Question Międzynarodowy lot z distillite

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Planuję lecieć do Niemiec w tym miesiącu, byłem zainteresowany przywiezieniem małego nieoznakowanego słoika destylatu (około 20 gramów), opublikowałem na reddicie i wszyscy mówili, że nie warto go przynosić i że najprawdopodobniej zostanę złapany. czy jest jakiś sposób, abym mógł przywieźć destylat z większą szansą na sukces?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Niemieckie lotniska mają bardzo rygorystyczny system bezpieczeństwa. Nie polecam przewożenia nielegalnych substancji przez granicę. Co to znaczy "destylat"?
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Aby pokonać psi nos, trzeba wszystko odpowiednio zapakować, najlepiej podwójnie odkurzyć i dokładnie wyczyścić za pomocą IPA w środowisku wolnym od zakazanych substancji. I nawet wtedy uważałbym, żeby nie podejść zbyt blisko.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Napełnij butelkę kremu, włóż ją do plastikowej kosmetyczki między pastę do zębów i umieść w bagażu podręcznym na widoku przez skaner.

Ale z drugiej strony w ogóle bym tego nie polecał hehehe
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Myślisz, że jeśli wleję destylat do butelki kremu, to będzie pachniał, czy nie, mógłbym go zamknąć próżniowo, ale nie wiem, czy odciągnęliby go na bok za to, że jest zamknięty próżniowo. czy lepiej byłoby zabrać go ze sobą w bagażu podręcznym czy w bagażu podręcznym?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Uszczelnianie próżniowe kremu przyciągnęłoby uwagę hehehe.

Hmm, zastanawiam się, czy pies i tak jest szkolony na zapach destylatu. Myślę, że jest szkolony na zapach samej marihuany.
 
Top