Poczucie porażki

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
5 lat temu zwykłem wstrząsać i piec w butelkach Gatorade. Użyłem 24-godzinnego obliczenia 2,4 g pseudo z 3,7 g całkowitej masy pigułki, że był to najlepszy sposób. Nie robiłem wcześniej ekstrakcji, ale po prostu zmieliłem go w blenderze, a także Gatorade, butelkę sportową z małą zakrętką do odpowietrzania, naptha vm&p i około szklanki pełnej NaOH i NH4NO3. I 2 baterie.

działało jak urok. Teraz w ogóle nie działa. Od tego czasu próbowałem 10 razy, ani jednego udanego uruchomienia. Nie wydaje mi się, żeby cokolwiek zmienili... Kiedyś używałem tabletek Sudafed 24 hr... ale zastanawiam się, jakie są najlepsze tabletki w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych do ekstrakcji. Niektóre mają siarczan pse, a inne Hcl. Czy siarczan to to samo, co pse freebase? Jaka jest różnica między siarczanem a Hcl?

Przepraszam za tak wiele pytań w jednym poście
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Aha, próbowałem też zarówno gazowania z Hcl i solą, jak i z H2SO4 + HCl (wodny).
A nawet płukanie wodą, a następnie miareczkowanie kwasem hcl.
 

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nie chcę być tym, który ci to powie, ale wygląda na to, że wielka farmacja rozwiązała kwestię SnB raz na zawsze. Wprowadzili supergak, który utrudnia reakcję, nawet jeśli tabletki zostały oczyszczone do postaci kryształków przypominających igły.

Co to oznacza?
Mówiąc wprost - nigdy nie odniesiesz sukcesu w SnB z pigułkami przeznaczonymi na rynek amerykański, te czasy się skończyły.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Nie ma różnicy między siarczanem a chlorowodorkiem PSE
Pomnożenie roztworu NaoH do ziarna uwolni wolną zasadę pse.
Dodaj niepolarny rozpuszczalnik, aby go wyekstrahować
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Czym jest supergak, o którym mówisz? I czy można używać bronkaidu zamiast Sudafedu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie, to nie w porządku. Kup Wal-fed. Nie ma w nim nic poza 60 mg i skrobią celulozową. 24-godzinny Rx zabija cię i to jest o wiele za dużo litu dwa razy za rozsądną ilość. Szklanka ługu krystalicznego? Uważam, że to o wiele za dużo.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Dla mnie brzmi to jak plan!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
W załączniku znajduje się plik PDF, który znalazłem jakieś 10 lat temu i który powie ci, jak przetłumaczyć SnB w rozsądny sposób
 

Attachments

  • oaPlrYbnNZ.pdf
    121.8 KB · Views: 262
Top