Zestawy do testowania fentanylu

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Chciałbym stworzyć tanie zestawy testowe, które będę oferował po kosztach na wszystkich DNM. Czy ktoś może mi w tym pomóc? Mogę je kupić lub jeśli nauczę się tek, zrobię je sam. Musimy walczyć z tym rakiem! To gówno wymknęło się już spod kontroli!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Dlaczego po prostu nie kupisz prekursorów i nie zrobisz własnego leku, który będzie wiedział, co tam jest i będzie tańszy.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Nie używam i nie chcę używać opiodów. Straciłem wielu przyjaciół i rodzinę z powodu ukrytego dodatku i chcę pomóc w informowaniu użytkowników. Nie mam problemu z fentem ani żadnym innym narkotykiem, ale mam problem, gdy nie jest on oznaczony jako taki, a ludzie wciąż giną.

Nie jestem też chemikiem. Przez lata pracowałem z kilkoma chemikami i to jest jak hodowla kotów!
W tym momencie jestem szczęśliwy po prostu kupując produkty i skupiając się na marketingu.
Nawet jeśli poświęcę czas na przeczytanie poradników i wyprodukowanie tego, czego potrzebuję, pozostaje kwestia czasu, a ja mogę nosić tylko tyle kapeluszy.
Mogę sprzedawać gówno ze wszystkiego, ale wymaga to skupienia i czasu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć stary, przykro mi z powodu twojej straty. Polecam odczynniki Marquis i Mecke. Zrobiłem temat z podręcznikami do syntez, Synteza materiałów do badań PAN. Można też kupić paski testowe w różnych sklepach. Widziałem ich wiele.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kopa w dupę! Dzięki!
Czy dobrze rozumiem, że pasek testowy jest bardziej skuteczny w testowaniu, gdy fent jest zmieszany?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Kiedy zmieszane, a nie ile tak.
 
Top