Ostateczna rada przed wysłaniem paczki/listu? Bezpieczna konfiguracja?

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Cześć, chcę wysyłać listy/paczki do klientów pocztą. Jak dotąd wiem, że leki należy odkurzać i używać rękawiczek. Czego użyć do wytarcia paczki/listu, aby upewnić się, że nie ma na nim DNA? Czy adres nadawcy może być dowolną fantazją, czy powinienem szukać prawdziwych ludzi z okolicy, z której wysyłam? A co ze znaczkami i czy można nosić okulary i czapkę z daszkiem, aby podrzucić paczkę, czy są bezpieczniejsze usługi? Czy jest coś, na co urzędnicy pocztowi zwracają uwagę, co może sprawić, że paczka nie przejdzie? Czy paczka nie przechodzi przez mój jedyny problem, jeśli odkurzanie i wycieranie DNA jest prawidłowe, czy jest coś innego, jak kod qr dla listów/paczek...? Wszystko, co pomoże, jest mile widziane.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
wybielacz może zająć się częścią dna. sprawdź prawdziwy adres nadawcy, aby wyglądał bardziej legalnie. jeśli wysyłasz wiele paczek, wyślij je z wielu lokalizacji
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Tylko wycieranie DNA lub odcisków palców sprawi, że będziesz bezpieczny, a nie twój list.
Jeśli chcesz pomyślnie zrealizować dostawę, powinieneś sprawdzić swoje scenariusze geopolityczne, co i do kogo regularnie wysyłają.
Ponadto, jeśli jest to międzynarodowa ilość hurtowa, to bardziej szukasz podobnych rzeczy, które są często wysyłane z Twojego regionu do ich regionu. Tworzysz paczkę, która zawiera twoją substancję i inne podobne przedmioty, dzięki czemu nie wzbudzi podejrzeń organów celnych i urzędnika pocztowego.
Również tworzenie niezwykłych podejrzeń za pomocą maski i okularów jest bez znaczenia. Jeśli wysyłasz zbyt często, spróbuj zatrudnić osobę, która może pracować dla Ciebie i pieniędzy.
 
Top