip o kucharzu tak zielonym, że może robić tylko "smerfne prochy" Smerfne prochy, jak zapewne się domyślasz, są niebieskie. Jest to wynik zmniejszenia ilości leków przeciwhistaminowych, których nie wyciągnięto z tabletek przed próbą ich ugotowania. Lekarstwem na "smerfną papkę" (sposób na usunięcie antyhistaminy z mieszanki) było użycie chlorowanego płynu do czyszczenia hamulców. Trichloroetylen lub coś podobnego. To ta sama rzecz, którą do dziś sprzedają w AutoZone lub Walmart. Nie szukałem dokładnie. Ale zakładam, że rozpuszcza antyhistaminę lub pseudoefedrynę. Następnie te dwie substancje chemiczne można oddzielić przez filtrację.
 

apexpredator46

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
hej człowieku czy wyodrębniłeś pseudo i jak?
 
Top