synteza fentanylu ze związków chińskich

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Obserwuję, że ponieważ fentanyl został zakazany, Chińczycy wysyłają go tutaj w częściach 2 lub 3 związków, które łatwo się tutaj łączą i to wszystko, ktoś wie o tych związkach, które można by opublikować, opublikuję to, co mam

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Dlaczego nie podzielić się nimi najpierw?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fentanyl jest łatwy w syntezie, ale niebezpieczny w dawkach, więc go nie produkujemy.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Wydawało mi się, że jesteśmy profesjonalnymi uczestnikami rynku leków. Synteza powinna być udostępniana i recenzowana tak samo jak wszystko inne?
Osobiście czułbym się bezpieczniej wiedząc, że przynajmniej chemicy nie spieprzą partii.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Twoje posty zostały usunięte. Zachowajmy trochę przyzwoitości. Jeśli chodzi o publikację syntezy fentanylu, rozważymy ją i jeśli zdecydujemy się ją opublikować, zrobimy to.
Jego synteza jest naprawdę prosta. Uważamy jednak, że ta substancja powinna zostać wyeliminowana.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Doskonale rozumiem, skąd taki sentyment do tej konkretnej substancji. Nie tak dawno temu straciłem bliskiego przyjaciela z powodu tej substancji, która była wówczas używana jako środek fałszujący dla niczego niepodejrzewających użytkowników.
Byłem wściekły na chemię, istnienie tej substancji. Ale to jest jak obwinianie dystrybutora narkotyków niskiego szczebla lub poszukiwacza za ich nieszczęście.
W grze polegającej na dystrybucji narkotyków można spotkać ludzi z różnych środowisk. To rzeczywiście prawda.
Np. zainteresowałem się tym, dlaczego ta konkretna substancja jest tak powszechna, poza oczywistymi wojnami opiumowymi.
Nie zapominajmy o pionierach, takich jak Pickard, którzy spędzili prawie całe swoje życie w więzieniu, aby dzielić się lekiem, który był niewłaściwie stosowany i źle rozumiany.

Ponownie uważam, że wykorzenianie wiedzy nigdy nie działało i ujawnia moralność, na którą nie ma miejsca w chemii.
To jest głównie forum chemiczne, prawda?
Niech tak zostanie, politykę, religię i osobiste przekonania zostawiamy za bramą.

Niezależnie od tego, dzięki za platformę i rozważenie utrzymania platformy czystej i prawdziwej bez skażonej polityki, którą 99,9% reszty jest nękanych.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Musimy pamiętać, że pierwotnie fentanyle zostały stworzone w celu ratowania życia i nadal są używane w wielu rodzajach operacji oraz jako środek przeciwbólowy dla osób z nieuleczalnym rakiem.
Zgodziłem się również, że tworzenie w laboratoriach klanowych jest dość niebezpieczne nawet dla doświadczonych chemików, a niektórzy zostali znalezieni martwi przez członków rodziny. SWIM zrobił to kilka razy i dwa razy przedawkował, ale miał szczęście, ponieważ SWIM nie pracował sam i miał naxalone.

Naprawdę nie chcę też zachęcać do jego syntezy, ale jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, istnieją dwa dobre patenty, które szczegółowo wyjaśniają, jak to zrobić. Tylko uwaga, podczas pracy z wysokimi stężeniami roztworów zasadowych i ciepłem, upewnij się, że używasz odpowiedniego sprzętu, ponieważ może on przegryźć się przez szkło. Ponadto, najważniejsza rzecz, nawet jeśli ty lub twoi znajomi dokonaliście kilku syntez w przeszłości, znajdź kogoś z wcześniejszym doświadczeniem w syntezie fentanylu, aby cię przez to poprowadził.

LD50 = 2 mg, a ta substancja przykleja się do zewnętrznych ścianek szklanych naczyń, ubrań, unosi się w powietrzu... możesz łatwo narazić się na niewielkie ilości, nawet gdy jesteś poza laboratorium. Nie chodzi tylko o jego wytwarzanie, ale o posiadanie Dobrych Procedur Roboczych - GWP (aby wytwarzać go bezpiecznie).

Uwaga końcowa: wiedza nie jest ani dobra, ani zła, chodzi o to, jak ją wykorzystujemy. A jeśli ktoś chce pójść tą drogą, nawet po powiedzeniu, jak niebezpieczna jest praca z nią, najgorsze, co możemy zrobić, to nic, a zatem powinniśmy (jako społeczność) przynajmniej wskazać mu kierunek, aby nikt nie ucierpiał w tym procesie.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Naprawdę uważam, że informacje dotyczące syntezy fentanylu i jego pokrewnych analogów powinny być swobodnie dostępne. Straciłem również bliskiego przyjaciela z powodu przedawkowania fentanylu, wiem dość wyraźnie, jak wiele szkód wyrządza to rodzinie. Moim zdaniem, gdyby informacje o tym, jak stosować dobre praktyki pracy w laboratorium, były dobrze znane, chemicy zainteresowani tym tematem mogliby przynajmniej bezpiecznie go badać (ale jeśli chodziłeś do szkoły chemicznej, to naprawdę ta synteza powinna być dość łatwa i powinieneś już być wystarczająco zaznajomiony z dobrymi praktykami pracy w laboratorium, aby zrobić to bezpiecznie). Ponadto, gdyby informacje o tym, jak prawidłowo dawkować fentanyl, były szeroko rozpowszechnione, liczba zgonów spowodowanych przedawkowaniem byłaby znacznie mniejsza. Ta substancja nie jest zła, naprawdę nie zasługuje na reputację, jaką zyskała w naszych mediach, jest to po prostu bardzo silny opioidowy środek przeciwbólowy, z którym należy obchodzić się z należytą ostrożnością. Dowody wskazują, że przy odpowiednim obchodzeniu się z nim jest on niezwykle przydatny i bezpieczny w leczeniu silnego bólu. Myślę, że to Dioscorides powiedział, że "różnica między lekiem a trucizną polega na dawce" i to z pewnością brzmi prawdziwie w tym przypadku.
Znam kilka różnych sposobów syntezy fentanylu, robiłem to już wcześniej, wiem, jak zrobić to bezpiecznie w laboratorium i jeśli moderatorzy na to pozwolą, byłbym skłonny opublikować syntezę wraz ze wszystkimi niezbędnymi praktykami laboratoryjnymi, aby zrobić to bezpiecznie.
Nie uważam, że wiedza powinna być kiedykolwiek ukrywana przed ludźmi, ale czasami muszą oni udowodnić, że mają przynajmniej dobre intencje, zanim podzielisz się potencjalnie niebezpiecznymi informacjami z daną osobą.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Możesz publikować informacje, nie mamy nic przeciwko temu. Upewnij się tylko, że podajesz nam jak najwięcej szczegółów dotyczących środków ostrożności.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Ok, z przyjemnością to zrobię. Mam to zapisane w moim notatniku, więc będę musiał to napisać na maszynie i dołączę obszerne informacje na temat bezpiecznych praktyk w laboratorium, środków ochrony indywidualnej oraz bezpiecznego obchodzenia się z substancją i jej dozowania.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Może mi to jednak zająć trochę czasu, jestem ostatnio dość zajęty, właśnie zacząłem nową pracę, ale obiecuję, że zajmę się tym wkrótce, jak tylko będę miał czas
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hedgie, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ale skoro poszedłeś tą drogą, pomyślałem, że mogę dodać jeden z patentów związanych z jego syntezą. Jeśli poczułeś się urażony, przepraszam.

Patent UE EP2252149A2 zatytułowany A METHOD FOR THE PREPARATION OF FENTANYL. Sprawdź go, jest prosty i stosunkowo łatwy do naśladowania, a większość chemikaliów jest łatwa w obsłudze. Kroki są dobrze zdefiniowane i każdy, kto ma wykształcenie chemiczne, może z łatwością je śledzić.
Oto fragment patentu:

PRZYKŁAD 2:

W kolbie okrągłodennej z trzema szyjkami, wyposażonej w mieszadło mechaniczne i chłodnicę wodną, dodano 15,36 gm (o,lO mola) monohydratu chlorowodorku 4-piperydonu i 9,3 gm (0,10 mola) aniliny. Do tej mieszaniny dodano 6,5 g (O,lO mola) cynku i 0,6 g (0,10 mola) 90% kwasu octowego. Mieszaninę reakcyjną mieszano w temperaturze pokojowej przez 24 godziny i w temperaturze od 50 do 7O0C przez 24 godziny. Następnie do mieszaniny reakcyjnej dodano wodę i przefiltrowano. Do przesączu dodano kruszony lód i zneutralizowano nadmiarem wodnego roztworu wodorotlenku sodu. Surową 4-anilinopiperydynę otrzymano przez filtrację.

Do kolby okrągłodennej z dwiema szyjkami wyposażonej w chłodnicę dodano 17,6 g (0,10 mola) 4-anilinopiperydyny otrzymanej w etapie 1 oraz 100 ml 100% wodorotlenku sodu. Mieszaninę reakcyjną ogrzano do 14O0C, a następnie dodano 18,5 g (0,1 mola) bromku 2-fenyloetylu. Mieszaninę reakcyjną mieszano przez 4 godziny. Po zakończeniu reakcji mieszaninę reakcyjną wylano do schłodzonej lodem wody. Surowy produkt otrzymano przez filtrację i rekrystalizowano z eteru naftowego (60-8O0C) otrzymując bezbarwne kryształy 4-anihno-N-fenetylo piperydypurowego fentanylu N-(l-ρhenethyl-4-piperidyl)ρropionanilide). W kolbie okrągłodennej z dwiema szyjkami, wyposażonej w lejek do wyrównywania ciśnienia ze skraplaczem i rurkę ochronną z chlorku wapnia, pobrano roztwór 28,0 (0,10 mola) 4-anilino_N-fenetylo piperydylu przygotowanego w etapie II, w 100 ml dichloroetanu. Do tego roztworu dodano kroplami 18,5 gm (0,20 mola) chlorku propionylu przez lejek wyrównujący ciśnienie przy ciągłym mieszaniu. Po zakończeniu dodawania mieszaninę dalej mieszano przez 1 godzinę. Po zakończeniu reakcji mieszaninę reakcyjną przemyto 20% roztworem wodorotlenku sodu. Fazę wodną ekstrahowano 2x100 ml dichlorometanu. Połączony ekstrakt organiczny wysuszono nad siarczanem sodu i zatężono, otrzymując surowy fentanyl. Surowy produkt rekrystalizowano z eteru naftowego (60-8O0C) otrzymując bezbarwne kryształy czystego fentanylu o mp 82-830C.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
O cholera, właśnie sobie przypomniałem, że to nie Dioscorides powiedział, że "różnica między trucizną a lekarstwem polega na dawce", tylko Paracelsus...
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Cóż, patent mówi o co najmniej 60% od początku do końca. W przeliczeniu z mola na mol lub powiedzmy z grama na gram, powinieneś otrzymać blisko 1 g fentanylu na 1 g chlorowodorku piperydonu.

Zaczynając od 15,36 g piperydonu HCl
MW fentanylu: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 mola = 37,1932 g
60% z tego to 22,3 g

mam nadzieję, że to pomoże
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Czy ktoś może mi wyjaśnić, czy konieczne jest wytwarzanie surowego fentanylu w czystym fentanylu. Czy to źle, jeśli używam surowego fentanylu?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hej M, co masz na myśli mówiąc surowy? Jak na końcu syntezy? Na końcu jest całkiem czysty, nadal możesz chcieć zmiażdżyć kryształy w zimnym acetonie i odessać je. Ale szczerze mówiąc, rób jak najmniej manipulacji. Nigdy nie pracuj sam i miej naxalone w pogotowiu.
bezpieczny dla pszczół
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Potrzebuję kogoś, kto może dostarczyć mi surowy Fent. czy ktoś ma jakiś kontakt, który chce zarobić?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Czym jest surowy fentanil?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Jak łatwo jest stworzyć fetty? Interesuję się tym procesem od jakiegoś czasu, jestem uzależniony od 10 lat i chciałbym wiedzieć, jak to zrobić ze względu na reseans finansowy. Nie jestem chemikiem i nawet nie ukończyłem liceum, ale gdybym był w stanie się tego nauczyć, pomogłoby mi to na więcej sposobów niż jeden, dziękuję! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
W rzeczywistości (według wikipedii), fentanyl jest prawie niemożliwy do wyprodukowania w nielegalnym laboratorium, ponieważ jest to niezwykle trudny do zsyntetyzowania związek. Dla porównania, produkcja LSD jest łatwiejsza z wielu powodów. Wynika z tego, że: Chińska produkcja fentanylu odbywa się w laboratoriach rządowych lub sankcjonowanych przez rząd
 
Top