Fentanyl vs Zenes?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zastanawiam się, jaka może być opinia ludzi na ten temat. Fenafnyl i pokrewne związki oraz rodzina zenów jako całość są tym, na co patrzę.

Oba są bardzo silne, ale jakie są różnice jakościowe w doświadczeniu każdego z nich?

Wydaje się również, że syntetyczne opiody o silnym działaniu nie wywołują takiej euforii jak typowa heroina, zgodnie z tym, co przeczytałem w Internecie. Czy to prawda?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nie można traktować wszystkich opiatów z rodziny Fentanyl jako jednego i tego samego, istnieją ogromne różnice w sile działania i bezpieczeństwie. Również euforia, zaparcia, nudności itp. są bardzo różne. Nie mam pojęcia o Zenach, nikt ich tak naprawdę nie lubi, myślę, że to ślepa uliczka.

IMHO najbardziej korzystnym członkiem Fentanoidów jest Car-F, który nie działa zbyt krótko, zapewnia euforię na równi lub lepiej niż H i jest znacznie bezpieczniejszy (pod warunkiem, że został profesjonalnie przycięty). Bije też H pod względem zaparć i nudności, przy czym te ostatnie są nieco problematyczne w przypadku hardkorowych ćpunów, którzy nauczyli się uwielbiać wymioty tak samo, jak użytkownicy amfetaminy uwielbiają uczucie pieczenia w nosie.

Oryginalna F jest po prostu beznadziejna z rekreacyjnego punktu widzenia.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Czy są jakieś inne analogi fent, które polecasz oprócz Car F? Dla mnie jest zbyt silny, aby czuć się bezpiecznie, bez względu na podjęte środki ostrożności.

Czytałem, że dobry jest 3-metylowy fentanyl (wciąż zbyt silny jak na moje potrzeby) i alfa-metylowy fentanyl.

Jakie analogi fentanylu mają "nogi", czyli dłuższy czas działania? Wygląda na to, że fent i podobne leki cierpią z powodu konieczności ciągłego ponownego dawkowania, co byłoby miło nie mieć z tym do czynienia.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sam F to bzdura, z tego co mi powiedziano, CarF i inne 4 podstawione odmiany są najlepsze, w szczególności ester etylowy CF (o połowę silniejszy niż CF) i 4-metoksymetylo-F (mniej więcej taki sam).

Nie chcesz niczego o dłuższym czasie działania niż CF, który w rzeczywistości wynosi nieco mniej niż H. Istnieją pewne odmiany o bardzo długim czasie działania, ale nie są one tak przyjemne, a co najważniejsze, powodują niemal natychmiastowe i bardzo silne uzależnienie fizyczne. Wydaje się, że im dłużej receptory są nasycone, tym szybciej i trudniej powstaje uzależnienie.
Ludzie, których znam, którzy używają CF i tym podobnych, robią to robiąc spreje do nosa i preferują ten sposób podawania, mimo że wcześniej przez długi czas używali igieł (IV).
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Czytałem wiele o zenach i powinny one być bardzo stymulujące, bardziej niż inne opioidy. Ludzie opisują je jako molekularny speedball i mówią, że są bardzo euforyczne. Nie czytałem nic o braku euforii... Co więcej, są to najbardziej uzależniające substancje na tej planecie.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Cóż, możliwe, nie mam doświadczenia z pierwszej ręki, mówię tylko to, co wnioskuję z tego, co mówią ludzie, którym ufam i ci, którym nie ufam. I odniosłem wrażenie, że Zenes po krótkim czasie pozostawił ludzi niezadowolonych.
Wiem jednak, że nie można mieć wszystkiego w jednym opakowaniu, to po prostu nie działa. Połączenie silnych stymulantów z opiodami zamienia każdego w paranoicznego dupka pierwszego rzędu. Już marihuana + speed sprawiają, że ludzie stają się nieznośni. Oczywiście nie przy jednorazowym użyciu, ale jeśli robi się to częściej, wydaje się to nieuniknione.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ciekawi wypróbowania "zenów"
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Kilka dni temu dostałem gram Protonitazepyne i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę podekscytowany tym Stuffem.
Mam wysoką tolerancję, ponieważ biorę 1000 mg Substitolu (pięciowodny siarczan morfiny) dziennie, a to coś mnie powaliło... Jest o wiele bardziej euforyczny niż jakikolwiek inny opioid, który brałem, długotrwały i... Nie wiem, czy stymulujący to właściwe słowo... jak mam to powiedzieć...? To uczucie czystego dobrego samopoczucia i cieszę się, że zmieszałem tylko gram 1:3. Gdybym miał więcej, na pewno nie oderwałbym rąk. Myślę, że jest bardzo uzależniająca, więc należy z nią uważać.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
I powtarzam, mam wysoką tolerancję. To coś jest cholernie silne i ludzie, którzy nie są przyzwyczajeni do opioidów, mogą umrzeć od małych dawek.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Miałem mieszankę bromazolamu/metonitazenu/Etonitazepyne 1:1:1:30 (mannitol) i był to najbardziej hardkorowy towar na ulicach od wieków, dobrze komponuje się z metadonem, w zasadzie wszyscy go uwielbiali (natychmiastowy ukłon i euforyczne buzowanie po ciele). Jest o wiele bardziej uzależniający niż fent, dobrą myślą jest to, że ludzie przestali wstrzykiwać, mogą palić punkt i być okey.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top